Handel - hurt

Handel hurtowy w Polsce i na świecie. Nowe trendy i inicjatywy.

Makro z ofertą jadalnych kwiatów i listków

W sprzedaży znajdą się m.in.: werbena cytrynowa, listki musztardowca, kwiaty ogórecznika oraz kwiaty i listki nasturcji.

Makro rozwija aplikację na smartfony

Sieć hurtowni wprowadziła m. in. rabaty dostępne wyłącznie dla jej użytkowników oraz funkcję bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem handlowym.

Eurocash ze stratą przez VAT

Największa polska grupa hurtowa odnotowała w 2017 r. stratę netto z powodu uwikłania przez podmioty zewnętrzne w wyłudzenia VAT.

Zapisy na Emperię wydłużone

Do 16 marca przedłużono zapisy na akcje Emperii. Litewska Maxima Grupe spodziewa się otrzymać do tego czasu zgodę UOKiK-u na koncentrację.

Pierwszy staż w kuchni pokazowej Makro zaliczony

Odbył go Krystian Sak z Trębaczewa, zwycięzca drugiej edycji programu Szef dla Młodych Talentów.

Herbert Bolliger w radzie nadzorczej Metro AG

Zastąpił Mattheusa de Raad jako przedstawiciela akcjonariusza, którego kadencja dobiegła końca.

eHurtownia Specjału nabiera rozpędu

To był dobry rok dla eHurtowni GK Specjał. Jak informuje operator, coraz więcej klientów przekonuje się do tego rozwiązania i aktywnie go wykorzystuje.

Aplikacja 4Mobility ma już 8 tys. pobrań

Obecnie korzystając z niej można wypożyczyć auta dostępne w modelu otwartym, kolejnym krokiem będzie włączenie oferty samochodów z systemu bazowego spółki.

Metro zwiększyło przychody i zyski

Niemiecka spółka ogłosiła lepsze od ubiegłorocznych wyniki za I kwartał 2017/2018. Głównym motorem wzrostu była część hurtowa.

Już 200 produktów marek własnych w Makro

Sieć hurtowni Makro wprowadziła 200 produktów nowych marek własnych dedykowanych specjalistom w gastronomii: Makro Chef i Makro Professional.

Makro rusza z konkursem

Inicjatywa skierowana do szkół i klas gastronomicznych ma na celu promocję kuchni tradycyjnej oraz nowych marek własnych: Makro Chef, Makro Professional i Makro Premium.

} }