Handel - hurt

Wólka Kosowska chce rozwijać sprzedaż artykułami spożywczymi

Od chińskiego centrum sprzedaży taniej odzieży do wielokulturowego miejsca handlu hurtowego - podwarszawska Wólka Kosowska w ciągu 25 lat funkcjonowania przeszła wiele zmian. Opowiada o tym Trong Hung Tran (na zdjęciu), prezes Stowarzyszenia Wspierania Przedsiębiorczości Wólka Center.

Metro planuje wzrost

Niemieckie Metro AG, do którego należą hurtownie Makro/Metro Cash and Carry, spodziewa się wzrostu sprzedaży o 1-3% w roku 2018/2019.

Analitycy obniżają rekomendację dla Eurocashu

Dom Maklerski BDM zaleca trzymanie akcji największego polskiego hurtownika, co oznacza, że uważa, iż jego akcje pozostaną w przedziale +/-2% od bieżącej wyceny.

Selgros fundatorem Wigilii dla 10 tys. osób

Już 16. raz przy wigilijnym stole Caritas spotkają się samotni i potrzebujący. Współorganizatorem tego wydarzenia jest Selgros Cash & Carry. Firma przekazała na ten cel ponad 35 ton żywności. Wieczerze odbędą się w największych miastach w całym kraju.

Specjał ma nowego wiceprezesa zarządu

Z początkiem stycznia został nim Remigiusz Czernecki, który jednocześnie będzie także pełnił funkcję dyrektora handlowego w PPHU Specjał.

Specjał z oddziałem w Radomiu

To kolejna po Ostrowcu Świętokrzyskim lokalizacja, w której firma otworzyła punkt sprzedaży hurtowej.

Specjal z kolejnym oddziałem

Tym razem w Zielonej Górze.

Michał Molenda - nowa twarz Akademii Makro

Do jego głównych zadań należeć będzie rozwój oferty szkoleń dla branży gastronomicznej.

Czech i Słowak będą się rozpierać w Metrze?

Czeski inwestor Daniel Křetínský i współnależąca do niego firma inwestycyjne Global Commerce (EPGC) ma ponoć złożyć ofertę na Metro AG i szykuje się do ogłoszenia wezwania na jego akcje.

Trudności z urlopem w Makro

Pracownicy sieci Makro Cash & Carry twierdzą, że mają olbrzymie problemy z uzyskaniem należnych im urlopów w okresie, których dla nich jest najkorzystniejszy. Makro odpiera zarzuty. Przedstawicielka sieci przekonuje, że firma nigdy nie ograniczała załodze możliwości planowania urlopów.