U producenta - asortyment

Asortyment w sklepie bez tajemnic: sezonowość, nowe trendy zakupowe, bestsellery. Sprawdź nas.

Wino na każdą porę roku, ale zawsze inne

Sezonowość w sprzedaży wina jest w bardzo odczuwalna, zgodnie przyznają szefowie firm z branży winiarskiej. Każdy gatunek ma swoje lepsze i gorsze momenty.

Ferrero wprowadza rewolucyjne zmiany w opakowaniach

Do 2025 roku 100% opakowań Ferrero będzie nadawało się do ponownego wykorzystania, recyklingu lub kompostowania - zapowiedział producent słodyczy.

Gatta wyprodukuje rajstopy dla Intermarché

Firma wprowadza na rynek francuski trzy produkty Q-EKO, w których 20% przędzy pochodzi z recyklingu. Pojawią się także na polskim rynku.

Polaków opanował szał na truskawki

Drugi miesiąc z rzędu najpopularniejszym polskim owocem są truskawki. W czerwcu i lipcu jadło je dziewięciu na dziesięciu Polaków (odpowiednio 88% i 85%). Wiemy też, jakie warzywa są na topie.

Krynica Vitamin: gasimy pragnienie w każdym formacie

- Rynek spożywczy będzie ewoluował - mówi portalowi Handel Extra Wojciech Piotrowski, dyrektor generalny, członek zarządu Krynicy Vitamin [WYWIAD]. Dlaczego?

Burza w kieliszku szampana

Francuscy producenci szampana wstrzymują dostawy tego trunku do Rosji. Powodem są nowe rosyjskie przepisy.

Nie ma kierowców, misie Haribo nie dojadą

W brytyjskich sklepach zaczyna brakować ... misiów Haribo. Wszystko przez to, że nie ma komu ich przewozić - brakuje kierowców ciężarówek. - Sytuacja jest naprawdę krytyczna - ocenia James Bielby, dyrektor generalny Federacji Dystrybutorów Hurtowych.

Żele i chusteczki do rąk: niezastąpione w podróży

Na okoliczność wyjazdów klientów i przyjazdów ich do miejscowości turystycznych warto zaopatrzyć sklep w żele antybakteryjne, a także chusteczki nawilżane. Jedne i drugie na pewno przydadzą się w czasie podróży, szczególnie z dziećmi.

W sklepach drożeje woda, a to dopiero początek

W maju ceny wody butelkowanej były wyższe niż rok wcześniej o 7,7%, przy czym gros tego wzrostu przypadło na całe pięć miesięcy 2021 r. Skąd ten skok, skoro opłata cukrowa tej kategorii produktów nie dotknęła? Eksperci tłumaczą i nie mają dobrych wieści dla konsumentów tej kategorii.

Żyjesz w biegu? Dbaj o siebie

Wszystkie produkty, które spożywamy czy pijemy mają znaczenie dla naszego organizmu. Warto więc wybierać dobrze! Na co zatem zwracać uwagę? Z pewnością na skład, sposób produkcji, zawartość warzyw i owoców.

Słońce pod kontrolą [ANALIA]

Kosmetyki do- i po opalaniu latem powinny być obecne na sklepowych półkach. Dotyczy to zarówno punktów w popularnych turystycznych miejscowościach, jak i tych spożywczo-przemysłowych.