Handel

Powstaje kolejna sortownia InPostu

InPost i MLP Group podpisały umowę na wynajem powierzchni w parku logistycznym MLP Poznań West. Obiekt typu cross-dock o powierzchni 8,5 tys. mkw., realizowany w systemie built-to-suit, będzie oddany do użytku w trzecim kwartale br.

SwipBox nawiązał współpracę z Pocztą Polską

Automaty o odbioru przesyłek firmy SwipBox staną wkrótce w placówkach pocztowych i sklepach Biedronka. Pierwsze z dwustu planowanych automatów pojawią się jeszcze przed wakacjami. Pozostałe zostaną oddane do użytku do końca III kwartału br.

Nowa antena EAS od Checkpoint Systems

Checkpoint Systems przedstawił kompaktową, wydajną i w pełni konfigurowalną antenę RF EAS - S20.

KFC bardziej wege

Sieć rozszerza menu i wprowadza do oferty Burgera z serem halloumi.

Biedronka w Galerii Młociny

Już 23 maja długo wyczekiwana destynacja handlowa w stolicy powita pierwszych gości. Do otwarcia szykuje się też Biedronka, która w powstającym na Bielanach obiekcie uruchomi swój sklep. Jeden z największych w Warszawie.

Kanpakowe inspiracje Roberta Makłowicza

Znany podróżnik specjalnie dla Wild Bean Cafe stworzył serię podróżniczych kanapek.

Deloitte: już nie ma online i offline. Jest omnichannel

Najwięcej klientów sklepów stacjonarnych - aż 74% - korzysta z technologii cyfrowych przed zakupami. Zmienia się też rola sprzedawcy: z czysto obsługowej na doradczą. Takie wnioski płyną z raportu Deloitte "Koniec ery dwóch światów. Wpływ narzędzi cyfrowych na zakupy Polaków 2019".

Asystent Google jest już w dwóch sieciach

Dwóch dystrybutorów elektroniki użytkowej w Polsce - sieci MediaMarkt i Media Expert - uruchomiło niemal równocześnie wirtualnego asystenta, który ułatwia wyszukiwanie sklepów sieci, informacji o produktach czy o procesie zakupowym.

Sentymentalne smaki lat 90. w Aldim

W ramach akcji w sklepach sieci dostępne są wyselekcjonowane kultowe produkty z tamtego okresu, w tym gumy Turbo, w której zamieszczane są ilustracje samochodów kolekcjonowane niegdyś przez najmłodszych.

Rabat spotyka się pod Tatrami

Na 14 czerwca br. zaplanowano targi centralne sieci Rabat. Odbędą one się w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem.

} }