Handel - hurt

Makro poszerza ofertę dla gastronomii

W sieci hurtowni pojawiły się obrane, krojone i kalibrowane warzywa, gotowe do dalszej obróbki termicznej.

Eurocash z bardzo dobrymi wynikami, szczególnie w hurcie

Segment hurtu na ścieżce wzrostu, a detal pod znakiem akwizycji i integracji przejętych sklepów - tak Grupie Eurocash minęło pierwsze półrocze. Firma zdecydowała też o udzielaniu franczyzy i agencji na koncepty Duży Ben oraz Kontigo.

Amazon zagrozi hurtowi?

Nikt nie może czuć się bezpieczny od ekspansji Amazona - pisze analityczka LZ Retailytics Frauke Vor dem Berge. W najnowszym raporcie analizuje możliwy wpływ tego internetowego giganta na handel hurtowy w Europie.

Makro ma już 24 lata

Z tej okazji sieć hurtowni przygotowała szereg atrakcji - w tym "Karuzelę okazji" obejmującą specjalne promocje oraz loterię w wersji cyfrowej, w której do zdobycia jest 100 000 nagród.

Makro głównym sponsorem 7. edycji "MasterChefa"

Sieć hurtowni Makro Polska po raz siódmy została głównym sponsorem polskiej edycji "MasterChefa". Zmagania kucharzy-amatorów można oglądać w każdą niedzielę o godz. 20:00 na antenie TVN.

Makro świętuje 100. rocznicę niepodległości

Z tej okazji sieć hurtowni rozpoczyna Kulinarne Zjednoczenie Polski - edycję specjalną programu Polskie Skarby Kulinarne.

Eurocash z wyższą rekomendacją DM BOŚ

Analityk DM BOŚ podwyższyli rekomendację Eurocashu z "trzymaj" do "kupuj", ale cenę docelową akcji obniżyli o 11,5 proc. do 27,7 zł.

Specjał z nową hurtownią

Została ona otwarta we wrześniu w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Makro wydało książkę

"Sto receptur na sto lat niepodległości" to propozycja firmy z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Selgros ogranicza sprzedaż żywego karpia

Sieć zdecydowała się wycofać z co trzeciej hali żywego karpia i znacząco zwiększyć sprzedaż jego świeżych elementów.