Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Poszukiwany najstarszy Kärcher

Ruszyły poszukiwania zakrojone na szeroką skalę. Masz w swojej firmie stare urządzenie ciśnieniowe Kärcher lub inne? Wymień je teraz w ramach akcji "Stare na nowe".

Rusza konkurs "Świat bez odpadów - recyklomat w Twojej gminie"

W jego ramach samorządy będą mogły powalczyć o recyklomaty, czyli automaty do zbiórki odpadów z tworzyw sztucznych, które nagradzają mieszkańców za każde wrzucone opakowanie poprzez specjalną aplikację.

Nowa promocja Mastercard, Banku Pocztowego i Caritas Polska

W jej ramach każdy nowy użytkownik karty Mastercard z logo Caritas, wydanej przez Bank Pocztowy, otrzyma w programie Bezcenne Chwile cegiełki charytatywne o wartości 215 zł.

MF: jest już ponad milion terminali POS na rynku

Mało kto pamięta, że pierwszy terminal płatniczy został zainstalowany w 1992 r. w Hotelu Marriott w Warszawie. Od tego momentu - w ciągu 28 lat - zainstalowano w Polsce już milion terminali - poinformowało właśnie Ministerstwo Finansów.

Czy czeka nas opakowaniowa rewolucja?

Opracowano innowacyjną plastikową butelkę zwrotną.

Inteligentne zakupy w Amazonie

Amazon Dash Cart - bo o nim mowa - to wózek, który sprawi, że zakupy w sklepie spożywczym będą jeszcze szybsze, ponieważ pozwala on ominąć strefę kas.

E-samochody zasilą flotę Carrefoura

Carrefour sprawdzi w praktyce, jakie korzyści przynosi realizacja dostaw zamówień spożywczych e-autami. Na podobne rozwiązanie zdecydowała się już Żabka i Poczta Polska.

Większe bezpieczeństwo zakupów

Dzięki pierwszemu w Europie urządzeniu streamPRO+ do dezynfekcji wózków sklepowych.

Systemy informatyczne odpowiedzią na potrzeby handlu w dobie pandemii

Kiedy rządy poszczególnych państw decydowały o tymczasowym zamrożeniu gospodarki i wprowadzeniu ograniczeń w prowadzeniu biznesu, przedsiębiorcy z branży detalicznej zaczęli przygotowywać się do ponownego otwarcia, ze świadomością, że handel będzie wyglądał zupełnie inaczej.

Innowacyjne opakowania dla zakupów spożywczych on-line

DS Smith, ekspert ds. zrównoważonego rozwoju, wprowadza na rynek innowacyjny pakiet opakowań dla sektora e-grocery.

Jantar i kasy samoobsługowe

Spółka Jantar stworzyła program Jpartner, który będzie rozwijał sieć sprzedaży kas samoobsługowych i oprogramowania dedykowanego dla branży retail.