Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Nowa drukarka od Sato

Firma rozbudowuje gamę rozwiązań do etykietowania, wprowadzając na rynek nową mobilną drukarkę PV4, która ma na celu zapewnienie operatorom większej wydajności na wszystkich etapach łańcucha dostaw.

Ogromna rola dźwięku w sklepie [ANALIZA]

Dźwięk jest jednym z ważniejszych elementów pozytywnego doświadczenia klienta. Jak go odpowiednio wykorzystać, aby spełniał swoją rolę? Oto garść podpowiedzi.

Ten system zliczy klientów za ciebie

Flow Point to projekt stworzony przez IU Technology we współpracy z Panasonic Industry i firmą Selfmaker, który zarządza liczbą klientów przebywających w sklepie, uwalniając pracowników od konieczności żmudnego notowania wejść i wyjść.

Warszawiacy przekonali się do recyklomatów

Recyklomaty pojawiły się w Warszawie w połowie 2019 r. i z miejsca zdobyły serca warszawiaków. Trafiło już do nich ponad 680 tys. opakowań szklanych, plastikowych i wykonanych z metalu.

SelfMaker: nie najemy się wirtualnym chlebem

- Pandemia przeniosła znaczną część transakcji w sferę online. Jednak realizacja zamówień i usług musi przejść do offline, ponieważ nie najemy się wirtualnym chlebem - mówi Marek Wieteska, prezes firmy SelfMaker Technology [WYWIAD].

Zgrzewarka M-C-S E192 Economic STRONG

Idealny zgrzew w pół sekundy!

Polacy coraz częściej bez gotówki

Jednym z niekwestionowanych beneficjentów pandemii okazały się płatności bezgotówkowe, które jeszcze przed COVID-19 zyskiwały coraz więcej zwolenników. Rezygnacja z gotówki wiąże się też ze spadkiem popularności bankomatów.

Glopack: folia strech bardziej eko

Rośnie popularność zakupów w sieci, ale wraz ze sprzedażą wysyłkową wzrasta zapotrzebowanie na materiały do pakowania produktów. Problem w tym, że tego rodzaju opakowania są szkodliwe dla środowiska. Czy da się to zmienić. Według firmy Glopack, tak.

Innowacja w zbieraniu środków na dobroczynne cele

Wprowadza ją na polski rynek start-up Donateo.

Still wprowadza ECH 15

Firma wprowadziła na rynek elektryczny wózek widłowy unoszący ECH 15. Wyposażony jest w baterię litowo-jonową i wbudowany prostownik, a to nowość na polskim rynku.

Świąteczne zakupy na smartfonach [RAPORT]

W tym sezonie zakupowym zapełnianie koszyków na małym ekranie dorównuje popularnością buszowaniu po e-sklepach na komputerze. Dowodzi tego ostatnie badanie firm SMSAPI i Shoper.