U producenta - asortyment

Asortyment w sklepie bez tajemnic: sezonowość, nowe trendy zakupowe, bestsellery. Sprawdź nas.

Przekąski na karnawałowy stół

Długie zimowe wieczory i niskie temperatury w karnawale sprzyjają spotkaniom towarzyskim. Na nich świetnie sprawdzą się gotowe do spożycia wędliny i przekąski serowe.

Henkel testuje w Rossmannie butelki wielorazowego użytku

Producent proszku Persil czy żeli pod prysznic Fa testuje w Czechach automaty do napełniania produktami butelek wielorazowego użytku.

Porządki bardziej eko

W mieszkaniach i w domach sprząta się cały rok, ale w okolicach świąt nawet najbardziej oporni biorą się do generalnych porządków. Do głosu coraz śmielej dochodzą preparaty tych producentów, którzy przy okazji dbają o środowisko.

Włoski ser grana padano zyskuje na popularności

W 2019 r. Włosi wyprodukowali ogółem 5,18 mln sztuk sera grana padano, o 5,06% więcej niż w roku poprzednim.

Pranie 2.0

Pranie ma dziś zasadniczo więcej wymiarów niż kiedyś - dobrze, jeśli przy okazji czynność ta przedłuża żywotność samej pralki oraz ubrań, a także względnie dba o środowisko.

Ryby mają głos

Umiejętność doradzenia klientowi przy zakupie ryby może sprawić, że wróci on do sklepu po kolejny nabytek. Nie mylić z narybkiem.

Pogoda dla piwoszy

Tegoroczny sezon piwny był nieco słabszy niż rok temu ze względu na niższe temperatury, zwłaszcza w maju, a piwnych wariantów na półce przybyło. Jest jednak segment piw odporny na temperatury - to piwa bezalkoholowe.

Lodowy rynek bez tajemnic

Zimny początek sezonu, rekordowy czerwiec, który pomógł odrobić producentom straty, droższe warianty podbijające wynik sprzedaży w małych sklepach. Taki był sezon 2019 w branży lodów. A co po sezonie?

Święta po polsku, czyli alkohol za 4 mld zł

Ponad 4 mld zł wydamy na alkohol w okresie świąteczno-prezentowym, wynika z szacunków Grupy Ambra.

Przed świętami słodycze świetnie sprzedają się też na ...

... lotniskach. Konsumenci podróżują, aby spotkać się z bliskimi i poszukują upominków, które przypomną ich bliskim stary kraj.

Pora na kawę

Grudzień oznacza kilkunastoprocentowy wzrost sprzedaży kawy. W całym roku najsilniej zyskuje kawa ziarnista.

} }