Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

SkyCash poszerza współpracę z firmą Euronet

Od 15 października użytkownicy aplikacji będą mogli nie tylko wypłacić gotówkę z bankomatów, ale także zasilić swoje konto SkyCash we wpłato-bankomatach i wpłatomatach.

Antykradzieżowa antena EAS dla małych sklepów

Checkpoint Systems wprowadził do oferty akrylową antenę G40. Nowe rozwiązanie jest skierowane do sklepów małoformatowych.

Drukarki kolorowe A3 firmy OKI Europe

Urządzenia pomogą firmom każdej wielkości szybko i łatwo prowadzić przyciągającą wzrok komunikację wizualną w sklepie za pomocą różnych rozmiarów i formatów materiałów wizualnych, tak aby wpłynąć na decyzje zakupowe klientów oraz zwiększyć sprzedaż.

Kaufland optymalizuje pracę w marketach

W tym roku wszystkie placówki sieci zostały wyposażone w nowoczesne, elektryczne wózki paletowe, które zastąpiły ręczne używane do pracy z ciężkimi ładunkami.

(Udane) kampanie POS w praktyce [GALERIA]

In-Store Media Polska podsumowuje letnie kampanie POS przygotowane dla sieci Carrefour we współpracy z największymi producentami w branży FMCG - PepsiCo, Mondelez czy Velvet Care.

Brother: kolorowa drukarka etykiet

To kompaktowe rozwiązanie pozwala w szybki i wygodny sposób tworzyć trwałe i estetyczne etykiety do oznaczania materiałów biurowych, jak również drukować fotografie panoramiczne i kompozycje artystyczne.

Nowe rozwiązania od Zebra Technologies

Są to komputer mobilny EC30 Enterprise Companion z systemem Android oraz wytrzymałe tablety ET51 i ET56.

Zebra prezentuje imagery 2D

Modele zostały zaprojektowane specjalnie dla sektorów handlu detalicznego, służby zdrowia i produkcji sprzętu elektronicznego.

Brother: nowa seria kompaktowych drukarek

Urządzenia - według producenta - umożliwiają szybkie drukowanie trwałych etykiet i oznaczeń towarów w sklepach oraz magazynach.

Jungheinrich zaprasza na Dni Otwarte

Odbędą się one w dniach 18-19 września br. w Bielanach Wrocławskich.

Visa wypowiada wojnę cyberprzestępcom

Ogłosiła właśnie wprowadzenie pakietu zabezpieczeń, które pomogą walczyć z transakcjami oszukańczymi. Nowe zabezpieczenia, wspierające ochronę instytucji finansowych i detalistów, wyznaczają innowacyjne standardy w cyberbezpieczeństwie i prewencji oszustw.

} }