Handel - inne

Świąteczna metamorfoza Media Expert

Z okazji zbliżających się świąt Media Expert przyjmuje nazwę Prezenty Expert. Hasłem przewodnim akcji jest: "Miliony prezentów, miliony uśmiechów".

Orlen rozpoczął najważniejszy etap przejęcia Lotosu

PKN Orlen złożył do Komisji Europejskiej wersję roboczą wniosku o wyrażenie zgody na koncentrację w związku z planowanym przejęciem kontroli kapitałowej nad Grupą Lotos.

KFC Drive Thru w Quick Park Olkusz

Lokal sieci dołączył do grona najemców powstającego centrum handlowego.

Wśród niechcianych prezentów królują skarpetki

Pod choinkę Polacy chcieliby otrzymać coś z elektroniki lub produkty związane z hobby, natomiast na liście niechcianych prezentów królują skarpetki - wynika z zestawienia Allegro i Mobile Institute.

Papa John’s w Wilanowie

Mieszkańcy tej warszawskiej dzielnicy mogą cieszyć się pizzą amerykańskiej sieci w dostawie lub na miejscu, odwiedzając lokal przy Al. Rzeczypospolitej 22.

Duży Ben w nowej szacie

30 listopada do grona 18 sklepów działających pod szyldem Duży Ben (Grupa Eurocash) dołączyły dwie nowe placówki w Lesznie i Obornikach. Obie przygotowane już w nowej szacie graficznej.

Święta na raty

14 proc. respondentów przynajmniej raz kupiło coś na raty w okresie świątecznym. Do tego grona dołączy kolejny niecały procent badanych, którzy tego nigdy nie robili, ale planują taką formę zakupów w tym roku.

CityBee ze strefą przy IKEA Targówek

Od początku grudnia przy sklepie i magazynie sieci przy ul. Malborskiej 51 pojawiły się specjalne miejsca parkingowe dla dostawczaków wynajmowanych na minuty za pomocą aplikacji.

UOKiK daje rady mikołajom

Mikołaj coraz częściej kupuje prezenty przez internet. UOKiK przypomina więc podstawowe zasady e-zakupów.

W górę i w dół

Przez ostatnie 12 miesięcy podrożało 10 z 20 najczęściej promowanych towarów. 10 staniało. Żaden produkt nie został na tym samym poziomie cenowym. To wyraźnie pokazuje, że sklepy mocno walczą o pozycję tego "najtańszego" na dość już rozchwianym rynku.

} }