Handel

Weekend szachowy w Zielonych Arkadach

10 i 11 maja bydgoskie Zielone Arkady zapraszają na Weekend Szachowy, podczas którego szachiści będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności. Przy stolikach turniejowych w rozgrywkach uczestniczyć będzie nawet 120 zawodników jednocześnie.  

Doświadczenie zakupowe: 4 globalne trendy

Mood Media zidentyfikowało cztery główne, globalne tendencje, które pokazują, jak skutecznie dotrzeć do klienta. Znalazły się tu praktyczne rozwiązania największych, światowych marek.

Eurocash zwiększa przychody i pogłębia stratę

Przychody Grupy Eurocash w I kwartale 2019 r. wyniosły 5,48 mld zł i były o prawie 10% wyższe niż rok wcześniej. Wynik netto jest jednak na coraz większym minusie.

Centra handlowe ucierpiały na zakazie handlu w niedziele

Ograniczenie najbardziej dotknęło podmioty z sektorów zdrowie i uroda, usługi oraz gastronomia.

Czas na zmiany w Galerii Mazovia

Największe centrum handlowe w Płocku zyskało w ostatnim czasie nowych najemców. Z kolei w salonach marek obecnych od lat przeprowadzono modernizację i zwiększono ich powierzchnię. Metamorfozę przechodzi foodcourt.

Moya otwiera kolejne stacje

Aktualnie Moya, marka należąca do polskiej spółki Anwim, liczy 212 placówki, w tym 35 stacji własnych. To wynik przyjętej przez sieć strategii, która zakłada 350 obiektów do końca 2023 r.

Drukarka foliowa do zdobienia i metalizacji etykiet

Urządzenie nanosi m.in. elementy metalizowane i foliowane na etykiety puste lub wstępnie zadrukowane technikami cyfrowymi czy analogowymi.

Zła passa plastiku

Plastik stał się globalnym zagrożeniem. Co prawda jego eliminacja z rynku wydaje się niemożliwa, ale batalia w celu poprawienia jakości życia na naszej planecie jest nieunikniona. Również w Polsce.

Netto wycofuje się ze Szwecji

Salling Group, właściciel dyskontowej sieci Netto, obecnej także w Polsce, sprzedał swoje szwedzkie sklepy.

Lublin Plaza z konkursem o podróżach

Galeria Lublin Plaza zaprasza do konkursu "Moda na podróże". Dla tych, którzy od 13 do 25 maja dokonają tu zakupów, do wygrania będą gadżety podróżne, karty podarunkowe oraz zestawy walizek. Będzie można również wygrać vouchery do wykorzystania w biurach podróży znajdujących się na terenie centrum.

} }