Handel - wyposażenie i technologie

Eurocash wdraża kolejną platformę dla detalistów

To Innowacyjna Platforma Handlu do zarządzania sklepem. Działa już w 1400 placówkach w Polsce.

Roboty zdobywają handel

Handel detaliczny przyspieszył rozwój automatyzacji, w tym robotów. W ciągu najbliższych kilku lat może pociągnąć za sobą wdrożenia kolejnych nowych technologii.

Strefa samoobsługowa wg Wanzl: korzyści i wyzwania

Profity z prawidłowo zaaranżowanej strefy kas samoobsługowych i bramek wyjściowych ze skanerem mają zarówno zarządcy sklepów, jak i pracownicy, a przede wszystkim klienci. Ekspert z firmy Wanzl podpowiada, jak to osiągnąć.

Lady chłodnicze: przewaga nowych nad starymi [PORADNIK]

Na nic zda się wysoka jakość oferowanych produktów spożywczych i przesympatyczna obsługa, jeśli towar eksponowany jest w ladach chłodniczych pamiętających słusznie minione czasy kolejek - przekonuje ekspert z eLadex.

Pierwszy taki test: dron dostarczył paczkę z Decathlonu do klienta

Odbył się zakończony sukcesem pierwszy testowy lot dronu, który miał dostarczyć towar do klienta. Znamy szczegóły tego nowatorskiego przedsięwzięcia.

Oki C650

Najmniejsza na rynku kolorowa drukarka A4.

Checkpoint i jego pomysł na zatrzymanie klienta

Są dwa aspekty prowadzenia działalności handlowej, które w obecnych czasach mogą zdecydować o być albo nie być sklepów stacjonarnych, szczególnie tych mniejszych. Jakie to? Odpowiedz zna firma Checkpoint.

Sagra Technology: integracja danych motorem rozwoju

Aby firma mogła skutecznie działać w konkurencyjnym i zmiennym środowisku, musi dziś postawić na dane. Jest jeden warunek - muszą to być dane zintegrowane - przekonuje Anita Wojtanowska, menadżer ds. integracji systemów w Sagra Technology.

Biedronka, Polmlek i CHEP: razem efektywniej

Detalista, producent branży mleczarskiej i dostawca usług poolingowych usprawniają efektywność systemu zrównoważonego łańcucha dostaw, korzystnego dla środowiska i biznesu.

Elektroniczne cenówki: gdzie są i gdzie będą

Pod koniec kwietnia Lidl ogłosił, że wprowadza elektroniczne cenówki we wszystkich swoich sklepach. Co na to inne sieci? Zapytaliśmy je, czy też zamierzają iść tym torem.