W sklepie - portrety

Szef jak tajemniczy klient

- Zaprojektujcie mi taki sklep, żeby był najlepszy w sieci. Klienci zasługują na najwyższą jakość - takie wytyczne dostali projektanci z sieci Topaz od franczyzobiorcy prowadzącego sklep w miejscowości Sadowne.

Mirabelka już kwitnie

Nasze działania mają pomóc detalistom dostosować się do zmieniających się zwyczajów zakupowych, związanych m.in. z wejściem dyskontów do małych miejscowości i na osiedla - deklarują zarządzający franczyzową siecią Mirabelka.

W życiu trzeba szukać równowagi

- Po doświadczeniach we włoskiej korporacji, gdzie wysokie stanowiska są zarezerwowane dla mężczyzn, już nic i nikomu nie muszę udowadniać - podkreśla Teresa Sienkiewicz. Rozmową z wiceprezes grupy kapitałowej Bać-Pol kontynuujemy cykl wywiadów z liderkami polskiego przemysłu i handlu.

90 skrzynek na początek

Dla chcącego nic trudnego, przynajmniej takie można odnieść wrażenie, odwiedzając warszawski sklep ze zdrową żywnością No To Zdrówko.

Nowy Spar co tydzień

Spar Polska chce otwierać 50 nowych sklepów rocznie. Obecnie ta franczyzowa sieć zrzesza ponad 210 placówek i wszystko wskazuje na to, że tegoroczny plan otwarć zostanie przekroczony z nawiązką.

Razem można więcej

Spółdzielcy współpracujący z Eurocashem w ramach Partnerskiego Serwisu Detalicznego mają teraz większy wpływ na działalność spółki. Szykują nową strategię rozwoju sieci Gama.

Odwaga procentuje

Przez lata nikt nie chciał tu otworzyć sklepu, bo daleko, za torami. Innego zdania był Sławomir Żabczyński. Niedawno wybudował w Łukowie delikatesy, które już zarabiają na siebie.

Jest prawie tysiąc, będzie więcej

Sukcesywnie zagęszczamy naszą sieć. Dążymy do tego, abyśmy już niedługo mogli pochwalić się zasięgiem ogólnopolskim - ujawnia Marek Szybalski, wiceprezes spółki Rabat Detal, operatora franczyzowej sieci Rabat.

Morze piwa

Cena czyni cuda. Przynajmniej w przypadku piwa sprzedawanego w Delikatesach Premium w Głogowie Małopolskim, które należą do sieci Nasz Sklep.

Mlekovita będzie produkowała sery dla Hochlanda

Z naszych informacji wynika, że po przejęciu zakładu Hochlanda w Baranowie przez Mlekovitę, mleczarska firma będzie kontynuowała produkcję serów pleśniowych w tym zakładzie pod markami Valbon i Hochland.