U producenta

Trwa przemeblowanie na półkach z nabiałem

Kiedyś roślinne zamienniki nabiału pojawiały się tylko na talerzach zagorzałych wegan. Dziś po jakąś alternatywę nabiału, przynajmniej raz w miesiącu, sięga aż 44% Polaków - zwraca uwagę BNP Paribas Food & Agro powołując się na dane firmy badawczej Mintel.

Unilever stworzył ekologiczne butelki z papieru

Na początku przyszłego roku na rynku brazylijskim pojawią się pierwsze detergenty Unilevera w nowych opakowaniach. Jeśli test wypadnie pomyślnie, nowość zostanie zaimplementowana na inne rynki.

Premiera wegańskiego KitKata za progiem

Kilka miesięcy temu informowaliśmy o zamiarze wprowadzenia na rynek przez koncern Nestlé całkowicie wegańskiego batonika KitKat V. Już niebawem będzie go można kupić w Polsce.

Największe innowacje FMCG wg NielsenIQ [LISTA]

Kto wprowadził najlepiej sprzedającą się nowość alkoholową, a kto przekąskową? Oto oni, najwięksi innowatorzy zeszłego, pandemicznego, roku.

NielsenIQ: Nadchodzi wysyp innowacji

Rok pandemii namieszał trochę w kategoriach - było więcej innowacji, a nawet debiuty tam, gdzie od lat nic spektakularnego się nie działo. Czego należy się spodziewać i gdzie szukać wzrostu - opowiada Grzegorz Olkusznik z NielsenIQ BASES.

PepsiCo z nową linią do produkcji napojów szklanych

W podwarszawskim zakładzie PepsiCo w Michrowie ruszyła linia do produkcji napojów w opakowaniach szklanych.

Coca-Cola oczyszcza rzeki

W tym celu koncern został pierwszym globalnym partnerem wdrożeniowym w projekcie fundacji The Ocean Cleanup.

Hochland Polska nagrodzony

Producent otrzymał Biały Listek CSR Polityki.

Coca-Cola: nic się nie stało!

Coca-Cola i Heineken to dwie globalne firmy, które sponsorują mistrzostwa Europy w piłce nożnej. W ostatnich dniach musiały przełknąć gorzką pigułkę antyreklamy, a Coca-Cola dodatkowo rzekomy nius o spadku 4 mld dol. wartości jej akcji. Jak jest naprawdę?

Browary Polskie mają nowego prezesa

14 czerwca Simon Amor, kierujący Grupą Żywiec, rozpoczął dwuletnią kadencję prezesa zarządu Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego - Browary Polskie.