U producenta

Lody Ekipa wciąż poszukiwane, PPL Koral: robimy co możemy

Poszukiwanych przez młodzież w całej Polsce lodów wciąż brakuje. PPL Koral tłumaczy dlaczego tak się dzieje.

Lara Gessler ambasadorką wód S.Pellegrino i Acqua Panna

Wspólne działania obejmują m.in. komunikację w mediach społecznościowych, w tym prowadzone przez nową ambasadorkę warsztaty kulinarne na żywo, z udziałem gości ze świata gastronomii.

Ekspertka z Biedronki: Polacy są coraz większymi smakoszami kawy

W kategorii kaw w najbliższych latach najważniejsze będą kwestie zrównoważonego rozwoju. Przy czym identyfikowalność, kawy typu single origin oraz kawa organiczna to najbardziej interesujące kierunki - uważa Joanna Szmigiel, menedżer ds. żywienia i rozwoju jakości w sieci Biedronka.

Maspex: 500 zł premii za szczepienie

Grupa Maspex szacuje, że po uruchomieniu punktu szczepień w zakładzie pracy oraz premii zachęcającej do szczepienia, 70% pracowników Grupy będzie osobami zaszczepionymi.

Danone na tropie prezesa

To już ostatnia prosta: poszukiwania nowego prezesa firmy Danone mają się wkrótce zakończyć.

Hochland nie zaszczepi, ale wesprze

W przeciwieństwie do Maspexu, który zapowiedział premie dla pracowników, którzy zdecydują się na szczepienie przeciw COWID-19, Hochland nie przewiduje takich działań.

To już pewne: Danone wybrał nowego szefa

Potwierdziły się pogłoski dotyczące wyboru Antoine'a de Saint-Affrique na nowego prezesa Grupy Danone. Obejmie to stanowisko w połowie września.

Firma z Polski podbija Europę

Producent napojów dla największych sieci handlowych i firma zajmująca się rozlewem napojów dla globalnych producentów Krynica Vitamin zwiększa eksport i zwielokrotnia zyski. Ma też umowę ze Schweppesem.

Herbapol-Lublin z oficjalnym sklepem na Allegro

Od kwietnia klienci mogą kupować tam produkty z pełnego portfolio firmy.

Mazurska Manufaktura tokenizuje piwo

Producent kraftowych alkoholi mocnych oraz piwa reaktywuje Browary Bydgoskie i związane z nimi piwo Bractwo. Zdecydowała się także na jego tokenizację.