Handel - transport i logistyka

Nowoczesna logistyka i sprawny transport wspierają biznes. Tu znajdziesz wszystko.

Dachser: sklepy DIY na wyciągnięcie ręki

Według operatora logistycznego Dachser, rozwój branży e-commerce wpłynie na zmianę sposobu dokonywania zakupów w sektorze DIY.

Wielkanocna droga pisanki

O jakość jaj w drodze dbają między innymi firmy transportowe.

W logistyce brakuje rąk do pracy

- Na rynku jest zbyt mało pracowników fizycznych i związanych z transportem - przyznaje Bartosz Górny, HR Manager Quick Service Logistics Polska (na zdjęciu).

Papp Italia zmienił się w Dachser Italy Food Logistics

Operator logistyczny Dachser zakończył integrację włoskiego przedsiębiorstwa Papp Italia, zajmującego się logistyką żywności.

THG wchodzi do Polski

Goodman buduje dla The Hut Group, jednej z globalnych firm e-commerce działających w segmencie zdrowie i uroda, centrum produkcyjno-logistyczne o powierzchni prawie 62 tys. mkw. w Goodman Wrocław V Logistics Centre.

Go Logis wjedzie w Gruzji

Polska firma spedycyjna, specjalizująca się w organizacji transportów na rynki wschodnie i do krajów WNP, wkracza do Gruzji.

Sieci łowią magazyny

Sieci handlowe wynajęły w sumie prawie 1,1 mln mkw. powierzchni magazynowej w całym 2017 r., zostawiając za sobą operatorów logistycznych.

Hale magazynowe w Polsce tańsze niż w Europie

Polska zajmuje trzecią pozycję w Europie pod względem liczby wynajmowanych hal magazynowych, wynika z najnowszych danych firmy JLL.

FM Logistic ma nowego dyrektora

Jest nim Daniel Franke.

Go Logis rozszerza ofertę na Iran

Spedytor, w odpowiedzi na wzrost zainteresowania ze strony polskich firm rozwijających swój biznes w tym kraju, rozszerzył ofertę o spedycję lotniczą.

ID Logistics ogłasza "Wezwanie do Innowacji"

Swoje pomysły na inteligentną logistykę mogą przedstawić start-upy, firmy, stowarzyszenia, studenci i entuzjaści nowoczesnych technologii.

} }