U producenta - rynek

description

Ambra: Polacy w czasie pandemii kupili mniej alkoholu, ale za więcej

Dynamicznie rosnąca sprzedaż alkoholu premium w sklepach spożywczych pozwoliła z nadwyżką zrekompensować Grupie Ambra spowodowany pandemią COVID-19 spadek sprzedaży do gastronomii.

XIV ranking Spółdzielni Mleczarskich - wyniki

W dniach 8-9 września 2021 odbyło się XVIII Forum Spółdzielczości Mleczarskiej, organizowane przez Polską Izbę Mleka, podczas którego ogłoszono - już po raz czternasty - zestawienie najlepszych mleczarni.

Polskie produkty górą - konsumenci wybierają je najczęściej

Coraz więcej osób deklaruje chęć kupowania polskich produktów. Trend ten trzeba wykorzystać poprzez promowanie rodzimego asortymentu wysokiej jakości, takiego jak wieprzowina ze znakiem Systemu Gwarantowanej Jakości Żywności (QAFP) ‒ uważa prezes UPEMI Wiesław Różański.

Koral wraz z Ekipą stworzyli kolejny produkt

Po lodach, które okazały się sprzedażowych hitem przyszedł czas na napoje gazowane.

Polacy palą legalne - najniższy w historii udział szarej strefy

Udział nielegalnego handlu papierosami w polskim rynku tytoniowym maleje sukcesywnie od 2015 r. Rynek legalnych wyrobów tytoniowych szacuje się na 60 mld sztuk papierosów i e-papierosów.

Anna Telakowiec z Bonduelle do Unilever Polska

Anna Telakowiec, związana z firmą Bonduelle od 2012 r., teraz zajmie stanowisko szefowej FOOD w Unilever Polska i kraje bałtyckie.

Firmy rodzinne spotkają się w Poznaniu

Międzynarodowy Kongres Firm Rodzinnych powraca stacjonarnie do stolicy Wielkopolski. 27-28 września 2021 r. odbędzie się jego ósma edycja.

Piwo z procentami Carlsberga sprzedawane w Biedronce jako 0,0%

Taka pomyłka, zwłaszcza kierowców, mogła wiele kosztować. W wyniku błędu na linii produkcyjnej do 1300 butelek piwa Carlsberg zastosowano niewłaściwą etykietę główną, która informowała, że jest to produkt bezalkoholowy. W rzeczywistości był to klasyczny lager.

Prezes I.D.C. Polonia: nie ma słodyczy bez kalorii [WYWIAD]

O tym, jak w trendzie wege i zdrowego żywienia odnajdują się słodycze, czy będzie jesienna fala pandemii oraz o rynku słodyczy w ogóle - opowiada w rozmowie z Rastislav Čavojsky, prezes I.D.C. Polonia, producenta m.in. znanych w Polsce wafelków Góralki.

Nowy dyrektor finansowy w Wyborowa Pernod Ricard

Od początku lipca stanowisko to objął Guillaume Dumont, zastępując tym samym Hervé Fettera.

Mars Polska z nową prezeską

Zmiany na szczycie koncernu - Victoria Abramova zastępuje Macieja Wysockiego na stanowisku szefa zarządu Marsa w Polsce.