Handel - inne

Klient też człowiek!

Czyli o tym jak sprzedawać realnie pomagając.

IKEA Retail szuka szefa marketingu

Katarzyna Piwowarczyk-Atys tymczasowo będzie kierować marketingiem w IKEA Retail. Przejmie te obowiązki po Filipie Fiedorowie, który w lutym przechodzi do marketingu firmy Żabka.

Świąteczna metamorfoza Media Expert

Z okazji zbliżających się świąt Media Expert przyjmuje nazwę Prezenty Expert. Hasłem przewodnim akcji jest: "Miliony prezentów, miliony uśmiechów".

Orlen rozpoczął najważniejszy etap przejęcia Lotosu

PKN Orlen złożył do Komisji Europejskiej wersję roboczą wniosku o wyrażenie zgody na koncentrację w związku z planowanym przejęciem kontroli kapitałowej nad Grupą Lotos.

KFC Drive Thru w Quick Park Olkusz

Lokal sieci dołączył do grona najemców powstającego centrum handlowego.

Wśród niechcianych prezentów królują skarpetki

Pod choinkę Polacy chcieliby otrzymać coś z elektroniki lub produkty związane z hobby, natomiast na liście niechcianych prezentów królują skarpetki - wynika z zestawienia Allegro i Mobile Institute.

Papa John’s w Wilanowie

Mieszkańcy tej warszawskiej dzielnicy mogą cieszyć się pizzą amerykańskiej sieci w dostawie lub na miejscu, odwiedzając lokal przy Al. Rzeczypospolitej 22.

Duży Ben w nowej szacie

30 listopada do grona 18 sklepów działających pod szyldem Duży Ben (Grupa Eurocash) dołączyły dwie nowe placówki w Lesznie i Obornikach. Obie przygotowane już w nowej szacie graficznej.

Święta na raty

14 proc. respondentów przynajmniej raz kupiło coś na raty w okresie świątecznym. Do tego grona dołączy kolejny niecały procent badanych, którzy tego nigdy nie robili, ale planują taką formę zakupów w tym roku.

CityBee ze strefą przy IKEA Targówek

Od początku grudnia przy sklepie i magazynie sieci przy ul. Malborskiej 51 pojawiły się specjalne miejsca parkingowe dla dostawczaków wynajmowanych na minuty za pomocą aplikacji.

} }