Spod lady

Too Good To Go wspiera lokalne firmy w kryzysie

Aplikacja, która na co dzień pomaga walczyć z marnowaniem żywności, uruchamia tymczasową opcję zakupu paczki #WeCare w regularnej cenie, aby pomóc lokalom przetrwać ten trudny okres.

25 marca - Międzynarodowy Dzień Gofra

Z tej okazji marka E.Wedel proponuje ten przysmak z dodatkiem wedlowskiej czekolady.

28 marca - Międzynarodowy Dzień Żelek

Żelki to popularne na całym świecie słodycze, które w sobotę mają swoje święto. Z tej okazji warto poznać ich historię i dowiedzieć się, kto stoi za sukcesem tych słodkości.

Pomidory, ogórki, jabłka i truskawki

W ramach realizowanych przez Kantar "Narodowych badań konsumpcji warzyw i owoców" poznaliśmy najpopularniejsze gatunki 2019 r.

Śliwki suszone notują wzrost zaineresowania

- Ta poprawa znajduje odzwierciedlenie na kilku międzynarodowych rynkach i ma być kontynuowana - mówi Esther Ritson-Elliott, dyrektor marketingu międzynarodowego i komunikacji, California Prune Board.

Jak pokonać stres dzięki odpowiedniemu odżywianiu?

Te krótkie słowo, składające się z pięciu liter jest znane praktycznie każdemu z nas.

Unilever wspiera gastronomię

Koncern ruszył z akcją "Podano do domu" w której zachęca swoich klientów do zamawiania dań z ulubionych lokali z dowozem, by pomóc im przetrwać trudny okres.

Kiermasz Wielkanocny z Blue City przeniósł się do sieci

Odbywający się cyklicznie w warszawskim Blue City Jarmark Produktów Regionalnych, który przed świętami zamienia się w Kiermasz Wielkanocny, w tym roku przenosi się do sieci.

Świąteczne inspiracje Sokołowa

Biała kiełbasa zapiekana w aromatycznej marynacie.

Lidl: nasze pieczywo można zamrażać

Sieć Lidl pakuje do torebek chleb, bułki oraz ciastka. Podkreśla też, że pieczywo sprzedawane w jej sklepach nadaje się do zamrożenia, dzięki czemu można zmniejszyć częstotliwość robienia zakupów oraz uniknąć marnowania żywności.