U producenta - rynek

description

Mlekovita przekroczyła 5 mld zł przychodów

W 2020 r. przychód Grupy Mlekovita wyniósł ponad 5,5 mld zł. To kolejny rekordowy wynik osiągnięty przez firmę - i to mimo trudnej sytuacji rynkowej i zawirowań związanych z pandemią Covid-19.

Papier toaletowy ... reglamentowany

Na szczęście nie u nas, a na Wyspach.

Resort pracy: bezrobocie wzrosło

W grudniu 2020 stopa bezrobocia podniosła się do 6,2%, podało Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii.

Mondelēz kupuje producenta zdrowych przekąsek

Producent czekolady Milka i markiz Oreo rozpoczął 2021 rok od akwizycji 100% amerykańskiego producenta zdrowych przekąsek, firmy Hu.

KOWR: mimo pandemii żywności nie zabrakło

Mimo pandemii COVID - 19 żywności nie zabrakło. To był niełatwy rok dla polskiego rolnictwa, głównie dla producentów mięsa, ale warunki pogodowe sprzyjały uprawom. Wzrósł eksport produktów rolnych - podsumował 2020 rok zastępca dyrektora generalnego KOWR Marcin Wroński.

ZM Henryk Kania: życie po życiu

Syn założyciela i były właściciel Zakładów Mięsnych Henryk Kania czeka na ekstradycję do Polski. Co dzieje się z dziełem jego życia?

Producenci FMCG 2020: zmiany personalne, awanse

Oto zestawienie pokazujące zmiany na różnych stanowiskach w branży FMCG w 2020 r. i na początku 2021 r.

Laktopol rośnie i zatrudnia

Firma zamyka rok z wynikami, które zakładała jeszcze przed wybuchem koronawirusa.

Südzucker pomaga

W ramach piątej edycji programu Grant 5000 pracownicy firmy wskazali lokalne organizacje społeczne, które otrzymają wsparcie finansowe.

Co czeka rynek alkoholi w 2021 r.? [OPINIA]

W 2021 r. producenci alkoholu będą nadal mierzyć się ze skutkami pandemii, ale także z nowymi przepisami, jak podatek "od małpek". Producenci alkoholi liczą także na aktualizację przepisów dotyczących sprzedaży alkoholu przez internet.

Analitycy: rynek mleka odporny na drugą falę pandemii

W ostatnich kwartałach ceny produktów mlecznych charakteryzują się niską na zmiennością i są na ogół niższe niż przed pandemią.