Handel - wyposażenie i technologie

Ten system zliczy klientów za ciebie

Flow Point to projekt stworzony przez IU Technology we współpracy z Panasonic Industry i firmą Selfmaker, który zarządza liczbą klientów przebywających w sklepie, uwalniając pracowników od konieczności żmudnego notowania wejść i wyjść.

Nowa drukarka od Sato

Firma rozbudowuje gamę rozwiązań do etykietowania, wprowadzając na rynek nową mobilną drukarkę PV4, która ma na celu zapewnienie operatorom większej wydajności na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

Bricomarché stawia kolejne Bricomaty

Specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty, zostały uruchomione w 14 nowych lokalizacjach.

Salsa eco: wózki od Wanzla

Dzięki nowej linii produktów ekologicznych Salsa eco firma Wanzl zobowiązuje się do zwiększenia ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju podczas zakupów.

E-mail wciąż bardzo popularny, to szansa dla handlu

E-mail jest najwygodniejszym, najtańszym i najlepiej konwertującym kanałem zarówno do pozyskiwania nowych, jak i utrzymywania istniejących klientów - przekonuje Krzysztof Jarecki, CEO ExpertSender.

Azjatycki Sunmi wchodzi do Polski

Sunmi to znany na rynku azjatyckim producent urządzeń rozwijających automatyzację w punktach sprzedaży, np. ręcznych terminali metkujących, terminali płatniczych, kas samoobsługowych, infokiosków. Teraz dostępne będą też w Polsce.

Visa stawia na sztuczną inteligencję

Lider płatności cyfrowych ogłosił wprowadzenie VisaNet +AI, zestawu usług opartych na sztucznej inteligencji, które pomogą bankom, sprzedawcom i konsumentom stawić czoła wyzwaniom, takim jak m.in. niejasności i opóźnienia w uzgadnianiu sald kont.

Checkpoint: plaga kradzieży w kasach samoobsługowych

W momencie pojawienia się kas samoobsługowych złodzieje spostrzegli szansę na nowe możliwości oszustw i wykorzystują luki w zabezpieczeniach. Straty w sklepach spożywczych sięgają nawet 4% - szacuje Checkpoint Systems.

PSS w Ozorkowie innowatorem w Europie

"Zabójca wirusów" - tak można nazwać realizację innowacyjnej inicjatywy, jaka pojawiła się w trzech sklepach PSS w Ozorkowie. Zainstalowano tam oświetlenie antybakteryjne i antywirusowe jako jedną z metod walki z koronawirusem.

Świeża sałatka w 90 sekund przygotowana przez...

... robota? Tak to możliwe. Firma Green Factory wprowadza na rynek robota sałatkowego marki Chowbotics, który właśnie w takim czasie przygotuje wybraną lub samodzielnie skomponowaną sałatkę ze świeżych produktów.