I Kongres Nowoczesnej Dystrybucji

Hasłem przewodnim kongresu będzie "Przyszłość – wspólne wyzwania".

W listopadowym wydarzeniu weźmie udział 15 międzynarodowych sieci handlowych, członków POHiD. Prezesi tychże firm  wystąpią w roli prelegentów, wyznaczą strategiczne kierunki działania i wspólnie z  kadrą zarządzającą i właścicielami  firm FMCG, podejmą problematykę przyszłych wyzwań. 

Organizatorzy kongresu planują również równoległe sesje z udziałem firm start-up, poświęcone problematyce innowacji produktowych i usługowych w sferze handlu, produkcji i zarządzania łańcuchem dostaw.

Swoją obecność zapowiedziało także ponad 100 kupców największych sieci handlowych, co może być  okazją do rozmów na temat potencjalnej  współpracy. 

Na wieczór zaplanowana jest Gala Charytatywna z której środki przekazane zostaną na pomoc najbardziej potrzebującym.

in_Digital Marketing Conference

Na konferencji spotkają się osoby, które zawodowo zajmują się marketingiem lub podejmują strategiczne decyzje odnośnie działań marketingowych, osoby poszukujące nowych inspiracji i pomysłów na dalsze prowadzenie swojej firmy czy też po prostu pasjonujące się tematem digital marketingu.

2 DNI – 2 DUŻE SCENY, które działają równocześnie – PONAD 40 TEMATÓW - POLSCY I ZAGRANICZNI EKSPERCI

Uczestnicy sami wybierają obszar marketingu i tematy wystąpień, które ich interesują. W ten sposób każdy tworzy NAJLEPSZY DLA SIEBIE program.

ZERO POWTÓREK. Prelegenci przygotowują unikatowe, nieprzedstawione nigdzie wcześniej wystąpienia - specjalnie dla uczestników in_DM.

Stawiamy na praktyczny wymiar wystąpień i silnie warsztatowe podejście do tematu. Prelekcje naszpikowane są praktycznymi wskazówkami, poradami i trikami – a wszystko to na konkretnych przykładach i przypadkach z życia wziętych.

in_DM to Konkretne Korzyści:
♦ rozwiniesz swoje umiejętności,
♦ dowiesz się o wielu nowościach,
♦ będziesz na bieżąco z trendami,
♦ wyjdziesz naprzód nadchodzącym zmianom,
♦ poznasz konkretne narzędzia wspierające digital marketing,
♦ będziesz mógł na żywo porozmawiać z Ekspertami-Praktykami i zadać im indywidualne pytanie uwzględniające specyfikę Twojej branży,
♦ rozszerzysz sieć swoich kontaktów,
♦ otrzymasz materiały pokonferencyjne, niedostępne nigdzie indziej.

ALL INCLUSIVEinDM: przyjeżdżasz i wszystko na Ciebie czeka: merytoryka, welcome pack, materiały elektroniczne, kawa, domowe ciasta, lunch, After Party, muzyka, miejsce do rozmów i integracji, networking ułatwiający nawiązywanie kontaktów,  aktywności, konkursy, nagrody – i znowu: to Ty wybierasz!

Zobacz bogaty program na www.inDM.pl

Targi spożywcze Anuga

Kolejna edycja targów spożywczych Anuga odbędzie się w tym roku w dniach 5-9 października. To największa tego typu impreza w Europie. 

W 2017 roku swoją ofertę przedstawiło 7405 wystawców, a wydarzenie odwiedziło około 165 tys. gości.

Tradycyjnie targom towarzyszyć będą konferencje i wystawy.

 

Mobile Trends Conference

Mobile Trends Conference for banking to wyjątkowa edycja przygotowana specjalnie z myślą o sektorze finansowym i bankowym. Wydarzenie będzie niezwykłe również ze względu na swoją lokalizację. Po raz pierwszy MTC zagości w Warszawie! W dniach 3-4 października 2019 roku spotkamy się w Kinotece. Sprawdź, dlaczego nie możesz tego przegapić!

Mobile Trends Conference to święto branży mobile, na którym pojawiają się wszyscy najważniejsi gracze. W Kinotece spotkają się praktycy, by wymienić się doświadczeniami oraz poznać nadchodzące trendy.

