Spod lady

Wydarzenia, akcje, ciekawostki i porady ze świata żywności.

Frosta z nietypową akcją

Aby zwrócić uwagę na problem, jakim jest zanieczyszczenie akwenów morskich oraz plaż, producent przygotował Food Truck HOT&cold by Frosta for the Oceans, który 14 września pojawił się w Poznaniu na Nocnym Targu Towarzyskim, a 15 września na Warszawskim Festiwalu Konesera.

Wegański weekend u Grycana

W ofercie sieci pojawi się wegańskie trio konesera - 3 porcje lodów (Chocolate with roasted cocoa beans, Vanilla, Peanut Butter) w cenie 9,90 zł.

Goplana zaprasza na warsztaty

Adresowane do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat spotkania odbywać się będą we wrześniu, na terenie dawnej fabryki czekolady w Poznaniu.

Jesień w Costa Coffee

W tym sezonie w kawiarnianym menu sieci będzie królowała Chai Latte, czyli połączenie wyrazistej w smaku kawy, mleka i aromatycznych przypraw korzennych.

KFC świętuje 129. urodziny swojego założyciela

Harland Sanders urodził się 9 września 1890 r. w Henryville w stanie Indiana.

Targi produktów regionalnych w Krakowie

Powrót do tradycji! To hasło cyklu targów produktów regionalnych, którego pierwsza edycja "Chleb i przyjaciele" odbędzie się w niedzielę 8 września w nowo otwartej Piekarni Handelka przy ul. Świętego Filipa 14 w Krakowie, w godzinach od 10:00 do 17:00.

Powstały kolejne Serenadowe Kaciki Zabaw

Tym razem w Siedlcach oraz Międzyrzecu Podlaskim.

No bez jaj! Czyli czym zastąpić jajka w kuchni?

Len, nasiona chia, banan, mąka ziemniaczana i awokado. Co łączy te wszystkie produkty? Otóż każdy z nich może zastąpić jajko w przepisie.

Chcesz żyć less waste? Zamawiaj jedzenie online

35% Polaków wyrzuca jedzenie nawet kilka razy w miesiącu, a każdy z nas marnuje blisko 240 kg żywności rocznie.

Piknikowe tartaletki na słono

Z kiełbaską od Bergera.

Too Good To Go startuje w Krakowie

Po wielkim sukcesie aplikacji w Warszawie od dziś (21 sierpnia) do walki z marnowaniem jedzenia mogą włączyć się również mieszkańcy stolicy Małopolski.

} }