U producenta - asortyment

Asortyment w sklepie bez tajemnic: sezonowość, nowe trendy zakupowe, bestsellery. Sprawdź nas.

Czekoladowe święta

Choć Wielkanoc nie jest w stanie przebić Bożego Narodzenia pod względem ilości i wartości sprzedawanych słodyczy, konsumenci zwiększają zakupy łakoci w stosunku do nieświątecznych miesięcy.

Mięso i wędliny: odświętnie i tradycyjnie

Trendy trendami, a na wielkanocnym stole niezmiennie królują biała kiełbasa, pasztet i szynka. O dziwo, przed świętami rośnie też sprzedaż kabanosów, a parówki wcale nie tracą na popularności.

Porządki na miarę czasów

Wielkanoc tuż-tuż. Dlatego to idealny moment na uzupełnienie oferty sklepowej o produkty niezbędne podczas przedświątecznych i wiosennych porządków, a dla konsumentów to dobry czas, by się w nie zaopatrzyć. A jest w czym wybierać.

Drobiarze w obliczu koronawirusa

Zakłady przemysłowe nie mogą przejść w tryb pracy zdalnej, jak biura. Dlatego Krajowa Rada Drobiarstwa - Izba Gospodarcza informuje o przedsięwziętych przez producentów drobiu krokach.

[CYKL HANDLU] Producenci w obliczu koronawirusa: Mlekpol

Fabryki spółdzielni pracują na trzy zmiany. - Mleka i produktów mleczarskich nie powinno zabraknąć - uspakaja Edmund Borawski, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol w Grajewie.

Duże zapotrzebowanie na produkty mleczarskie

Spółdzielnie i zakłady mleczarskie zrzeszone w Polskiej Izbie Mleka pracują na maksymalnych obrotach.

Na słodko i wytrawnie

Choć Polacy najwięcej alkoholi kupują w grudniu, okres wielkanocny również sprzyja wzrostowi sprzedaży "procentów".

Wiemy ile jest wart rynek produktów spożywczych bio

Nielsen po raz pierwszy oszacował wartość rynku produktów bio w Polsce. Wiadomo, że najwięcej kupują ich mieszkańcy stolicy.

Maspex produkuje i dystrybuuje Nestea

Od 1 stycznia 2020 roku spółki z Grupy Maspex, na bazie podpisanej umowy licencyjnej, posiadają wyłączne prawo do wprowadzania na rynek i sprzedaży produktów Nestea wszystkim klientom - poinformował producent.

Bez GMO znaczy produkty

Coraz więcej firm zajmujących się przetwórstwem mleka decyduje się na wprowadzenie Systemu Certyfikacji PIM "Bez GMO", informuje Polska Izba Mleka

Nabiał dziś: Zdrowy wzrost

Produkty nabiałowe odnotowują dynamikę wzrostu podobną do całego koszyka FMCG. Niektóre kategorie rosną jednak nawet trzykrotnie szybciej.