U producenta - asortyment

Asortyment w sklepie bez tajemnic: sezonowość, nowe trendy zakupowe, bestsellery. Sprawdź nas.

Buh stał się faktem

Piwo konopne - flagowy produkt spółki "Przyjazne Państwo" stworzonej przez Janusza Palikota, Kubę Wojewódzkiego i Tomasza Czechowskiego właśnie trafia na półki w sklepach sieci Żabka w całej Polsce.

Wege, on-the-go i słodkie

Mleczne i do wcinania w domu dla przyjemności? Tak... ale też dokładnie na odwrót! W kategorii słodyczy dominują zupełnie sprzeczne trendy, a pandemia jeszcze pomieszała im szyki.

Ryby na święta to nie tylko karp

Mimo że oficjalnie post w Wigilię nie obowiązuje od kilkunastu lat, bez ryb trudno sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia.

Nad gorącą filiżanką [ASORTYMENT]

Boże Narodzenie to okres, w którym konsumenci lubią się delektować smakiem i aromatem gorących napojów. I pozwalają sobie na więcej.

Marka Meglio podbija Europę

Zaskakująco skutecznymi środkami czystości, udowadniając, że ten rynek wciąż dynamicznie się rozwija.

Arla Foods: kategoria z perspektywami

Kawy RTD, chociaż na rynku zadebiutowały nie tak dawno, mogą dynamicznie się rozwijać - mówi Roman Jawczak, regional commercial manager Arla Foods/Starbucks RTD.

Pinta eksperymentuje w Polsce

Brak możliwości swobodnego podróżowania po świecie sprawił, że browar zaprosił do współpracy rzemieślniczych piwowarów z kraju, a nowych odmian chmielu poszukuje przez Internet.

Helio zwiększa przychody o 40%!

Przychody producenta bakalii znacząco wzrosły, spadły jednak zyski.

Lorenz zapobiegawczo wycofuje niektóre produkty

Chodzi o artykuły pod marką Lajkonik, które w swoim składzie zawierają sezam.

W ciągu dwóch lat Mars chce zmniejszyć liczbę tłoczni 30-krotnie

Mars Inc., producent m.in. batonów Snickers upraszcza łańcuch dostaw oleju palmowego, by nie powodować wylesiania planety.

Eksport żywności większy niż przed rokiem

Mimo pandemii, przerw w łańcuchach dostaw i problemów na granicach polscy producenci żywności do sierpnia wyeksportowali jej więcej niż rok wcześniej.