U producenta - asortyment

Asortyment w sklepie bez tajemnic: sezonowość, nowe trendy zakupowe, bestsellery. Sprawdź nas.

Nestlé debiutuje z nową marką

W portfolio producenta pojawiły się batony YES!.

Panowie przodem [ANALIZA KATEGORII]

Czasy, gdy stosowanie kosmetyków przez mężczyzn było uznawane za objaw zniewieścienia, minęły - i oby bezpowrotnie. Widać to choćby po rozrastającej się gamie preparatów skierowanych specjalnie do panów.

Lipton coraz bliżej sprzedaży

Jak donosi agencja Bloomberg, zaraz po wakacjach ma się rozpocząć proces sprzedaży herbacianego biznesu Unilevera.

Polacy chętnie sięgają po produkty wytwarzane ręcznie

Liczy się nie tylko smak, wygląd i cena - konsumenci podejmując decyzję o wyborze produktów, zwracają również uwagę na sposób ich powstawania. Tak wynika z najnowszych badań.

Bakteria nie siada [ANALIZA KATEGORII]

W dobie pandemii koronawirusa mycie rąk nabrało nowego wymiaru. To już nie tylko czynność związana z higieną, ale także ochrona.

Mali, ale natarczywi

Meszki, komary, muchy oraz kleszcze - bo o nich mowa - mają swoje pięć minut, bo właśnie rozpoczyna się sezon na te insekty, a co za tym idzie - także na repelenty i środki owadobójcze chroniące przed ich atakami.

Słodszy wymiar [ANALIZA KATEGORII]

Jeśli chodzi o słodycze czekoladowe, to latem sprzedają się one najlepiej przy okazji szczególnych wydarzeń, jak Dzień Matki czy Dzień Dziecka. Tegoroczny sezon będzie nieco inny, ale niekoniecznie gorszy. Ot, taki słodszy wymiar dzisiejszych trudnych czasów.

Rozmrażanie sprzyja lodom

Już pierwszy etap poluzowania obostrzeń wprowadzonych w związku z koronawirusem przyniósł wzrost sprzedaży lodów. Producenci i detaliści liczą na szybkie "rozmrożenie" gospodarki oraz dobrą pogodę. Nie chcą stracić sezonu.

[ANALIZA KATEGORII] Czapki z głów

Spożywcze sklepy małoformatowe (czyli te do 300 mkw.) nie są pierwszym wyborem klienta, który chce kupić kosmetyk do włosów, ale jak pokazują dane CMR, dwie na trzy takie placówki mają w ofercie szampony do włosów, a w co piątym można znaleźć również odżywkę.

Co do miski włożyć?

Jak podaje CMR, klienci małego formatu zdecydowanie częściej zakupują karmę dla psów i kotów niż dla innych, mniejszych zwierząt. Dlatego w każdym, nawet najmniejszym sklepie warto wygospodarować półkę na te produkty.

Cud-miód, ultramaryna

Wielkimi krokami zbliża się sezon na truskawki i maliny. Moda na gotowanie i domowe przetwory każe zaopatrzyć się w produkty służące do przygotowania dżemów, konfitur i powideł.