U producenta

Cydr. Z umiarkowanym optymizmem

Producenci nie tracą nadziei, że uda im się namówić Polaków do polubienia cydru. Są pierwsze jaskółki zwiastujące wiosnę dla tej kategorii. Ale nie ze strony Ministerstwa Finansów.

Philip Morris bez dymu

Polak został prezesem ds. operacyjnych w globalnych strukturach Philip Morris International (PMI). Ma pomóc wdrażać nową strategię koncernu opartą na koncepcie "przyszłość bez dymu tytoniowego".

Orzeł Wprost dla Mlekovity

Mlekovita konsekwentnie pracuje na umocnienie swojej pozycji na rynku, czego znakomitym potwierdzeniem są kolejne nagrody przyznawane marce i firmie.

Bonduelle ma nowego prezesa

Producent warzyw konserwowych i mrożonych, francuska firma Bonduelle zreorganizowała swoją strukturę. Zmiany planowane są od 1 lipca 2018 r.

OSM w Piaskach na żużlu

Producent dołączył do grona firm, które w nadchodzącym sezonie będą wspierać lubelską drużynę żużlową Speed Car Motor Lublin.

Polscy studenci na europejskim finale P&G CEO Challenge

Dziś, czyli 10 kwietnia, odbędzie się europejski finał konkursu P&G CEO Challenge, na którym o zwycięstwo zawalczy m.in. trójka studentów z polskich uczelni.

Otmuchów zmniejsza stratę i zwiększa środki na inwestycje

W 2017 r. Grupa Otmuchów zwiększyła przychody z działalności kontynuowanej i niemal siedmiokrotnie zmniejszyła stratę netto.

Różowy KitKat wkrótce zawita do Europy

Po udanym debiucie na rynkach japońskim i południowokoreańskim Nestlé zapowiada wprowadzenie batonika w różowej czekoladzie na rynki europejskie.

P&G, Carrefour i PCK ponownie łączą siły

Właśnie ruszyła kolejna edycja akcji "Mała pomoc, wielka radość".

Mniej akryloamidu w żywności

11 kwietnia wchodzą w życie nowe przepisy ograniczające zawartość rakotwórczego akryloamidu.

} }