Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Grupa Chorten się rozrasta

W drugiej połowie sierpnia Grupa przekroczyła liczbę 1400 sklepów partnerskich.

Subway na stacji Lukoil

Marka Subway wdraża globalnie nowy wystrój restauracji, kontynuując jednocześnie rozwój sieci w całym regionie i w różnych lokalizacjach.

Detalista Żabki nie obsługuje zwolenników PiS

Biuro prasowe Żabki krytykuje franczyzobiorcę z Ostrowa Wlkp., który poinformował klientów, że "w związku z niedzielą niehandlową członków i sympatyków PiS nie obsługuję, ponieważ nie pozwala mi na to klauzula sumienia".

Nowe otwarcia sieci Spar

Z początkiem września Spar otworzył dwie nowe placówki - jedną w województwie łódzkim, drugą - w śląskim.

PSH Lewiatan szkoli pracowników

Ponad 18 tys. pracowników przeszkoliła w 2017 r. Polska Sieć Handlowa Lewiatan. Wiele z nich udało się przeprowadzić dzięki autorskiej platformie CEL.

Z Frisco.pl do Żabki

Katarzyna Kazior, do niedawna prezes Frisco.pl, od końca sierpnia zajmuje stanowisko dyrektora transformacji cyfrowej w firmie Żabka Polska.

Sieć Gama się rozrasta

Nowe placówki zostały otwarte w Gryfinie i Świedziebni.

Top Market wkracza do galerii

Należąca do Polskiej Grupy Supermarketów marka Top Market zamierza otworzyć nowy, flagowy sklep w Galerii Kupieckiej w Otwocku. To jeden z pierwszych najemców nowego centrum handlowego, które ma zostać otwarte jesienią 2019 r.

Muszkieterowie szukają franczyzobiorców

Grupa Muszkieterów planuje nowe otwarcia na terenie wszystkich województw, głównie w małych i średnich miejscowościach. Do tego potrzebuje jednak nowych franczyzobiorców, którzy na rozwój tego biznesu są w stanie wyłożyć min. 400 tys. zł.

Spar wprowadza ekologiczne torby

Węgierski Spar ogłosił wprowadzenie biodegradowalnych toreb, które można kompostować.

Żabka powiększa załogę w Będzieszynie

Rozpoczęła się rekrutacja operatorów wózków widłowych oraz specjalistów ds. wsparcia logistyki i kontrolerów do jednego z pięciu centrów logistycznych firmy Żabka Polska w Będzieszynie k. Pruszcza Gdańskiego.

} }