Handel - franczyza i grupy zakupowe

Wayne Hodson nowym prezesem Wasz Sklep Spar

Od 1 grudnia br. Wayne Hodson - obecny dyrektor zarządzający Spar Sri Lanka - zastąpi Tomasz Syllera i będzie prezesem zarządu Wasz Sklep Spar. Syller zostaje w spółce.

Franczyzobiorcy Żabki złożyli ponad 60 tysięcy e-podpisów

Żabka we współpracy z Asseco Data Systems jako pierwsza firma w polskim handlu wykorzystuje na masową skalę kwalifikowany podpis elektroniczny. I ma już na tym polu pewne sukcesy.

Na witaminowego shota do Żabki

W sklepach sieci można już kupić wybrane produkty Olimp Labs.

Pandemia spowalnia polski biznes Spara

Południowoafrykańska Spar Group, która zarządza także sieciami w Irlandii, Szwajcarii i Polsce ma nadzieję na uzyskanie rentowności w Polsce do końca 2021 r.

Zmiany w Grupie Chorten

Spółka Chorten Warmia-Mazury przekształciła się w Chorten Północ i zwiększa zasięg.

Startuje aplikacja "Mój Lewiatan"

Umożliwi ona klientom PSH Lewiatan m.in. dostęp do informacji na temat aktualnych promocji, wgląd do autorskich przepisów z kanału "Gotuj z Lewiatanem", korzystanie z wygodnej listy zakupów oraz mobilnej obsługi programu lojalnościowego.

Żabka z rekordową liczbą sklepów

W tym roku sieć uruchomiła 500 nowych placówek, osiągając tym samym rekordową liczbę 6 500 sklepów. Do końca tego roku ma powstać kolejnych 500.

Franczyza to tlen dla handlu [WYWIAD]

Każda z naszych sieci ma bardzo duże perspektywy rozwoju - uważa Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał, którego udało nam się namówić na analizę polskiego rynku handlowego.

Szyld Spar rozrasta się w Polsce

We wrześniu kilka sklepów Piotr i Paweł zmieniło szyld na Spar. Ale w Polsce przybywa też zupełnie nowych placówek tej sieci w ramach współpracy ze sprawdzonymi franczyzobiorcami.

Sieć Abc rozpoczęła wielki rebranding [GALERIA]

Abc to ogólnopolska i największa sieć sklepów w Polsce organizowana przez Grupę Eurocash w ramach systemu partnerskiego. W nowej odsłonie działają na razie dwie placówki.