U producenta - rynek

description

Żywiec Zdrój dla gminy Mirosławiec

Producent na modernizację oraz rozbudowę infrastruktury wodnej przekaże gminie 100 tys. zł, co stanowi większość środków niezbędnych do uruchomienia inwestycji.

Gobarto rusza z Akademią Rolnika

Spółka, wchodząca w skład Grupy Cedrob, w marcu rozpoczyna spotkania, których celem jest bezpłatna edukacja rolników według najnowszej wiedzy i standardów w zakresie hodowli trzody chlewnej.

Ponad 22,5 mln sztuk papierosów z przemytu

Funkcjonariusze CBŚP i KAS zabezpieczyli ponad 22,5 mln szt. papierosów bez polskich znaków skarbowych, wartych ok. 15,5 mln zł, a na zachodzie nawet do 37 mln zł.

Bracia Sadownicy, czyli nowa marka na rynku

Soki prosto z sadów.

Taaaka ryba!

Producent ryb i przetworów rybnych Seko w 2017 r. zwiększył sprzedaż o jedną piątą i podwoił zysk netto.

Żywiec Zdrój po stronie natury

Firma ruszyła z konkursem grantowym w ramach którego, przeznaczy 150 tys. zł na proekologiczne projekty związane z gospodarką odpadami.

500+ zniechęca kobiety do pracy

O ile rośnie aktywność zawodowa kobiet bezdzietnych, matki coraz częściej rezygnują z pracy. Im więcej dzieci, tym trend jest silniejszy.

Cykoria na Festiwalu Kuchni Greckiej

Producent będzie partnerem wydarzenia, które odbędzie się 23 marca podczas XXIII Międzynarodowych Targów Gastronomicznych Euro Gastro w Warszawie.

Wawel mocno zależny od Biedronki

Przychody producenta Mieszanki Krakowskiej spadły w 2017 r. o 4 proc. To efekt m.in. ograniczonej sprzedaży słodyczy Wawelu do sklepów sieci Biedronka.

Herbata pobudzająca

Orzeźwi i umili marcowe dni.

Żubrówka na podium

W corocznym rankingu magazynu Shanken’s IMPACT, marka z portfolio CEDC utrzymała drugi rok z rzędu trzecią pozycję wśród globalnych marek wódki, ustępując pola jedynie markom Smirnoff i Absolut.

} }