Handel - inne

Zwrot dźwignią handlu

W sezonie świątecznym w 2017 wartość poświątecznych zwrotów wyniosła 90 miliardów dolarów.

Świąteczno-noworoczne porady UOKiK-u

Nietrafiony prezent? Nieudana zabawa sylwestrowa czy płaszcz zgubiony w restauracji? UOKiK przypomina o prawach konsumenta i radzi, jak uniknąć problemów w świąteczno-noworocznej gorączce.

Szczęśliwego Nowego Roku

.

Frytki Belgijskie to już 13 punktów

Ostatni z nich uruchomiony działa od grudnia przy ul. Górczewskiej 124, w pobliżu warszawskiego Centrum Handlowego Wola.

Pizza Hut znów otwiera

Ruszyły dwa lokale sieci - jeden pod szyldem Pizza Hut Express, drugi pod Pizza Hut Delivery.

Świat handlu 2018 - podsumowanie

Patryk Górczyński, dyrektor zarządzający ASM Sales Force Agency, należącej do ASM Group, podaje top 10 najciekawszych wydarzeń w branży handlu detalicznego w 2018 r.

Influencer marketing - skuteczny sposób sprzedaży

Według agencji Newspoint już dla ponad 70% odbiorców treści tworzone przez blogerów są pierwszym źródłem informacji o produktach.

McDonald's odchudza Happy Meal

Ta popularna sieć zmniejsza kaloryczność zestawów Happy Meal, obniża zawartość cukru i soli oraz wyklucza z nich sztuczne dodatki.

Nabici w promocje

Prawie połowa osób zrezygnowała z zakupu wybranego towaru pod wpływem krótkiej rozmowy z "tajemniczym klientem", który wskazał, że ten sam produkt jest tańszy w pobliskim sklepie. Takie wnioski pochodzą z badania Grupy AdRetail i Hiper-com Poland.

Ukradli oscypki i wpadli

Nowy Rok okazał się pechowy dla dwóch młodych mężczyzn z Łodzi, którzy postanowili ukraść ... oscypki, włamując się od jednej z budek jarmarku bożonarodzeniowego na ulicy Piotrkowskiej.

} }