U producenta

Grycan: rzemiosło na dużą skalę [GALERIA]

Byliśmy z wizytą w fabryce Grycana w Majdanie pod Warszawą, dzięki czemu wiemy jak powstają lody pod marką Grycan - Lody od pokoleń.

Napoje roślinne. Jako domyślna alternatywa

Do kategorii napojów roślinnych nie można używać terminologii mleczarskiej, ale ich ekspozycja i tak budowana jest obok produktów nabiałowych. Słusznie. Warto pokazywać konsumentom zarówno różne możliwości, jak i mnogość oferty sklepu w ogóle.

STR8 prezentuje nowe oblicze

Zmianie uległa szata graficzna opakowań kosmetyków. Ponadto pojawiła się nowa linia zapachowa oraz formuły i funkcjonalności.

Nestlé pod ostrzałem aktywistów z Greenpeace

Przed świętami aktywiści Greenpeace przywieźli pod siedzibę firmy Nestlé w Polsce 350 kg plastikowych odpadów, czyli tyle ile - jak twierdzą - Nestlé produkuje w ciągu 5 sekund.

Ministerstwo Finansów: będzie wyższa akcyza na alkohol i nie tylko

W 2020 r. wyższa akcyza na alkohol ma dać budżetowi państwa dodatkowe 353 mln zł, a na wyroby tytoniowe, susz tytoniowy i tzw. wyroby nowatorskie - 579 mln zł, wyliczył resort finansów w Aktualizacji Programu Konwergencji (APK). Łącznie z podatkiem VAT przyniesie to do kasy państwa ponad 1 mld zł.

Płynne złoto [ANALIZA]

Na piwie w ubiegłym roku zarobili wszyscy, a piwna rewolucja od kilku lat trwa w najlepsze.

Sertop z nową odsłoną w internecie

Wraz ze zmianami grafiki bloga kulinarnego Serki w Kuchni, tyski producent serków topionych zmienił design strony www.

Hochland zmniejsza zużycie plastiku

Hochland Polska w oparciu o najnowsze wytyczne prawne, a także - jak przyznaje - wymagania ze strony klientów, między innymi sieci handlowe, wypracował listę priorytetów dotyczących opakowań zrównoważonych.

Połowa rolników wiedziała o nielegalnym uboju

51,3% polskich rolników wiedziało o procederze nielegalnego uboju, zanim informacja wypłynęła do mediów - wynika z badania przeprowadzonego przez Martin & Jacob. Dla niemal 15% jest to sfera ich realnego doświadczenia: albo znają takie przypadki, albo wręcz sami dokonali takiej sprzedaży.

Dan Cake wzmacnia zespół

W związku z planowaną rozbudową mocy produkcyjnych do spółki dołączył Kamil Piątkowski, który objął stanowisko szefa działu produkcji.

} }