Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Nowy Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay, łączący funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego, sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzeba urządzenia obsługującego transakcje bezgotówkowe, mobilnego i zajmującego niedużo miejsca.

Eksperci: handel wymaga technologicznych transformacji

Gruntowne zrozumienie mechanizmów, którymi kierują się klienci i adaptacja sklepu z wykorzystaniem nowoczesnych technologii są dzisiaj konieczne, aby sklep utrzymał się na rynku - to główny wniosek z Modern Retail Forum 2019, które odbyło się w Kijowie na Ukrainie.

Nie taka AI straszna, jak ją malują

Przed nami kolejny skok cywilizacyjny, tym razem jednak maszyny parowe zostaną zastąpione zerojedynkowym kodem, dzięki któremu algorytmy sztucznej inteligencji mają szansę wejść w naszą codzienność - zarówno tę społeczną, jak i biznesową.

Soczewkomaty.pl dołączają do programu Visa Oferty

Każdy, kto zakupi w Soczewkomacie dowolne soczewki kontaktowe bądź akcesoria niezbędne do ich użytkowania i zapłaci kartą Visa, może liczyć na jednorazowy zwrot 10 zł na swoje konto.

100 zł bez PIN-u: podniesienie limitu na ukończeniu

Trwają intensywne przygotowania do wprowadzenia podwyższonego do 100 zł limitu na płatności kartą bez PIN-u. Jego wdrożenie przewidziane jest w III kwartale - dowiedział się handelextra.pl.

Datalogic - nowe modele skanerów laserowych

Datalogic zaprezentował SLS-M5 (Master) i SLS-R5 (Slave) - dwa nowe modele z rodziny skanerów laserowych Laser Sentinel.

SwipBox: to dopiero początek naszej ekspansji

- W Polsce zapotrzebowanie na nasze automaty do odbioru przesyłek oceniam na minimum 10 000 - mówi Michał Czechowski (na zdjęciu), dyrektor zarządzający SwipBox Polska.

Komputer mobilny od Zebry

To przenośne urządzenie, które ma za zadanie m.in. przyspieszyć realizację zamówień i poprawę ich dokładności.

Szkło wraca na salony

Branża handlowa powoli odchodzi od szkodliwego dla środowiska plastiku, za to do łask wraca szkło. Producent szła, firma O-I, stworzyła usługę cyfrowych nadruków szklanych opakowań, które mają zmienić opakowanie w "wielowymiarowe dzieło sztuki".

Jest już prestiżowa karta dla menedżerów

Bank Millennium wprowadza Mastercard Corporate Executive - korporacyjną kartę obciążeniową dla kadry zarządzającej. Pierwsza w Polsce karta korporacyjna z dostępem do programu Priceless Specials oferować będzie też wstęp do lotniskowych saloników, usługę concierge i program korzyści "Inspiracje".

Konsument nasz pan

Właściciele sklepów, chcąc zachować konkurencyjność, muszą w dzisiejszych czasach uwzględniać w planach biznesowych potrzeby swoich odbiorców.

} }