U producenta

Paprocki & Brzozowski dla Nivei

Projektanci zachęcają Polki do wyrażenia swojego stylu.

Herbs - nowa marka na rynku

Najnowsza propozycja w portfolio Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona oparta jest na biozgodnych, naturalnych olejach roślinnych zamkniętych w autorskich recepturach.

Natalia Szroeder ambasadorką Oriflame

Współpraca szwedzkiej marki i piosenkarki rozpocznie się od czerwca wraz z launchem projektu #PięknaSobota, który będzie bazą dla konkursów w social mediach, akcji specjalnych oraz premier produktowych.

Krzysztof Piątek dołącza do Oshee

Długofalowa współpraca z piłkarzem obejmie wszystkie rynki na świecie, na których firma jest już obecna i te, które zamierza podbić.

W obronie wege burgerów

Propozycja Parlamentu Europejskiego, by zakazać używania nazwy "wege burger" kwestionowana jest w całej Europie. Pod petycją sprzeciwiającą się zakazowi podpisało się już dziesiątki tysięcy Europejczyków, od 14 maja podpisy zbierane są także w Polsce.

Ceny rosną coraz szybciej

Transport i żywność najmocniej przyczyniły się do wzrostu cen towarów i usług w kwietniu.

Żywiec rozbudowuje dystrybucję i Strefę Zero

Na początku maja Grupa Żywiec zakończyła budowę swojego trzeciego centrum magazynowego - tym razem w Elblągu. Będą w nim składowane piwa ze wszystkich browarów grupy, także tegoroczne nowości.

Coca-Cola wprowadza nowy rodzaj Fanty

W produkcji Fany zastosowano certyfikowane, czerwone sycylijskie pomarańcze.

To już ostatnie dni na rejestrację sprzedaży papierosów

Do 20 maja każdy podmiot gospodarczy, w tym sklep i hurtownia, który prowadzi sprzedaż wyrobów tytoniowych, musi być zarejestrowany w systemie śledzenia wyrobów tytoniowych Track&Trace - przypomina PIH. Rejestracja jest częścią unijnego systemu śledzenia ruchu i pochodzenia tych produktów.

Coty zostaje w Warsaw Towers

Firma przedłużyła umowę najmu w należącym do Grupy CA Imm biurowcu na kolejne pięć lat.