Spod lady

Oreo z rekordem Guinessa

Padł rekord Guinnessa w kategorii "Najwięcej osób moczących ciastka". Dokonali tego pracownicy Mondelēz International .

Costa Coffe łączy siły z Uber Eats

Od 5 lutego za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji mieszkańcy stolicy mogą zamówić kawę lub wybrane produkty z oferty Costa Coffee z dostawą do domu czy biura. Przez pierwsze dwa tygodnie obowiązuje promocja.

Tomasz Karolak wkręca Katarzynę Zielińską

A wszytko w ramach nieszablonowej promocji burgera Maestro z oferty McDonald'sa.

Międzynarodowy Dzień Pizzy. Capricciosa znów na szczycie

9 lutego przypada Międzynarodowy Dzień Pizzy. Z tej okazji serwis PizzaPortal.pl zebrał najważniejsze statystyki dotyczące tego włoskiego przysmaku.

"Wino na medal": czas na zgłoszenia

Ruszyły zgłoszenia do trzeciej edycji konkursu "Wino na medal" organizowanego przez Stowarzyszenie Sommelierów Polskich. Swoje produkty mogą zgłaszać do konkursu importerzy, dystrybutorzy i producenci wina, których produkty są dostępne w ofercie branży HoReCA.

Śniadanie po polsku, czyli co jemy na pierwszy posiłek dnia

Pożywne śniadanie jest potrzebne zarówno dorosłemu, jaki dzieciom po to, żeby pobudzić organizm do działania i wybudzić ze snu.

Restauracja Setka zbiera na kolejny lokal

Kwotę do 1 mln zł na ten cel właściciele chcą pozyskać w kampanii crowdfundingu udziałowego, promowanej na platformie Crowdway.pl.

10 faktów, których na pewno nie wiesz o pączkach!

Gdzie można je najtaniej kupić? Ile średnio zje ich Polak? Co ortografia ma do tłustego czwartku? Jak długo trzeba myć okna, żeby spalić pączka i ile zjadł ich mistrz w jedzeniu na czas?

Limitowana kolekcja bluz KFC z okazji Dnia Singla

Z okazji Dnia Singla przypadającego w dzień po walentynkach KFC przygotowało w tym roku aktywację, w której można wygrać bluzę z oryginalnym hasłem.

PKN Orlen dumny ze swoich hot dogów

Hot dogi dostępne na stacjach sieci Orlen są najczęściej wybieranymi przez Polaków - wynika z badania przeprowadzonego przez Kantar.