Gala konkursu Golden Arrow 2018

Rozpoczęcie: 19:30
Wręczenie nagród: 20:00

W programie wręczenie nagród:
• Golden Arrow
• Agencji Marketingu Zintegrowanego
• Agencji Interaktywnej

www.goldenarrow.pl

Maspex - otwarcie nowej fabryki Lubella

W programie m.in. obejrzenie jednego z najbardziej nowoczesnych centrów logistycznych w tej części Europy, a także nowego zaplecza produkcyjnego firmy Lubella.

Termin zgłoszeń Golden Arrow 2018

 

13. Edycja Konkursu Marketingu Bezpośredniego Golden Arrow.

Termin zgłoszeń: 8 maja 2018 r.

Szczegóły na: www.goldenarrow.pl

Polagra Food

W 2018 roku targi Polagra Food odbędą się w dniach 8-10 maja.

Targi Polagra Food 2018 to formuła mocno nastawiona na rozwój biznesowych relacji z kupcami z zagranicy. Organizatorzy wydarzenia będą koncentrować działania na rynkach perspektywicznych dla polskiej branży spożywczej poprzez współpracę z ambasadami i instytucjami branżowymi. Kluczową rolę ma jednak odegrać autorski program Hosted Buyers, w ramach którego, już od kilku lat, Poznań odwiedza kadra kierownicza dużych grup hurtowni, sieci supermarketów, importerów lub dystrybutorów produktów spożywczych z całego świata.

Targi Polagra Food to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki.

W ofercie wystawców: mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie - sery, kefiry, jogurty, mleko, wyroby piekarskie i cukiernicze - ciasta, castka, słodycze, przetwory owocowo-warzywnych, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczna.

 

PIH - konferencja na temat rynku papierosów

Temat konferencji organizowanej przez Polską Izbę Handlu to: "Konsumenci chcą papierosów slim w cienkich opakowaniach – nowa ustawa będzie wprowadzać ich w błąd".

 

Wiosenne spotkanie z marką Braun

Tym razem spotkanie dotyczy damskiej pielęgnacji i depilatorów Braun. Event poprowadzi Barbara Pasek.

Carrefour - transformacja żywieniowa

Podczas spotkania zorganizowanego przez Carrefour Polska nastąpi m.in. uroczyste podpisane kontraktów farmerskich.

Konferencja Harper Hygienics

Spotkanie będzie okazją do omówienia planów rozwoju Spółki w nadchodzących okresach.

5. edycja „Food Service Summit"

5. edycja „Food Service Summit"

Food Service Summit to jedyne spotkanie w gronie najbardziej doświadczonych, przedsiębiorczych i ambitnych praktyków branży HoReCa w Polsce organizowane od 2013 roku w Warszawie. To niepowtarzalna okazja do merytorycznej wymiany poglądów, inspiracji, jak również do niezobowiązujących rozmów, które mogą zapoczątkować nowe relacje biznesowe. Oprócz bloku wykładowego, prowadzone są także warsztaty dla szefów kuchni, sommelierów i menedżerów. Zakończeniem dnia jest wieczorne after party dla wszystkich uczestników konferencji.

Szczegóły na: www.foodservicesummit.pl

"Polska w strefie euro" - debata BCC

Głównym celem spotkania jest zainicjowanie szerokiego ruchu na rzecz poparcia dla szybkiej integracji ze strefą euro. Uczestnicy debaty mają rozmawiać o tym, co zrobić, aby odbudować wysokie poparcie społeczne dla dalszej integracji w ramach UE, w tym strefy euro.

Wśród prowadzących jest Marek Goliszewski, prezes Business Centre Club.

Konferencja Ambry

Firma Ambra w portfolio której znajdują się takie marki jak Cin & Cin, Fresco oraz Cydr Lubelski zaprasza na konferencję prasową.
 
Podczas spotkania jego uczestnicy będą rozmawiać o nowych propozycjach dla kobiet, o ich roli w kształtowaniu rynku oraz trendach konsumenckich.
 
Zaprezentowane zostaną także nowe, lekkie produkty. 
 

Konferencja prasowa Żywiec Zdrój

Firma Żywiec Zdrój zaprasza na konferencję prasową z okazji inauguracji 10. jubileuszowej edycji programu „Po Stronie Natury”. 

Podczas spotkania zaprezentowane zostaną plany programu oraz nowa seria butelek stworzona z surowca wtórnego.

Gościem specjalnym konferencji będzie Martyna Wojciechowska - ambasadorka "Po Stronie Natury".

Alimentaria i Hostelco

Większa powierzchnia, więcej wystawców, więcej imprez towarzyszących wydarzeniu - targi, które odbędą się w Barcelonie w dniach 16-19 kwietnia 2018 r., zapowiadają się na rekordowe. To dzięki strategicznej decyzji połączenia dwóch wydarzeń – międzynarodowych targów Alimentaria oraz Hostelco.

Zainteresowanie wystawieniem się na targach wykazało już ponad 4,5 tys. firm, z czego 27 proc. spoza Hiszpanii. Wystawcy i goście będą mieć do dyspozycji 100 tys. mkw. powierzchni. Podczas ostatniej edycji targów – w 2016 r. – było 3,9 tys. wystawców, a powierzchnia wyniosła ponad 83 tys. mkw.

W 2018 r. największymi sektorami targów będą Intervin, Intercarn i Restaurama, a także Expoconser, Interlact oraz Multiple Foods.
 
Targom towarzyszyć będą specjalne pokazy, wystawy, konferencje, seminaria, łącznie około 200 dodatkowych aktywności.
 

Soraya - debiut nowej linii produktowej

Premiera najnowszej linii kosmetyków Soraya. Wydarzenie uświetni nowa twarz marki. Spotkanie poprowadzi Piotr Stramowski.

Braun - trendy w męskiej pielęgnacji

W spotkaniu weźmie udział m.in. Przemysław Wolicki, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną Braun oraz gość specjalny - Sławomir Peszko, piłkarz reprezentacji Polski oraz Lechii Gdańsk.