Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Płatności odroczone zdobywają handel

W I kwartale 2021 r. odroczone płatności Twisto zostały wdrożone w kilkudziesięciu nowych sklepach internetowych, m.in. z branży fashion, ale też spożywczej i RTV/AGD. Już wkrótce ta zdobywająca popularność forma płatności zostanie aktywowana w kolejnych sklepach.

Visa przetworzyła kolejny miliard płatności bezdotykowych

W niespełna rok po podniesieniu limitu dla płatności zbliżeniowych w Europie, Visa przetworzyła kolejny miliard transakcji bezdotykowych, z czego 400 milionów dokonano w Wielkiej Brytanii. W Polsce też notujemy bardzo dobre wyniki.

Są już nowe drukarki przemysłowe od Brother

Firma Brother rozbudowuje ofertę o drukarki etykiet z serii TJ, które są dedykowane przemysłowi. Pozwalają na wydruk ponad tysiąca etykiet dziennie.

Kryptowaluty w sklepie: płatność już wkrótce

Visa wprowadza płatność kryptowalutą bez konieczności przewalutowania. To krok do tego, aby już wkrótce płacić nią w tradycyjnym sklepie.

Jak się kradnie w mniejszych sklepach? Łatwiej!

Wydawać by się mogło, że to wielkopowierzchniowe sklepy są w większym stopniu narażone na kradzieże. Rzeczywistość zaskakuje.

Biedronka korzysta z koszy z recyklingu

Już prawie 40 000 koszy na kółkach i ponad 800 wózków sklepowych w sieci Biedronka powstaje z poddanych recyklingowi, wyłowionych z mórz i oceanów lin oraz sieci rybackich z tworzyw sztucznych.

Mastercard: 70% transakcji kartą nie przekracza 100 zł

Około 30% spośród wszystkich transakcji kartami debetowymi Mastercard to płatności na kwotę w przedziale 51-100 zł. Od roku nie trzeba ich już dodatkowo autoryzować. Ogólna liczba transakcji z PIN-em zmalała rok do roku o blisko 12%.

Cyfrowa rewolucja w Polomarkecie: 1500 nowych PINpadów

eService i PKO Bank Polski zostali dostawcami innowacyjnych usług płatniczych dla Grupy Polomarket.

Wielkoformatowe Złote Tarasy

W warszawskim centrum handlowym Złote Tarasy pojawiły się cztery wielkoformatowe ekrany LED.

Są pierwsze efekty współpracy PayTel i Dotykačka

Firmy wprowadzają właśnie na rynek wspólne rozwiązania kasowo-płatnicze.

Sztuczna inteligencja odczyta emocje e-klienta

W kraju jest już dostępna pierwsza zaawansowana technologia sztucznej inteligencji, która wskaże radość, hejt, a nawet potencjalne odejście e-klienta. Jej autorami są Polacy.