Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Top Market odświeża swoje sklepy - dołączył do nich kolejny

Jest nim punkt w Samogoszczy, który zyskał nowy wygląd i wielofunkcyjny charakter. Remodeling sklepu miał na celu nie tylko aspekt wizualny, lecz funkcjonalny, istotny zarówno dla właściciela placówki, jak również dla klienta.

Nasz Sklep jest już blisko otwarcia sklepu nr 5000

Polska sieć Nasz Sklep dynamicznie się rozwija. Na koniec lutego br. miała już 4995 sklepów franczyzowych.

Żabka jako wyspa w galerii handlowej!

Żabka, która ma już 9100 tradycyjnych sklepów, 16 marca uruchomiła zupełnie nowy format sklepu - wyspę w galerii handlowej.

Lewiatan z nową strategią na lata 2023-2025

Wzmocnienie udziałów w rynku, wprowadzenie promocji warunkowych, rozwój organiczny oraz aplikacji - oto wybrane elementy strategii PSH Lewiatan na lata 2023-2025.

Dla Żabki pracuje już 8 tys. franczyzobiorców

Do sieci Żabka dołączyła 8000. franczyzobiorczyni, która poprowadzi swój sklep w Dobieszowicach (woj. śląskie) liczących mniej niż 2000 mieszkańców. Żabki w mniejszych miejscowościach to nowy kierunek rozwoju sieci.

Żabka szuka 400 nowych pracowników!

Znajdą oni zatrudnienie w powstającym centrum logistycznym sieci w Małopolu k. Radzymina.

Magazyn Limonki: pierwsze dostawy wyjadą do sklepów już w kwietniu

Elita Kupców, operator franczyzowej sieci Limonka, 1 marca podpisała umowę na uruchomienie swojego pierwszego magazynu centralnego spółki - dowiedział się HandelExtra.pl.

Sweet Gallery chce mieć do końca roku 1000 punktów

Ten operator kilku franczyzowych marek gastronomicznych rozszerza zasięg w Polsce i za granicą. Sprawdzamy, które szyldy są dla niego najbardziej perspektywiczne.

Żabki jak fast food. Nowy wymiar sklepu

Do Gnilca, gdzie przy MOP-ie od niedawna działa Żabka, zawitał ostatnio ekspert rynku detalicznego Sebastian Rennack. Nowy format Żabki kojarzy mu się z... restauracjami szybkiej obsługi, jak Burger King czy McDonald. Dlaczego?

Top Market powraca do rozwoju organicznego

Operator otworzył nowy sklep w Halinowie na Mazowszu. Placówka zaprojektowana została według wytycznych nowej identyfikacji wizualnej.

Żabka w Legionowie: jest lokal, wyposażenie, nie ma franczyzobiorcy

Przy ul. 3 Maja w Legionowie, po Domino's Pizza, zwolnił się lokal. Wynajęła i urządziła go Żabka, choć póki co nie znalazła dla niego franczyzobiorcy. Jak częsta jest taka praktyka?