Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Kasy samoobsługowe w Deli Delikatesach

W placówce w Mińsku Mazowieckim zainstalowane zostały dwie kasy samoobsługowe z modułem płatności kartą. Rozwiązanie jest elementem systemu sprzedaży i współpracuje z programem do zarządzania sklepem firmy Insoft.

DB Schenker wprowadził autonomiczne roboty

Gideon Brothers działają w oparciu o rozwiązania sztucznej inteligencji.

Vending: pierwszy na rynku terminal płatniczy "all-in-one"

Worldline oraz SIX Payment Services, europejscy liderzy rynku usług płatniczych i transakcyjnych, wprowadzają na polski rynek nowy, kompleksowy terminal do płatności samoobsługowych - Valina.

Brother wprowadza na rynek nową, ekonomiczną drukarkę

Urządzenie QL-600B pozwala na szybkie drukowanie etykiet, identyfikatorów, naklejek z adresami i oznaczeń.

Recepta firmy Wanzl na elastyczny i ekologiczny sklep [GALERIA]

Stworzenie dobrze zorganizowanego sklepu, który zapewnia kupującym komfort, wymaga wiedzy, doświadczenia i wysokiej jakości rozwiązań aranżacyjnych. Już wkrótce, na Targach RetailShow, eksperci firmy Wanzl powiedzą jak dobrze to zrobić.

Nanovo i jego nowe stanowisko paperless

Firma wprowadza rozwiązanie usprawniające i "cyfryzujące" proces podpisywania dokumentów w punktach obsługi klienta. Nanovo Work Station (NWS) jest równocześnie narzędziem do kontekstowej, cyfrowej komunikacji z klientem.

Czarny Piątek: większe przychody, ale i straty

Nadchodzące wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku, w tym roku przypadającego na 29 listopada, od paru lat zyskują popularność również w Polsce. Wiąże się to ze zwiększonym ruchem zakupowym, ale też ze stratami generowanymi przez kradzieże i inne nieuczciwe praktyki kupujących.

Rusza wypożyczalnia urządzeń fiskalnych

Białostockie Centrum Kas Fiskalnych, jako pierwsza firma w województwie podlaskim, wprowadziła usługę wypożyczania urządzeń fiskalnych do oferty.

Gartner: dzięki robotyzacji możemy pracować nawet o 30% krócej

25 tys. godzin - o tyle mogłyby skrócić w ciągu roku czas pracy działy finansowe. Dzięki automatyzacji i wykorzystaniu tzw. rozwiązań RPA, część powtarzalnych i żmudnych czynności już dziś z powodzeniem można zastąpić technologią - wskazują analitycy.

Mastercard gruntownie przebudował swój program lojalnościowy

Dotychczasowy program Priceless Specials zyskał polską nazwę Mastercard Bezcenne Chwile i oferuje użytkownikom nagrody dopasowane do indywidualnych pasji.

"Zdrowy Paragon" w salonikach Kolportera

W sieci saloników będą wydawane wyłącznie paragony pozbawione szkodliwych dla zdrowia bisfenoli.

} }