Przyjdź, spotkaj wyjątkowych ludzi, poszerz swoją wiedzę, zainspiruj się i nawiąż nową współpracę biznesową!

www.banking.mobiletrends.pl

Business Insider Trends Festival

BUSINESS INSIDER TRENDS FESTIVAL
– najważniejsza konferencja biznesowa w regionie CEE jesienią w Polsce

Business Insider Polska już po raz drugi organizuje międzynarodową konferencję Business Insider Trends Festival, która stanowi okazję do spotkania z polskimi i międzynarodowymi wizjonerami biznesu przyszłości. Wydarzenie odbędzie się w dniach 2-3 października br. w Warszawie. Obecność na Konferencji potwierdzili już m.in Henry Blodget, założyciel Business Insider Inc., Hannes Schmid, fotograf, milioner i filantrop, założyciel organizacji Smiling Geco oraz Zev Siegl, współzałożyciel sieci kawiarni Starbucks. Wśród prelegentów Business Insider Trends Festival znajdą się również Ingo Rübe, założyciel i dyrektor generalny BOTLabs, Mark T. Hofmann, analityk kryminalny i psycholog biznesu oraz Aleksander Wandzel, VP Sales & Marketing w Abstra. Grupę prelegentów wzbogaci również Ylva M Andersson,  coach i trener przywództwa i zespołów.

www.trendsfestival.pl

Polagra Food

Tegoroczna edycja Międzynarodowych Targów Spożywczych Polagra Food będzie miała miejsce w dniach 30 września - 3 października.

Wydarzenie to dla branży spożywczej zwiastun trendów konsumenckich, kompleksowy przegląd ofert, ale też promocja polskiej gospodarki.

W ofercie wystawców znajdą się: mięsa i wędliny, dodatki do żywności, zioła, przyprawy, produkty mleczarskie - sery, kefiry, jogurty, mleko, wyroby piekarskie i cukiernicze - ciasta, ciastka, słodycze, przetwory owocowo-warzywnych, wina, wódki i likiery oraz żywność ekologiczna.

W ubiegłym roku na targach Polagra Food zaprezentowało się prawie 170 wystawców z 16 krajów, w tym m.in. z Belgii, Bułgarii, Chin, Francji, Hiszpanii, Korei Południowej, Litwy, Macedonii, Niemiec, Sri Lanki, Szwajcarii, Ukrainy i Węgier.

Retail Challenge Poland 2020

Zbliża się pierwsza edycja największego spotkania branży retail w Polsce. Retail Challenge Poland 2020 to strategiczne forum liderów sektora, które odbędzie się w dniach 11-12 września 2019 w Warszawie.

O szczegółach wydarzenia można przeczytać tutaj.

Koncepcja zmiany systemu gospodarki odpadami opakowaniowymi w Polsce - konferencja

Trzy organizacje zrzeszające producentów w Polsce wypracowały wspólną koncepcję wdrożenia zasady rozszerzonej odpowiedzialności za wprowadzone do obrotu opakowania. Szczegóły poznamy na konferencji prasowej.

„Wyprawka szkolna 2019. Zakupy Polaków w związku z powrotem do szkoły” - Deloitte

Podczas spotkania prasowego zostaną zaprezentowane wyniki pierwszej polskiej edycji badania Deloitte „Wyprawka szkolna 2019. Zakupy Polaków w związku z powrotem do szkoły”.

Boruta Zachem - konferencja praowa

Podczas konferencji zostaną omówione plany rozwoju ekologicznych marek OnlyBio i OnlyEco oraz nowe inwestycje wdrażane przez spółkę.

UOKiK dla rolników - spotkanie prasowe

Prezes UOKiK Marek Niechciał oraz minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski przedstawią nowe przepisy dotyczące przewagi kontraktowej i cen referencyjnych.

Inauguracja kampanii "Wszystkie smaki i kolory papryki, cukinii i bakłażana"

Zrzeszenie Producentów Papryki RP zaprasza na spotkanie inaugurujące kampanię „Wszystkie smaki i kolory papryki, cukinii i bakłażana”, której celem głównym jest promocja polskich warzyw z południa Mazowsza.

W trakcie spotkania swoje stoiska zaprezentują Lokalne Koła Gospodyń, gdzie będzie można spróbować specjałów z regionalnych warzyw.

Po zakończeniu spotkania odbędzie się bezpłatny mini targ warzywny, gdzie każdy znajdzie dla siebie coś zdrowego i pysznego.

To Good To Go - debiut aplikacji

Spotkanie prasowe dotyczące aplikacji To Good To Go - dzięki której każdy może stanąć do walki z marnowaniem i wyrzucaniem jedzenia.

Ajinomoto Poland - konferencja prasowa

Spotkanie podsumuje 20 lat obecności firmy Ajinomoto w Polsce, a gościem specjalnym będzie
Takaaki Nishii, president & chief Executive Officer Ajinomoto Co., Inc.

Premiera 27-letniej Glenmorangie

Wydarzenie poświęcone jest sprowadzeniem inwestycyjnej, 27-letniej, najstarszej zabutelkowanej beczki whisky z prestiżowej destylarni Glenmorangie. Jest to tym większe wyróżnienie, że Glenmorangie (należące do Louis Vuitton) od kilkunastu lat nie sprzedała nikomu beczki.

W spotkaniu wezmą udział koneserzy, którzy zainwestowali środki i zakupili jedną z zaledwie 230 butelek
Glenmorangie Single Malt Cast Bottled oraz ci, którzy zamierzają ją do tego elitarnego grona dołączyć.


Udział w premierze potwierdził ambasador Wielkiej Brytanii  w Polsce – Jonathan Knott.

Partnerem premiery jest Louis Vouitton.