Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Karcher: mamy szorowarki dezynfekujące

Szorowarki Karcher B 150 R lub B 200 R Ride-On można teraz doposażyć w zestaw do dezynfekcji natryskowej, dzięki czemu zapewni się higieniczną czystość w zakładzie produkcyjnym czy sklepie.

Bezpłatna aplikacja wspiera handel w czasie lockdownu

"Zamów i odbierz" dla lokalnych sklepów tradycyjnych.

SwipBox i BPost łączą siły

Firmy nawiązały współpracę w celu uruchomienia sieci automatów do odbioru przesyłek kurierskich, działających w autorskim modelu duńskiego operatora, firmy Infinity.

Urządzenia oczyszczające wjeżdżają na Orlen

PKN Orlen wyposaża stacje paliw w dodatkowe urządzenia zwiększające bezpieczeństwo klientów i pracowników. Do końca października br. w całej sieci będą działać specjalistyczne urządzenia oczyszczające i filtrujące powietrze.

[ANALIZA] Czy sztuczna inteligencja zastąpi sprzedawcę?

54% kupujących każdego dnia wchodzi w interakcje ze algorytmami sztucznej inteligencji m.in. za pośrednictwem wirtualnych agentów, skanerów biometrycznych, interaktywnych przymierzalni, hiperpersonalizowanych ofert. Z jakim skutkiem?

SwipBox Infinity dotarł do Szwecji

Zewnętrzne automaty do odbioru przesyłek kurierskich w ramach współpracy pomiędzy PostNord i SwipBox, są aktualnie testowane w stolicy Szwecji, Sztokholmie.

Visa: 500 mln dodatkowych płatności

Visa przetworzyła ponad 500 mln dodatkowych płatności kartowych niewymagających dotykania terminala w fizycznych punktach sprzedaży. Każda z nich, zanim podniesiono limit dla płatności zbliżeniowych w ponad 29 krajach w Europie, wymagałaby wprowadzenia na terminalu kodu PIN.

Nowy refill Yope we Wrocławiu

Automat do ponownego napełniania produktów kosmetycznych stanął właśnie we wrocławskim sklepie Carrefour BIO, mieszczącym się w Parku Magnolia.

Fundusz z Kajmanów przejmuje ePłatności

Zgodę na przejęcie wydał UOKiK-u, według którego transakcja nie stanowi zagrożenia dla bezpieczeństwa, porządku ani zdrowia publicznego.

Lodówkomaty: jest ich mało, będzie więcej

Auchan testuje lodówkomaty InPostu od kwietnia. Na razie w tej sieci nie przybyło nowych maszyn, ale przybędzie. Ich rozwój przyspiesza pandemia.

Nowa interaktywna oferta rozrywkowa w Atrium Reduta

Warszawskie centrum handlowe Atrium Reduta wzbogaca ofertę handlowo-rozrywkową o nowe koncepty. 7 października 2020 działalność rozpoczął nowoczesny salon Sinsay, a pod koniec września otwarto Str3fę Gr4cza x-kom - gaming room skierowany do miłośników gier, e-sportu i nowych technologii.