Handel - hurt

Makro docenione za odpowiedzialny biznes

Makro Polska znalazła się w raporcie poświęconym dobrym praktykom z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. W publikacji przygotowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu sieć hurtowni została wyróżniona w obszarach "środowisko" oraz "zaangażowanie społeczne i rozwój społeczności lokalnej".

Makro Polska poszerza ofertę produktów ekologicznych

Sieć hurtowni Makro wprowadziła do sprzedaży nowe produkty marki Rioba - herbaty i syropy pochodzące z rolnictwa ekologicznego. W ofercie firmy znalazły się artykuły w kilku wariantach smakowych, stworzone z myślą o lokalach gastronomicznych.

Klienci Eurocash Serwis gotowi na track&trace

Największym wyzwaniem było wdrożenie track&trace u właścicieli sklepów detalicznych, którzy bez uzyskania identyfikatorów EOID i FID po 20 maja nie mogliby sprzedawać papierosów w swoich sklepach - przyznaje Eurocash Serwis, największy dystrybutor wyrobów tytoniowych w Polsce.

Kompostowalne akcesoria jednorazowe w Makro

Sieć hurtowni Makro poszerzyła asortyment marki Makro Professional o jednorazowe artykuły z materiałów biodegradowalnych. Do sprzedaży trafiły m.in. sztućce, talerze i miski.

Urodzinowa loteria w halach Selgros Cash&Carry

Nagrody o wartości 370 tys. złotych czekają na klientów w ramach loterii zorganizowanej z okazji 22-lecia Selgros Cash&Carry w Polsce. Chętni, którzy wezmą udział w zabawie, mogą wygrać bony, nagrody rzeczowe oraz specjalnie przygotowane zniżki na asortyment dostępny w halach.

Michel Moran gościem w Akademii Inspiracji Makro

Znany kucharz i juror w programie MasterChef i MasterChef Junior poprowadzi cykl warsztatów w Warszawie.

Makro dla gastronomii

W katowickiej hali sieci ekspozycja artykułów wyposażenia dla gastronomii marki Makro Professional została wzbogacona o dodatkową strefę ze specjalistycznym sprzętem firmy M&M Gastro.

Selgros kontynuuje współpracę z Caritas Poznań

Firma przekazała właśnie samochód dostawczy, dzięki któremu możliwe będzie usprawnienie dostaw żywności do jadłodajni i placówek żywieniowych.

Makro przebudowało halę w Częstochowie

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju, mającej na celu m.in. redukcję emisji freonu i zużycia energii elektrycznej sieć hurtowni sukcesywnie przebudowuje swoje placówki.

Nowe propozycje w linii Makro Chef

W ofercie sieci hurtowni Makro pojawiło się pięć nowych produktów pod parasolem marki Makro Chef: pigwowiec, dereń, czarny bez, jeżyna i dzika róża.