Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Ruszyła ogólnopolska akcja Lokalni Herosi

100 lokalnych inicjatyw związanych z kulturą, sportem, ekologią, przestrzenią wspólną i pomocą potrzebującym zostanie zrealizowanych dzięki niezależnym przedsiębiorcom - właścicielom sklepów, współpracującym z Grupą Eurocash.

Chorten rusza z konkursem

Mlekovita, Kompania Piwowarska, FoodCare, Podravka, Sokołów, Koral, Fortuna, Tchibo, Frito Lay i Van Pur - to producenci, którzy weszli w nową akcję sklepów należących do Grupy.

Lewiatan odpowiada Krystynie Pawłowicz

W odpowiedzi na list otwarty poseł PiS Krystyny Pawłowicz, w sprawie handlu w wolne niedziele, Polska Sieć Handlowa Lewiatan odniosła się do stawianych zarzutów oraz skierowała do przedstawicielki parlamentu list.

Marka O! poszerza się o lody

Polska Grupa Supermarketów uzupełnia ofertę spożywczą marki własnej O! Dobre. Pewne. Twoje. o lody w postaci rożków. Pierwsze partie już w maju trafiły m.in. do sklepów Top Market.

Spar sponsorem drużyny kolarskiej

Operator franczyzowy został sponsorem zawodowej drużyny kolarskiej "Dimension Data Riding for Qhubeka", biorącej udział w World Tour 2018 Międzynarodowej Unii Kolarskiej. Umowa sponsorska podpisana została na rok.

Lewiatan z nowym serwisem

Polska Sieć Handlowa pod adresem www.lewiatan.pl uruchomiła nową wersję strony internetowej.

Chata Polska: sukcesy i wyzwania

Klienci sklepów robią zakupy rzadziej, choć rośnie koszyk zakupowy. Brakuje też pracowników do nowych sklepów. To wyzwania, przed którymi stoją właściciele sklepów sieci. Nie tylko oni.

Kolejna Żabka w centrum handlowym

Nowy sklep sieci Żabka o powierzchni ponad 100 mkw. działa od początku maja br. w Centrum Zakupów Czerwionka-Leszczyny koło Katowic. To 12. sklep sieci Żabka zlokalizowany w komercyjnej przestrzeni handlowej.

Hitpol w Bukowcu

Nowe delikatesy sieci zostały otwarte 28 kwietnia.

Spar idzie w górę

Spar Polska odnotował wzrost obrotów w I kwartale 2018 r. aż o 21,37 proc. w porównaniu do analogicznego okresu w 2017 r., przy wzroście like for like na poziomie 8,35 proc.

Kamil Grosicki w reklamie Żabki

Od 2 do do 15 maja w sklepach Żabka będzie promowany napój energetyczny Turbo Grosik. Kampanie wspierać ma reklama telewizyjna z udziałem piłkarza Kamila Grosickiego.

} }