Handel - wyposażenie i technologie

Innowacyjne technologie wspierające biznes.

Carrefour jak Matrix

Francuski detalista zamierza otwierać placówki bez kas, za to z systemem rozpoznawania twarzy do płatności.

3 w 1: połączenie terminala, kasy i drukarki

Posnet oraz eService zawarli umowę o współpracy. Pierwszym efektem jest opracowanie i wprowadzenie na rynek POSPAY, czyli połączenia terminala płatniczego oraz kasy i drukarki fiskalnej.

UOKiK wydał zgodę na przejęcie PayUp

Firma Polskie ePłatności kupi je od Eurocashu za ok. 110 mln zł. PayUp zarządza siecią terminali płatniczych zainstalowanych w sklepach detalicznych na terenie całego kraju.

Mastercard i Microsoft łączą siły

Firmy ogłosiły właśnie strategiczną współpracę mającą na celu poprawę sposobu, w jaki ludzie korzystają i zarządzają swoją cyfrową tożsamością.

W Lidlu można płacić Blikiem

Od grudnia br. w ponad 630 sklepach sieci Lidl w całej Polsce klienci mogą zapłacić za zakupy Blikiem. Dzięki temu wdrożeniu sieć akceptacji Blika zwiększyła się do 235 tys. punktów handlowo-usługowych oraz 350 tys. terminali płatniczych.

Kartą kredytową płacimy najczęściej za jedzenie

Z raportu "Polaków portret własny - kochamy okazje" wynika, że ponad połowa użytkowników kart kredytowych korzysta z nich do opłacania zakupów spożywczych.

Inteligentna półka od Modern-Expo

Tegoroczna, 9. edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia Sklepów RetailShow 2018 zgromadziła w Warszawie ponad 200 przedsiębiorstw z całego świata.

Płatności kartą pomagają MŚP rozwijać biznes

Polski przedsiębiorca coraz częściej rozumie potrzebę posiadania terminala płatniczego i dostrzega korzyści płynące z akceptacji płatności bezgotówkowych - wynika badania Mastercard "Przedsiębiorca w bezgotówkowym świecie", które dotyczy postaw małych i średnich firm wobec przyjmowania płatności bez

InPost w sezonowej gorączce

InPost wprowadza samochody elektryczne, które mają wesprzeć firmę w szczycie sezonu paczkowego - rekordowe wolumeny notowane są już od początku tego tygodnia. Paczki dodatkowo dowożone będą tirami, a kolejne paczkomaty powstają w sklepach Lidl i Dino.

Kasa z modułem płatności online

Najnowsze urządzenia i rozwiązania technologiczne dla odbiorców biznesowych zaprezentowała firma Elzab podczas targów wyposażenia sklepów RetailShow, które odbyły się w ubiegłym tygodniu w Warszawie.

Mastercard i Citi Handlowy ze wspólną kampanią

Firmy promują program Mastercard Priceless Specials.

} }