U producenta - asortyment

Asortyment w sklepie bez tajemnic: sezonowość, nowe trendy zakupowe, bestsellery. Sprawdź nas.

Dilmah: trendy na rynku herbaty w 2022 r.

Młode pokolenie kształtuje obecnie nowe tendencje w tej kategorii rynku FMCG. Cena przestaje mieć znaczenie, liczy się jakość produktu, jego prozdrowotne właściwości oraz oryginalny smak. Niebagatelną rolę odgrywa także etyczny proces produkcji, mówi "EI" Dilhan C. Fernando z Dilmah Tea.

Kosmetyki dla mężczyzn: FerrumLabs widzi duże szanse rozwoju rynku

Choć produkty do pielęgnacji dla mężczyzn to nadal niszowa branża, ma ona duży potencjał. Z roku na rok osiąga coraz większe wartości sprzedaży, a w męskich kosmetyczkach znajduje się już coś więcej niż krem do golenia czy pasta do zębów - przekonuje Maciej Adamaszek, prezes FerrumLabs.

Wino musujące czy szampan: oto jest pytanie

- To nigdy nie będzie wino dla mas, ale szampan dziś, dla polskiej klasy średniej, stał się już dostępny - uważa Paweł Gąsiorek, prezes Domu Wina.

Wino na każdą porę roku, ale zawsze inne

Sezonowość w sprzedaży wina jest w bardzo odczuwalna, zgodnie przyznają szefowie firm z branży winiarskiej. Każdy gatunek ma swoje lepsze i gorsze momenty.

Ferrero wprowadza rewolucyjne zmiany w opakowaniach

Do 2025 roku 100% opakowań Ferrero będzie nadawało się do ponownego wykorzystania, recyklingu lub kompostowania - zapowiedział producent słodyczy.

Gatta wyprodukuje rajstopy dla Intermarché

Firma wprowadza na rynek francuski trzy produkty Q-EKO, w których 20% przędzy pochodzi z recyklingu. Pojawią się także na polskim rynku.

Polaków opanował szał na truskawki

Drugi miesiąc z rzędu najpopularniejszym polskim owocem są truskawki. W czerwcu i lipcu jadło je dziewięciu na dziesięciu Polaków (odpowiednio 88% i 85%). Wiemy też, jakie warzywa są na topie.

Krynica Vitamin: gasimy pragnienie w każdym formacie

- Rynek spożywczy będzie ewoluował - mówi portalowi Handel Extra Wojciech Piotrowski, dyrektor generalny, członek zarządu Krynicy Vitamin [WYWIAD]. Dlaczego?

Burza w kieliszku szampana

Francuscy producenci szampana wstrzymują dostawy tego trunku do Rosji. Powodem są nowe rosyjskie przepisy.

Nie ma kierowców, misie Haribo nie dojadą

W brytyjskich sklepach zaczyna brakować ... misiów Haribo. Wszystko przez to, że nie ma komu ich przewozić - brakuje kierowców ciężarówek. - Sytuacja jest naprawdę krytyczna - ocenia James Bielby, dyrektor generalny Federacji Dystrybutorów Hurtowych.

Żele i chusteczki do rąk: niezastąpione w podróży

Na okoliczność wyjazdów klientów i przyjazdów ich do miejscowości turystycznych warto zaopatrzyć sklep w żele antybakteryjne, a także chusteczki nawilżane. Jedne i drugie na pewno przydadzą się w czasie podróży, szczególnie z dziećmi.