Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Mój Spar, czyli nowy program lojalnościowy Spara

Spar to kolejna sieć, która zdecydowała, że potrzebuje własnego programu budującego lojalność wśród klientów. Takie działania prowadzą już m.in. Biedronka, Społem, Kaufland, Polomarket, od niedawna Żabka, Piotr i Paweł czy Duży Ben.

Nowa platforma komunikacji Intermarché

Przez ostatni rok w siedzibie Grupy Muszkieterów trwały prace koncepcyjne zespołu złożonego z pracowników i franczyzobiorców oraz konsultantów zewnętrznych. Ich wynikiem są zmiany w strategii prezentowania marki Intermarché.

Żabka wygrała z Inspekcją Pracy

Żabka wygrała 148 procesów, w których Państwowa Inspekcja Pracy zarzucała jej, że nie może podawać się za placówki pocztowe - pisze "Gazeta Wyborcza".

Żabka bez oleju palmowego oraz środków konserwujących

Sieć, odpowiadając na potrzeby konsumentów, stara się wyeliminować te składniki z receptur produktów pod marką własną Szamamm.

Czym "u Lodziarzy" zaskoczą nas w tym sezonie

Kreatorzy lodowych deserów w Wytwórni Lodów Polskich, podlaskiej marce, która produkuje lody rzemieślnicze, pracują właśnie nad zaskakującym smakami lodów, jak lody o smaku chleba ze śmietaną i cukrem.

TYLKO U NAS! Top 30: najwięksi we franczyzie

Sieci franczyzowe z listy top 30 rozwijają się w tym samym tempie od lat.

Grupa Chorten z wielomilionową inwestycją

Firma rozpoczyna budowę nowej siedziby z centrum logistycznym pod Białymstokiem do obsługi sklepów.

Paczka za pobraniem w Żabce

DHL Parcel uruchomił obsługę przesyłek za pobraniem w sklepach Żabka w całej Polsce. Oprócz odbioru paczek można tam też dokonywać zwrotów, wykorzystując etykiety dołączone przez e-sklep lub wygenerowane online.

Specjał otwiera kolejny oddział

Tym razem w Lublinie.

Żabka w sam raz na raz

Sieć wzbogaca asortyment o produkty pod marką własną Haps.

Żabka z przekąskami na raz

Sieć wzbogaca asortyment sklepów o produkty pod marką własną HAPS oferując 21 przekąsek do zjedzenia "na raz". HAPS dostępny jest w małych, poręcznych opakowaniach z funkcją łatwego otwarcia.

} }