Handel - hurt

Selgros Cash & Carry z nowym spotem reklamowym

Rozpoczyna się kolejny sezon kampanii Selgrosa, która ma na celu dotarcie do klientów indywidualnych i profesjonalnych, zachęcając ich do dokonywania przemyślanych zakupów.

Makro Chef z kolejnymi nowościami

Tym razem w ofercie marki pojawiły się mrożone przekąski z kuchni azjatyckiej.

Makro zainaugurowało nową odsłonę Miksera Kulinarnego

Pierwsze spotkanie odbyło się 21 lutego w Akademii Inspiracji Makro w Krakowie pod hasłem przewodnim "Ryba - od głowy do ogona.

Makro z nową linią produktową

Sieć hurtowni wprowadza gotowe do spożycia, świeże owoce krojone marki FructoFresh.

Hurtownik otwiera się na konsumentów

Austriacki hurtownik AGM pozwala teraz robić zakupy w swoich placówkach również klientom końcowym. W ten sposób firma należąca do Grupy Rewe chce pomóc w zaopatrzeniu konsumentów.

[CYKL HANDLU] Hurtownie a koronawirus: Makro

Sieć hurtowni Makro prowadzi szereg działań mających na celu zminimalizowanie ryzyka związanego z zagrożeniem epidemiologicznym.

Ruszył nowy Selgros, tym razem w Siedlcach

W nietypowej atmosferze, bo z obostrzeniami, przy ul. Łukowskiej 111 w Siedlcach ruszyła w czwartek nowa - 19 - hala Selgros Cash & Carry.

Giełda w Broniszach działa

Żeby ograniczyć powstawanie skupisk ludzkich, Warszawski Rynek Rolno-Spożywczy w Broniszach wydłużył czas pracy systemu wjazdowego. Przesunął też najemcom termin płatności faktur.

Hale Selgros Cash & Carry otwarte dłużej

Sieć hal handlowych Selgros Cash & Carry oferująca pełne zaopatrzenie dla osób prowadzących działalność gospodarczą wprowadziła we wszystkich lokalizacjach w kraju nowe godziny otwarcia. Zmiany obowiązują do końca kwietnia.

Hale Metro otwierają się na wszystkich klientów

Do 19 kwietnia hurtownik Metro Deutschland tymczasowo udostępnił pięć sklepów Metro Gastro w Wolgast, Greifswald, Wismar, Neustrelitz i Waren wszystkim klientom, nie tylko hurtowym. W Polsce nie zdecydowano się na taki krok.