IV Forum Uczestników i Partnerów Handlowych Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec

Forum ma charakter ogólnopolski  i jest okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie ponad 300 reprezentantów producentów, dystrybutorów oraz detalistów. Forum Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec umożliwia zdobycie wiedzy o rynku oraz nawiązanie kontaktów biznesowych.

Międzynarodowe Targi Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota

Grupa Kapitałowa Specjał organizuje kolejną edycję Międzynarodowych Targów Biznes-Żywność-Medycyna-Auto Flota. XXI targi odbędą się w dniach 7-8 listopada.

W tym roku nastąpiła zmiana lokalizacji Targów. Po raz pierwszy odbędą się one w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Karpackiego w Jasionce.

Wzorem zeszłorocznej edycji Targów również w tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć zasięg obowiązywania oferty targowej. Wystawcy zaprezentują produkty związane z różnymi branżami, m.in.: FMCG, motoryzacyjną, finansową, medyczną, poligraficzną, ochroną mienia, wyposażenia wnętrz sklepów, hurtowni i magazynów.

Oprócz części wystawienniczo-handlowej, w trakcie wydarzenia odbędą się także spotkania negocjacyjne, panele dyskusyjne oraz liczne konferencje biznesowe, medyczne, branży FMCG, ochrony mienia i informacji o zasięgu ogólnopolskim.

 

Shopper Day

Shopper Day
Nowe narzędzia w shopper marketingu, lojalności i e-commerce

Zmieniające się realia handlu, ale przede wszystkim potrzeby, oczekiwania i motywacje zakupowe klientów to dla marketerów i ich agencji, a także detalistów nieustająca próba sił.

Co zrobić, aby klient kupił produkt, jak przewidzieć decyzje oraz kreować jego nawyki zakupowe?

Zapraszamy na Shopper Day!

www.shopperday.pl

Ścieżki zakupowe klientów - briefing prasowy

Google organizuje kameralny briefing prasowy, na którym zaprezentuje wyniki badań przeprowadzonych przez Ipsos dotyczących ścieżek zakupowych polskich konsumentów.

Sprzedaż bezpośrednia - publikacja badań IPSOS

Z okazji Polskiego Dnia Sprzedaży Bezpośredniej IPSOS zaprezentuje wyniki badań poświęconych tej tematyce.

Premiera win ukraińskich Koblevo

Nowa marka wina na polskim rynku.

Międzynarodowe Targi Żywności SIAL

Od 21 do 25 października będą trwały targi SIAL w Paryżu. Ponad 7 tys. wystawców z całego świata pokaże swoje produkty w 21 sektorach. Organizatorzy spodziewają się 160 tys. gości. Do 20.09 oferują wejściówki z rabatem.

Ikea dla firm - rok na rynku

Centrum Ikea dla Firm ma już rok. Z tej okazji firma organizuje spotkanie prasowe.

Gala Herbapol Esencja Natury

Po raz 10. Herbapol-Lublin wręczy statuetki Herbapol Esencja Natury.

Wśród tegorocznych laureatów są: Reni Jusis, Marcin Kostrzyński, Daria Ładocha, Nela Mała Reporterka, Zbigniew T. Nowak, Miłka Raulin, Kinga Rusin oraz Polski Komitet Zielarski.

Uroczystość poprowadzi Daria Zawiałow.

 

Debata konsumencka na temat oznaczeń żywności

Debata na temat stworzeniu regulacji na poziomie unijnym przeciwdziałającym dyskryminacji konsumentów i zapewniających dostęp do dobrych jakościowo produktów. Organizatorem spotkania jest UOKiK.

Konferencja prasowa "Nie marnuj jedzenia, myśl ekologicznie"

Podczas konferencji zaprezentowany zostanie zaprezentowany nowy raport z badań "Nie marnuj jedzenia 2018". Z kolei eksperci poprowadzą dyskusję nt. "Jak przekonać dorosłych, dzieci i młodzież do niemarnowania?".

Na spotkaniu przedstawiony zostanie również projekt badawczy PROM, którego jednym z celów jest dostarczenie realnych danych (ostatnie pochodzą sprzed 12 lat z 2006 roku z Eurostatu) dotyczących ilości marnowanej żywności w skali całej Polski na poszczególnych etapach łańcucha żywności (przez produkcję, dystrybucję, konsumpcję).

Zainaugurowana zostanie także kampania społeczna "EkoMisja Nie Marnuję". Podczas spotkania będzie można także skosztować potraw kuchni zero waste przygotowanych w ramach live cookingu przez ekspertów kulinarnych: Darię Ładochę, Sylwię Majcher i Jagnę Niedzielską.

Rynek whisky w Polsce - stan i perspektywy

Konferencja prasowa inaugurująca tegoroczną edycję festiwalu Whisky Live Warsaw. 

Handel jest kobietą - Makro

Spotkanie „Handel jest Kobietą” ma na celu docenienie kobiet, które prowadzą własne sklepy. Makro chce im podziękować za ich wysiłek i zaangażowanie.

PrestaShop Day Warsaw - OVH

Od pierwszej edycji w Paryżu, jednodniowe imprezy PrestaShop Days mają za cel poznawać ze sobą specjalistów i inne osoby związane z branżą e-commerce, aby pomóc im tworzyć, rozwijać i doskonalić sklepy internetowe dzięki najlepszym praktykom i najnowszym trendom cyfrowego świata.

 W tym roku sponsorem wydarzenia jest firma OVH, której przedstawiciel, Rober Paszkiewicz, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu wygłosi prelekcję na temat Black Friday, Cyber Monday – czy twój e-sklep jest gotowy na żniwa w sprzedaży?

Ambra z nową siecią sklepów, konferencja

Ambra organizuje spotkanie prasowe z okazji premiery nowej marki sieci sklepów dedykowanej alkoholom mocnym. W konferencji weźmie udział m.in. Robert Ogór, prezes Ambry.