U producenta

Na obiad w tygodniu

Kategoria gotowych dań chłodzonych cieszy się na tyle dużą i wciąż rosnącą popularnością, że powinno znaleźć się dla niej miejsce także w lokalnych sklepach. Zwłaszcza od poniedziałku do piątku, kiedy popyt na te produkty jest najwyższy.

Deloitte: system kaucyjny za butelki jest nieunikniony

Już wkrótce Rada Unii Europejskiej zatwierdzi dyrektywę w sprawie ograniczenia wpływu niektórych produktów z tworzyw sztucznych na środowisko. Zdaniem ekspertów Deloitte zawarte w tym dokumencie ambitne cele ograniczające stosowanie plastiku nie będą możliwe bez wprowadzenia systemu kaucyjnego.

ETi rozpoczyna współpracę z agencją UM

Dom mediowy będzie odpowiedzialny za planowanie i zakup mediów w ramach promocji wszystkich produktów z portfolio producenta.

Dziczyzna w wielkanocnej tradycji

Dziś to szlachetne mięso powoli wraca na polskie stoły, przede wszystkim dzięki większej dostępności w sklepach.

W pierwszym kwartale roku żywność podrożała najmocniej

W marcu produkty spożywcze były droższe niż w grudniu o 2,5%.

Rośnie liczba cudzoziemców na rynku pracy

W I kwartale 2019 r. liczba cudzoziemców posiadających ważne zezwolenia na pobyt w Polsce wzrosła o 11 tys. osób. Zdecydowana większość obcokrajowców posiada zezwolenia na pobyt czasowy związany z pracą.

Purella przedstawia ambasadorkę i nową linię produktów

Twarzą marki jest znana z programu kulinarnego Masterchef i Masterchef Junior Anna Starmach. Jurorka jest została także udziałowcem firmy.

Coca-Cola zainwestuje w Polsce 0,5 mld zł

Coca-Cola HBC Polska otworzyła właśnie rozbudowane Centrum Logistyczne w zakładzie produkcyjnym w Staniątkach k. Niepołomic. To jednak nie koniec inwestycji. W planach są już kolejne na łączną kwotę 0,5 mld zł.

Przedsiębiorcy zrzucają się na odbudowę Notre Dame

Po pożarze paryskiej katedry, jednego z najsłynniejszych europejskich zabytków, przedsiębiorcy prześcigają się w hojnych datkach na odbudowę świątyni.

Polska ważna dla Danone’a

W I kwartale 2019 roku w segmencie żywności specjalistycznej oraz wody Polska wyróżniła się wśród rynków, na których działa grupa Danone.

} }