U producenta

Danone i To Good To Go razem w Krakowie

Użytkownicy aplikacji To Good To Go mogą zamówić produkty mleczne i roślinne w formie paczek-niespodzianek od Danone, a następnie odebrać je w w Krakowie i okolicach. To początek współpracy obu firm.

Kompania Piwowarska najbardziej pożądanym pracodawcą w sektorze FMCG

Czwarte miejsce wśród wszystkich firm w Polsce zajęła Kompania Piwowarska w rankingu najbardziej atrakcyjnych pracodawców. To jedyna spółka z sektora FMCG, która znalazła się w top 10.

Rusza kampania upowszechniająca wiedzę o Nutri-score

Danone dołączył do kampanii edukacyjnej zainicjowanej przez Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Federację Konsumentów, Instytut Matki i Dziecka oraz Polskie Towarzystwo Dietetyki.

Żywność mrożona popularna bardziej niż kiedykolwiek

O tym jak wygląda sprzedaż mrożonej żywności w Polsce oraz z jakich powodów Polacy coraz bardziej przekonują się do tego typu produktów mówi Stan McGowan z Foods Brothers, firmy dystrybuującej mrożone zamienniki mięsa światowych marek.

Gillette w Łodzi ma już 15 lat

Polska jest dla Procter & Gamble drugą największą jednostką organizacyjną w Europie. Koncern ma u nas trzy fabryki, w tym jedna z nich - w Łodzi - jest największa na świecie.

Produkty Coliana ze znakiem Przekreślonego Kłosa

Polski producent słodyczy, przypraw, napojów i lodów dołączył do grona firm, mogących posługiwać się tym licencjonowanym symbolem.

Mlekovita przejmuje dwie mleczarnie

Do Grupy Mlekovita od 1 lipca dołączą dwa podmioty: Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Ostrowcu Świętokrzyskim i Kaliska Spółdzielcza Grupa Producentów Mleka w Kaliszu.

Słońce pod kontrolą [ANALIA]

Kosmetyki do- i po opalaniu latem powinny być obecne na sklepowych półkach. Dotyczy to zarówno punktów w popularnych turystycznych miejscowościach, jak i tych spożywczo-przemysłowych.

Nestlé Purina inwestuje w fabryki karmy. Także w Polsce

Purina, spółka zależna Nestlé, zajmująca się karmą dla zwierząt, tylko częściowo była w stanie zaspokoić znacznie zwiększony popyt na karmę dla psów i kotów w 2020 r. Producent inwestuje teraz w kilku lokalizacjach w Europie.

"Chemia z Niemiec" na kolanach

Już drugi w ciągu jednego miesiąca niemiecki producent proszków do prania ogłosił niewypłacalność. Co się dzieje z niemiecką chemią?