Handel - hiper- i supermarkety

Wiadomości z segmentu hiper- i supermarketów. Nowe inicjatywy, kto traci a kto zyskuje?

"Decydujesz, pomagamy" - ostatni dzwonek na zgłoszenie

Tesco przedłużyło termin przyjmowania pomysłów do V edycji programu grantowego, do 28 listopada. Do zdobycia granty o łącznej puli 1 125 000 zł.

Maxima Grupė chce otwierać na potęgę

Właściciel Stokrotki i Aldika planuje uruchomienie 120-140 nowych sklepów w 2019 roku. Wiele z nich powstanie w Polsce.

Kaufland z nową marką własną

Sieć wprowadza do oferty zabawki Kidland.

E.Leclerc w Kielcach świętuje 12. urodziny

Z okazji jubileuszu w hipermarkecie wystartowała charytatywna zbiórka produktów dla potrzebujących, która potrwa do 18 listopada. Kielecka placówka sieci zaplanowała również atrakcje oraz konkursy.

Piotr i Paweł: wychodzimy na prostą!

Pełne zatowarowanie placówek Piotra i Pawła, nowi dostawcy, kampania promocyjna oraz najbliższe plany marketingowe Grupy Piotr i Paweł, w tym nowy program lojalnościowy dla klientów, to - według sieci - pozytywny wynik wdrażanego planu restrukturyzacji poznańskiej sieci.

Dino: znów dwucyfrowy wzrost sprzedaży

Dino, polska sieć marketów spożywczych, idzie jak burza. Po trzech kwartałach 2018 r. jej skonsolidowane przychody zatrzymały się na poziomie 4,3 mld zł, czyli były aż o 1,0 mld zł (+32%) wyższe niż rok wcześniej.

Związkowcy Tesco dla przewodniczącej

7 listopada przed rzeszowskim hipermarketem Tesco odbyła się pikieta w obronie Agaty Strzałkowskiej, przewodniczącej Komisji Oddziałowej NSZZ "Solidarność" Tesco w Rzeszowie.

Carrefour w Pruszkowie jest eko

W sobotę 10 listopada w Pruszkowie w galerii Nowa Stacja otwarty zostanie supermarket Carrefour. Wyróżnia go oferta nie tylko ekologicznych produktów żywnościowych, ale także naturalnych kosmetyków i chemii gospodarczej.

Auchan wprowadził aplikację dla dzieci

Jednocześnie na półkach sieci pojawiły się zabawki pod marką własną One Two Fun.

Carrefour.pl z darmową dostawą

Kupujący na platformie będą mogli skorzystać z tej opcji do 30 listopada.

Milion do zdobycia w Kauflandzie

Kaufland Polska oraz Program Payback przygotowali dla klientów wyjątkową ofertę. Od 8 listopada płacąc kartą Payback za zakupy w marketach Kaufland można wygrać aż 1 milion dodatkowych punktów.

} }