U producenta

Branża alkoholowa nie chce podwyżki akcyzy

W połowie kwietnia światło dziennie ujrzały plany Ministerstwa Finansów, co do podwyższenia akcyzy na wybrane alkohole i wyroby tytoniowe. Winiarze, piwowarzy i producenci alkoholi mocnych są zaskoczeni decyzją i podają argumenty przeciw zmianom.

Henryk Kania coraz bardziej zależny od Biedronki

Niemal dwie trzecie obrotów Zakładów Mięsnych Henryk Kania w 2018 r. pochodziło z transakcji z Jeronimo Martins, właścicielem sieci sklepów Biedronka.

Coca-Cola miksuje

Koncern wprowadzi na rynek miksy napojów Signature Mixers, które mogą być łączone z ciemnymi alkoholami premium.

Ruszają Dni Herbaty

To akcja organizowana przez marki Dilmah i Fabbri.

Cenny dymek

Mijają dwa lata od czasu, gdy sklepy sprzedają wyłącznie te papierosy, których opakowania w drastyczny sposób ostrzegają przed negatywnymi skutkami palenia. Po jednej rewolucji właśnie nadchodzą kolejne.

Producent Krupniku i Sobieskiego odbił w II połowie roku

Marie Brizard Wine and Spirits, mimo strat w całym 2018 roku, notuje poprawę wyników w ostatnich miesiącach.

Iwoniczanka przedłuża współpracę z agencją Intellect

Umowa przewiduje kolejny rok współpracy pomiędzy tymi firmami, obejmującej zarówno digital, jak i projekty na potrzeby innych kanałów komunikacji.

IQS: przybywa osób ograniczających spożycie mięsa

Już 41% Polaków deklaruje, że stara się ograniczać jedzenie mięsa "bardzo" lub "trochę" - wynika z najnowszych badań IQS. Trend tzw. fleksitarianizmu zadomowił się więc u nas na dobre.

LOT: Grześki polecą, Prince Polo zostają

Od 1 maja br. na pokładach samolotów LOT-u pasażerom serwowana jest nowa słodka przekąska - wafle Grześki produkowane przez polską spółkę Colian. Wcześniej rolę tę pełniły wafelki Mondeleza - Prince Polo.

Rok z RODO

25 maja minie pierwsza rocznica wprowadzenia RODO. Rok temu panował ogromny szum spowodowany wejściem w życie nowych przepisów o bezpieczeństwie danych osobowych. Jedna z firm słono zapłaciła za zaniedbania.

} }