U producenta

Znajdziesz tu wszystko, co dotyczy firm producenckich z branży FMCG: wyniki finansowe, nowe inicjatywy, plany na przyszłość.

Nielsen o tym, co jest na świątecznych stołach

Żurek jest nadal najbardziej tradycją potrawą na świątecznym stole, podobnie jak i majonez, czy słodkie wypieki. Polacy chętnie popiją też likier i zajadają się czekoladą.

Unilever w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej

Pomorski oddział spółki Unilever dołączył do Polskiej Strefy Inwestycji. W zakładzie w Baninie, w którym firma produkuje lody, zainwestuje prawie 150 mln zł.

Anna Jakubowski na czele Avonu

23 kwietnia obejmie stanowisko dyrektor generalnej.

Nestlé zwiększa sprzedaż

W pierwszym kwartale 2019 r. największy dostawca dóbr konsumpcyjnych na świecie, szwajcarska firma Nestlé, zwiększyła sprzedaż mocniej niż oczekiwali analitycy.

Foods by Ann prezentuje nowość

Orzechy w czekoladzie.

Gobarto zwiększa przychody, ale notuje stratę

W 2018 r. Grupa Kapitałowa Gobarto wypracowała 3,5 mln zł skonsolidowanego zysku ze sprzedaży przy przychodach w wysokości ponad 2,15 mld zł. Całkowity wynik zamknął się jednak stratą w wysokości 17,8 mln zł.

Kruchy rynek

Wbrew temu, co lubimy o sobie myśleć, Polaków trudno nazwać "jajcarzami".

Plastik w obiegu pod większą kontrolą

Takie firmy jak m.in. Carrefour, Coca-Cola, Danone, Nestlé, PepsiCo czy Unilever Polska zostali sygnatariuszami pierwszego w Polsce paktu na rzecz zrównoważonego wykorzystywania tworzyw sztucznych.

Prezes Fundacji Godła Promocyjnego: polskość doskonale się rozwija

W Senacie odbyła się konferencja dot. znaczenia patriotyzmu konsumenckiego w gospodarce. Wziął w niej udział m.in. minister rolnictwa Jan Ardanowski, który zapowiedział powołanie do życia Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi.

Polska ważna dla Danone’a

W I kwartale 2019 roku w segmencie żywności specjalistycznej oraz wody Polska wyróżniła się wśród rynków, na których działa grupa Danone.

Przedsiębiorcy zrzucają się na odbudowę Notre Dame

Po pożarze paryskiej katedry, jednego z najsłynniejszych europejskich zabytków, przedsiębiorcy prześcigają się w hojnych datkach na odbudowę świątyni.

} }