Handel - hurt

Handel hurtowy w Polsce i na świecie. Nowe trendy i inicjatywy.

Ruszyła kampania urodzinowa Makro

Makro świętuje 25-lecie istnienia na polskim rynku. Z tej okazji sieć hurtowni przygotowała szereg atrakcji dla klientów, w tym specjalne promocje oraz program aktywacyjny - loterię w aplikacji mobilnej, w której do zdobycia są nagrody pieniężne oraz wycieczki do Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Eurocash: setki kandydatów na Herosów Innowacyjności

W pierwszym etapie konkursu "Herosi Innowacyjności" Grupy Eurocash przedsiębiorcy prowadzący sklepy zgłosili aż 661 pomysłów na innowacyjne zmiany w swoich placówkach lub ich otoczeniu. Obecnie trwa głosowanie internetowe nad zakwalifikowanymi inicjatywami, które potrwa do 10 września.

Papierosy i akwizycje nakręcają sprzedaż Eurocashu

Grupa Eurocash miała w pierwszym półroczu przychody o ponad 10% wyższe niż rok wcześniej.

Makro zaprasza na kulinarną wędrówkę

Do współtworzenia kulinarnych historii w ramach kulinarnego szlaku w Zakopanem, sieć zaprosiła 8 szefów kuchni z Podhala.

Czech i Słowak nie przejęli Metro AG

Próba przejęcia przez czeskiego przedsiębiorcę Daniela Kretinskiego i jego słowackiego partnera biznesowego Patrika Tkaca niemieckiego detalisty Metro nie powiodła się.

Europejskie Targi Produktów Regionalnych z Makro

Sieć hurtowni Makro została partnerem dziesiątej edycji Europejskich Targów Produktów Regionalnych organizowanych przez Tatrzańską Agencję Rozwoju, Promocji i Kultury.

Nowe propozycje w linii Makro Chef

W ofercie sieci hurtowni Makro pojawiło się pięć nowych produktów pod parasolem marki Makro Chef: pigwowiec, dereń, czarny bez, jeżyna i dzika róża.

Makro przebudowało halę w Częstochowie

W ramach strategii zrównoważonego rozwoju, mającej na celu m.in. redukcję emisji freonu i zużycia energii elektrycznej sieć hurtowni sukcesywnie przebudowuje swoje placówki.

Selgros kontynuuje współpracę z Caritas Poznań

Firma przekazała właśnie samochód dostawczy, dzięki któremu możliwe będzie usprawnienie dostaw żywności do jadłodajni i placówek żywieniowych.

Makro dla gastronomii

W katowickiej hali sieci ekspozycja artykułów wyposażenia dla gastronomii marki Makro Professional została wzbogacona o dodatkową strefę ze specjalistycznym sprzętem firmy M&M Gastro.

Michel Moran gościem w Akademii Inspiracji Makro

Znany kucharz i juror w programie MasterChef i MasterChef Junior poprowadzi cykl warsztatów w Warszawie.

} }