Handel - wyposażenie i technologie

Raport: płatności na świecie w 2020 r.

Czy pandemia spowoduje koniec płatności gotówkowych? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć najnowszy raport Capgemini.

Świąteczne zakupy na smartfonach [RAPORT]

W tym sezonie zakupowym zapełnianie koszyków na małym ekranie dorównuje popularnością buszowaniu po e-sklepach na komputerze. Dowodzi tego ostatnie badanie firm SMSAPI i Shoper.

Still wprowadza ECH 15

Firma wprowadziła na rynek elektryczny wózek widłowy unoszący ECH 15. Wyposażony jest w baterię litowo-jonową i wbudowany prostownik, a to nowość na polskim rynku.

Innowacja w zbieraniu środków na dobroczynne cele

Wprowadza ją na polski rynek start-up Donateo.

Glopack: folia strech bardziej eko

Rośnie popularność zakupów w sieci, ale wraz ze sprzedażą wysyłkową wzrasta zapotrzebowanie na materiały do pakowania produktów. Problem w tym, że tego rodzaju opakowania są szkodliwe dla środowiska. Czy da się to zmienić. Według firmy Glopack, tak.

Polacy coraz częściej bez gotówki

Jednym z niekwestionowanych beneficjentów pandemii okazały się płatności bezgotówkowe, które jeszcze przed COVID-19 zyskiwały coraz więcej zwolenników. Rezygnacja z gotówki wiąże się też ze spadkiem popularności bankomatów.

Zgrzewarka M-C-S E192 Economic STRONG

Idealny zgrzew w pół sekundy!

SelfMaker: nie najemy się wirtualnym chlebem

- Pandemia przeniosła znaczną część transakcji w sferę online. Jednak realizacja zamówień i usług musi przejść do offline, ponieważ nie najemy się wirtualnym chlebem - mówi Marek Wieteska, prezes firmy SelfMaker Technology [WYWIAD].

Warszawiacy przekonali się do recyklomatów

Recyklomaty pojawiły się w Warszawie w połowie 2019 r. i z miejsca zdobyły serca warszawiaków. Trafiło już do nich ponad 680 tys. opakowań szklanych, plastikowych i wykonanych z metalu.

Ogromna rola dźwięku w sklepie [ANALIZA]

Dźwięk jest jednym z ważniejszych elementów pozytywnego doświadczenia klienta. Jak go odpowiednio wykorzystać, aby spełniał swoją rolę? Oto garść podpowiedzi.