U producenta - rynek

description

Po czym zaszumi w 2019?

Na rynku alkoholi współczesny konsument poszukuje orzeźwienia, nowych smaków oraz autentycznych i regionalnych produktów.

Mniej warzyw, więcej owoców

Główny Urząd Statystyczny poinformował, jak wyglądała produkcja artykułów spożywczych w grudniu i w całym 2018 roku.

Agnieszka Radwańska w kampanii Nivei

Najbardziej utytułowana polska tenisistka rozpoczęła współpracę z Niveą. W najnowszej kampanii marka promuje linię płynów micelarnych Nivea MicellAir Skin Breathe.

10 tygodni do brexitu

Brytyjczycy maja psychologiczną przewagę, ponieważ są bardziej skłonni do ponoszenia konsekwencji twardego brexitu, ale to Polska będzie jednym z państw, które najmocniej odczują skutki takiego scenariusza - ocenia ekspert Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych dr Przemysław Biskup.

Nowy dyrektor handlowy w Pszczółce

Został nim Marek Olszanowski.

Słodycze FC Kopernik ze znakiem V-Label

Pod koniec 2018 r. aż 17 produktów producenta otrzymało certyfikat V-Label Vegan, w tym m.in. Pierniki, Katarzynki czy Całuski.

Sekretne życie odpadów

Szacunkowo poziom recyklingu opakowań wprowadzonych do gospodarstw domowych wynosi 40%. Oznacza to, że nie wiadomo co się dzieje z pozostałym 60-procentami. Tymczasem najatrakcyjniejsze dla oka opakowania, są najbardziej szkodliwe dla środowiska.

Stella Pack wycofuje partię chusteczek

Producent worków na śmieci, akcesoriów do pieczenia, pakowania i czyszczenia poinformował o decyzji wycofania partii chusteczek nawilżanych z rynku. Mogą być skażone gronkowcem.

Polski drób w obliczu wyzwań

Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza określiła główne wyzwania polskiej branży drobiarskiej w 2019 r.

Świat bez Odpadów rok później

W styczniu 2018 r. Coca-Cola zainaugurowała swoją globalną ambicję World Without Waste, w ramach której zobowiązała się do 2030 r. uzyskać 100% zbiórki i recyklingu tylu opakowań, ile trafia od firmy na rynek.

Dla aktywnych łasuchów

Kategoria słodkich przekąsek w ciągu ostatnich paru lat diametralnie zmieniła swoje oblicze.

} }