Multiscreen Day 2020

Chociaż „rok mobile" mamy już za sobą, to branże mediów, reklamy i marketingu dopiero teraz zaczynają rozumieć, jak wielkie zmiany czekają wszystkich w związku z rosnącą rolą urządzeń mobilnych w życiu konsumentów. Zjawisko to z różnym natężeniem można obserwować we wszystkich grupach wiekowych, ale szczególnie wśród młodych odbiorców. To o nich mówi się, że urodzili się ze smartfonem w ręku. Żaden poważny marketer, który ze swoją ofertą produktów lub usług chce dotrzeć do młodych generacji, nie zlekceważy dziś „świata mobile".

Na konferencji Multiscreen Day 2020 chcemy przyjrzeć się – zwłaszcza, ale nie tylko – młodej generacji. Poznać jej sposoby konsumpcji mediów i nowoczesnej rozrywki. Chcemy inspirować i motywować reklamodawców i agencje do nieustannych poszukiwań nowatorskich rozwiązań i podpatrywania najlepszych.

Będziemy przyglądać się nie tylko konsumpcji oferty wideo, ale też zmianom zachodzącym w streamingu, nowym pomysłom na social media czy rosnącej sile gamingu. Te wszystkie światy dziś się przenikają – i na dużych ekranach, i na sześciocalowych.
Z tymi ostatnimi młode pokolenie w zasadzie się nie rozstaje.

Multiscreen Day 2020 koncentrować się będzie na tematach związanych z pokoleniami Y i Z, ale nie tylko. Spróbujemy zajrzeć do świata najmłodszego pokolenia, które w podręcznikach marketingu zyskało już miano generacji alfa.

To odbiorcy, którzy wymykają się tradycyjnym pomiarom, bo korzystają z mediów w sposób dotychczas niespotykany. Na naszych oczach rosną w siłę – stają się coraz bardziej istotni i dla mediów, i dla marketerów. Na konferencji zaprezentujemy najnowsze badania związane z tą grupą, pokażemy też inspirujące case studies czołowych marek.

Więcej na www.multiscreenday.pl

Next Day Summit - wkrótce dokładny termin

Kim będzie konsument za kilka lat? Na co wyda pieniądze? Gdzie i jak będzie robić zakupy? Jak będzie spędzać czas? Jak będzie konsumować media? W jaki sposób należy dla niego stworzyć produkty i usługi oraz jak je dostarczyć?

Szczegóły tutaj.

Alimentaria 2020

Ponad 250 kupców i importerów z Polski spodziewają się organizatorzy targów Alimentaria, które odbędą się w Barcelonie w dniach 20-23 kwietnia. 

Jak zauważa J. Antonio Valls, dyrektor zarządzający Alimentariów, polskie firmy spożywcze widzą potencjał hiszpańskiego rynku. Świadczy o tym m.in. wykładniczy wzrost udziału polskich wystawców na barcelońskich targach w ostatnich latach.

https://handelextra.pl/artykuly/230086,kierunek-barcelona

Wirtualna Akademia RoślinnieJemy

Wystartowała Wirtualna Akademia RoślinnieJemy w ramach której możesz dołączyć do webinarów z przedsiębiorcami, ekspertami i osobami zaangażowanymi w tworzenie RoślinnieJemy. Link do zapisów na webimar już wkrótce. 

Wirtualna Akademia RoślinnieJemy

2.04 o 16:00 Sabina Sosin, head of development w RoślinnieJemy, poprowadzi webinar na temat umiejętnego nazewnictwa produktów i dań roślinnych. Zapisy tutaj.

 

CCC - wpływ epidemii COVID-19 na działalność Grupy CCC

Wideokonferencja (rekomendowana, aby śledzić prezentację):
https://ccc.zoom.us/j/769719180
 
Połączenie audio (z telefonu):
One-tap dial-in:
+48223073488,,769719180#
lub
+48223987356,,769719180#
 
Alternatywnie, wybieranie ręczne:
Dial-in: +48 22 307 3488 lub +48 22 307 3488
Meeting ID: 769 719 180

Targi Franczyza w Katowicach - wkrótce nowy termin

Najbardziej znane marki franczyzowe, bogata oferta pomysłów na biznes i niepowtarzalne wykłady na Forum Własnego Biznesu - na to mogą liczyć uczestnicy 5 edycji wiosennych Targów Franczyza, które jak co roku odbędą się w katowickim MCK przy Spodku.

Pełna lista wystawców będzie dostępna na stronie www.FranczyzaKatowice.pl na tydzień przed targami.

Badania konsumcji i warzyw - straming online

W czasie pandemii koronawirusa przyjrzymy się spożyciu owoców i warzyw w Polsce.
Poznamy najpopularniejsze gatunki 2019 i wyniki monitoringu konsumpcji w marcu br.
Dieta oparta o warzywa, owoce i ich przetwory, jest podstawą zdrowia i odporności.
 
Streaming online odbędzie się pod linkiem https://transmisje.videopr.pl/kantar

Polskie Mięso - konferencja

Związek Polskie Mięso podsumuje II edycję kampanii "Marka Polskie Mięso. Polska Smakuje".

Zakaz mentoli - konferencja

Konferencja prasowa poświęcona akcji #ZakazMentoli.

Śniadanie prasowe Mars Polska

Prawie 75% opiekunów kotów traktuje je jak członków rodziny. Dlatego staramy się jak najlepiej dbać o zdrowie mruczków i zaspokajać ich potrzeby żywieniowe.

Jak usatysfakcjonować wymagające kocie podniebienie w zgodzie z ich naturą? Czego – poza wykwintnym posiłkiem – potrzebują do szczęścia?

Na te i wiele innych pytań odpowiemy na  śniadaniu prasowym.

Spotkanie poprowadzi lek. wet. Małgorzata Głowacka, kierownik naukowy ds. żywienia zwierząt w Mars Polska.

Gościem specjalnym będzie Mateusz Gessler, kucharz, restaurator, a także opiekun 4 kotów.

Targi Warsaw Pack

W dniach 3-4 marca w Ptak Warsaw Expo odbędą się Międzynarodowe Targi Techniki Pakowania i Opakowań Warsaw Pack.

Targi składają się z 6 stref tematycznych: techniki pakowania, opakowań, etykiet, etykietowania i druku, automatyki, e-commerce, logistyki i magazynowania. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane opakowania spożywcze, kosmetyczne, farmaceutyczne, chemiczne, opakowania transportowe, przemysłowe, a także maszyny wytwarzające opakowania i pakujące, szeroka gama etykiet i maszyn etykietujących.

Wydarzeniu towarzyszyć będą konferencje oraz konkursy.

Nowa inicjatywa Biedronki

Jeronimo Martins, operator sieci Biedronka, zdradzi nową inicjatywę sieci.

Otwarcie nowego centrum logistycznego Zalando

Zalando i DHL Supply Chain zapraszają na ceremonię otwarcia nowego centrum logistycznego Zalando w Głuchowie, pod Łodzią.

Podczas wydarzenia odbędzie się między innymi przecięcie wstęgi. Będzie można także zwiedzić centrum z przewodnikiem.

 

 

 

Allegro - spotkanie prasowe

Podsumowanie 2019 r. w Allegro i plany na 2020 r.