U producenta - rynek

description

Nadciąga era pstrąga

Stowarzyszenie Producentów Ryb Łososiowatych wraz z partnerem handlowym, siecią Biedronka, ruszyło z kampanią reklamową tego gatunku ryby.

Henkel ma wyniki

Przychody Henkla w III kwartale wzrosły organicznie o 2,7%. Wyższy był też zysk operacyjny, netto oraz marża.

Dermo-Cosme Shop w Warszawie

To pierwszy na świecie sklep własny z produktami koncernu Pierre Fabre Dermo-Cosmetique, który został otwarty w październiku w stolicy.

Więcej BodyBoom w Polsce i za granicą

Marka kosmetyków naturalnych BodyBoom zadebiutowała w Lidlu w ramach akcji sprzedażowej "Znane marki - ponad 100 kosmetyków do 50 proc. taniej". Marka dołączyła też do grona sprzedawców na Amazonie.

Helio na 100-lecie niepodległości

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, pracownicy firmy w przeddzień 11 listopada posadzili 100 sadzonek orzecha włoskiego.

W październiku najbardziej podrożały warzywa

Inflacja pozostaje poniżej granicy 2%. Ceny żywności już nie rosną najmocniej.

Właściciel Animexu z kolejną spółką w portfolio

UOKiK wydał zgodę na przejęcie przez Smithfield Foods kontroli nad Pini Polonia. W tej sprawie konieczne było przeprowadzenie badania rynku.

Fundusz Innova chce wejść do spółek Oshee i Kinga Pienińska

Prośba o zgodę na koncentrację wpłynęła już do UOKiK. Innova ma pozostać mniejszościowym akcjonariuszem i zarządzać obiema spółkami wspólnie z założycielami Oshee - Dariuszem Gałęzewskim i Dominikiem Dolińskim.

Polski rynek nadal obciąża wyniki Kofoli

Sprzedaż Grupy Kofola z wyłączeniem naszego rynku wzrosła od początku roku o 7%, wraz z polskim rynkiem grupa zwiększyła przychody tylko o 2,3%.

Pomaganie przez gotowanie

Knorr i Fundacja Samodzielność od Kuchni we wspólnej akcji dla wychowanków domów dziecka.

Kuchnia Polaków w międzywojniu

W 1927 r. najczęściej spożywanym mięsem w rodzinach robotniczych była wołowina, która stanowiła 2/3 konsumowanego mięsa ogółem. Znacznie większą niż obecnie popularnością upraw cieszyły się też ziemianki.

} }