Spod lady

Uber Eats: Polacy pokochali naleśniki

25 lutego, w ostatki obchodzimy Dzień Naleśnika. Okazuje się, że Polacy znajdują się w globalnej czołówce naleśnikożerców.

Ruszyła 6. edycja World Class Poland

W tym roku ponad 10 000 barmanów w 60 krajach ubiega się o przepustkę do globalnego finału konkursu barmańskiego.

Kantar: Polacy jedzą za mało warzyw i owoców

Co trzeci konsument twierdzi, że zjada prawidłową ilość warzyw i owoców, choć nie ma pojęcia, jakie jest zalecane spożycie. Producenci i dostawcy przystępują do akcji.

Startuje Ooo Ciastko

To nowy program telewizji TVT, który swoją premierę będzie miał w poniedziałek 2 marca.

KFC na tydzień rezygnuje z mięsa

W ramach holenderskiego National Week Without Meat, wszystkie opcje w jednym lokalu zostaną wymienione na wegetariańskie.

Wino w kranie... na śniadanie

W małej włoskiej miejscowości w regionie Emilia Romania doszło do "cudu" - gdy mieszkańcy rano odkręcili krany, zamiast wody popłynęło z nich... wino. Musujące.

Ania Starmach ruszyła z programem kulinarnym

Gotująca z pasją i sercem jurorka Master Chefa 9 marca zaprezentowała swój nowy projekt - serial online "Superfoody na co dzień".

​Orlen pomaga czekającym na granicy

PKN Orlen rozpoczął akcję przekazywania żywności i napojów osobom oczekującym na granicy niemiecko-polskiej. Akcję wsparcia prowadzi działająca na terenie Niemiec spółka z Grupy Kapitałowej - Orlen Deutschland.

Aldi wsparł kierowców na granicy

Sieć przekazała wczoraj wieczorem 1100 litrów wody i tysiące produktów dla wszystkich, którzy utknęli w wielokilometrowych korkach na przejściu w Jędrzychowicach.

Makro dołącza do akcji Posiłek dla Lekarza

Zespół kucharzy Akademii Inspiracji Makaro, zlokalizowanej w Warszawie, we wszystkie dni powszednie przygotowywać będzie ciepłe posiłki dla lekarzy i personelu medycznego szpitalu MSWiA w Warszawie.