Handel

Bio Family: już wszystkie nasze sklepy są całodobowe

Wszystkie supermarkety Bio Family działają już w modelu całodobowym i samoobsługowym z aplikacją Bio Family - poinformował operator. Ostatnim sklepem, który został dziś włączony do tego systemu, jest placówka Bio Family Wrocław przy ul. Romana Dmowskiego.

Maxima rośnie dzięki Stokrotce

W 2018 r. skonsolidowane przychody Grupy Maxima wzrosły o 22,1% w porównaniu z 2017 r. - do 3,451 mld euro. Tak dobry wynik był efektem m.in. przejęcia szyldu Stokrotka.

Nowy szef zaopatrzenia w Grupie Maxima

Został nim Gintaras Jasinskas.

Kibicować można z Visą, Żabką i Freshmarketem

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata Kobiet FIFA we Francji, w sklepach sieci ruszyła loteria i promocja konsumencka.

Bez specjalnej okazji

Dla Amerykanów przyrządzanie na świeżym powietrzu dań z rusztu jest nieodzowną częścią tradycji, kultury. W Polsce być może to za mocne określenia, ale bez wątpienia grillowanie stało się nieodłącznym elementem sezonu wiosenno-letniego.

W Polsce z chmury korzysta tylko 11% firm

Rynek chmury rośnie w błyskawicznym tempie - w ubiegłym roku wart był już 250 mld dol. W Polsce z rozwiązań chmurowych korzysta obecnie raptem 11% przedsiębiorstw, ale wydatki na ten cel rosną w tempie 20% rok do roku.

Galerię Gniezno opanują czworonogi

Wszystko za sprawą filmu "Sekretne życie zwierzaków domowych 2", który czeka na premierę.

2 maja - Światowy Dzień Tuńczyka

Tuńczyk uwielbiany jest na świecie, ale także w Polsce, choć u nas głównie jako produkt z puszki. To jednak ma swoją cenę - kilka gatunków tuńczyka jest zagrożonych wyginięciem.

Kolejny McDonald’s już działa

25 kwietnia ruszyła nowa restauracja sieci w Radomiu.

Jysk z Ulą Chincz

Doradzają, inspirują oraz pokazują.

} }