Tylko u nas

Ekskluzywne newsy, analizy i ekspertyzy ze świata handlu i branży dóbr konsumenckich.

Sukces Pasta Station Maspexu. Czas na refillomat do płatków?

Faza testowa automatu do napełniania makaronów Lubella do torebek papierowych i opakowań własnych nadal trwa. Jak dowiedział się Handelextra.pl, program Carrefoura i Maspexu wywołał poruszenie w handlu. Maspex rozważa więc już kolejny refillomat... do płatków śniadaniowych.

Stuart z dużym apetytem na szybkie dostawy [WYWIAD HE]

Umacniamy naszą pozycję w segmencie szybkich dostaw, współpracując z największymi graczami na rynku - nie tylko w ramach branży gastronomicznej, ale też zdobywając przyczółki w branży retail - mówi w rozmowie z HandelExtra.pl Agnieszka Majewska, general manager w Stuart Polska.

Stuart wchodzi do kolejnych miast [NEWS HE]

Kolejne miesiące to wejście Stuart do Poznania i Wrocławia, dzięki czemu w 2023 roku do naszych usług będzie miało dostęp już około 6 milionów mieszkańców Polski - zdradza HandelExtra.pl Agnieszka Majewska, general manager w Stuart Polska.

Start platformy Wszystko.pl najwcześniej wiosną 2023

W grudniu ruszają testy zapowiedzianej kilka miesięcy temu platformy zakupowej Wszystko.pl. Na razie będą mogli z niej skorzystać pracownicy firmy Comarch i ich rodzin - ujawnia w rozmowie z HandelExtra.pl Mariola Barzyk-Libura, dyrektor Wszystko.pl z Grupy Comarch.

Kalendarz Handlu 2022

W każdym roku kalendarzowym są dni, w których handel jest ograniczony. Oprócz niedziel, których handlowych jest tylko siedem, zakupów nie zrobisz też w inne dni.

Żabka chce być jak McDonald’s

Czołowa sieć sklepów convenience nie bez przyczyny wraca w wybranych placówkach do serwowania pizz i zapiekanek. To pomysł na mniejsze miejscowości, do których nie wchodzą najwięksi gracze fast-food.

Biedronka, Lidl, Netto, Empik i inni: czy wyłączają oświetlenie? [GALERIA]

27 listopada, w niehandlową niedzielę, późnym popołudniem przechadzamy się po podwarszawskim Legionowie próbując się dowiedzieć, czy i jak największe marki handlowe oszczędzają energię w nieczynnych w ten dzień placówkach.

Świąteczny koszyk cen HandluExtra: nawet 105 proc. więcej

Domowe ciasto staje się coraz bardziej ekskluzywnym produktem - szczególnie jeśli do listy składników dorzucimy koszt energii potrzebnej do ogrzania piekarnika. Poza podstawowymi, drożeją też bardziej "świąteczne" zakupy.