Handel - wyposażenie i technologie

Dreame T20 - odkurzacz z przyszłości

Wyjątkowo cichy, bezprzewodowy i sam dopasowuje tryb pracy do różnych powierzchni.

Panasonic wprowadza klimatyzacyjny Conex

Dzięki możliwości jego obsługi z poziomu smartfona lub tabletu jest zupełnie nową odsłoną komercyjnych rozwiązań klimatyzacyjnych Panasonic.

SAP Polska z nowym dyrektorem

Piotr Ferszka z początkiem grudnia objął funkcję dyrektora sprzedaży ds. kluczowych klientów w SAP Polska - obecnego na polskim rynku od 25 lat dostawcy aplikacji biznesowych.

5-krotne przyspieszenie pakowania - to możliwe!

Ośrodek badawczy PMR Market Experts przewiduje, że rynek e-commerce w 2020 roku w Polsce odnotuje najwyższy od kilkunastu lat wzrost, prawie 26% w stosunku do ubiegłego roku.

Galeria Bocheńska dezynfekuje non stop powietrze

Galeria wdrożyła technologię Sterylis, która pozwala bezpiecznie dezynfekować powietrze nawet w sytuacji, kiedy w obiekcie przebywają klienci.

Hochland stawia na samochody elektryczne

Producent wprowadził do swojej floty Volkswageny ID3.

SelfMaker: urządzenia na trudne czasy

Kasy hybrydowe i automatyczne skrytki odbiorcze - SelfMaker podczas pandemii wprowadził nowe rozwiązania technologiczne dla branż handlowej i spożywczej.

Żabka i Żywiec Zdrój postawią EKOmaty

Żabka Polska i Żywiec Zdrój podjęły strategiczne partnerstwo i podpisały list intencyjny, w którym deklarują wspólne działania na rzecz zamknięcia obiegu tworzyw sztucznych.

DS Smith inwestuje w nowy zakład produkcyjny

Producent proekologicznych opakowań ogłosił, że zainwestuje łącznie 100 mln funtów w budowę dwóch zakładów w Polsce i we Włoszech.

Pomidory spod LED'ów

VegaPOL-Budyta rozszerza uprawę pomidora malinowego z zastosowaniem technologii Philips LED do 5 ha.