Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Limonka stawia na rozwój, powiększa zespół

Z początkiem marca do zespołu Limonka dołączył specjalista ds. rozwoju sieci Tomasz Koniarski. Oznacza to nowy podział odpowiedzialności terytorialnej za rynek w sieci.

Hurtownia Kolonko dołącza do GK Specjał

1 marca 2021 r. ruszył nowy oddział GK Specjał w Wągrowcu. Powstał on w wyniku zainicjowanego przez prezesa Krzysztofa Tokarza programu "Partnerstwa dla Handlu", którego celem jest przede wszystkim wzajemny dynamiczny rozwój na zasadzie synergii.

Żabka nie zwalnia tempa: otwiera 7-tysięczny sklep

Placówka zlokalizowana jest na rynku zabytkowej miejscowości Biecz na Podkarpaciu. Sieć coraz dynamiczniej rozwija się w miejscowościach poniżej 50 tys. mieszkańców.

Jest już drugi Intermarché Power, za chwilę trzeci

Odbyło się już reotwarcie supermarketu w Szczecinku, który jest drugim po Pabianicach sklepem sieci Intermarché działającym w nowej odsłonie.

Eurocash stanie się operatorem pocztowym

Eurocash, operator takich sieci jak Abc, Delikatesy Centrum, czy Euro Sklep, zaoferował franczyzobiorcom możliwość zostania punktem pocztowym.

Odbierzesz i nadasz paczkę w Lewiatanie

Lewiatan Holding podpisał umowę na obsługę przesyłek kurierskich.

Muszkieterowie umacniają się w Europie

Grupa zanotowała w 2020 r. 46,3 mld euro obrotów. Najlepiej poradziła sobie we Francji.

Spar stawia na polskość

Sieć rozpoczyna kampanię "Kupuj polskie w Spar. Wybierz jakość" której celem jest promocja krajowych dostawców.

Nasz Sklep ma już prawie 4,5 tys. sklepów

Sieć PSH Nasz Sklep liczy już 4355 sklepów franczyzowych. W ostatnich dniach ruszyły kolejne placówki pod szyldami Delikatesy Premium i Delikatesy Sezam.

Wielkie testowanie w Żabce!

EKOmaty, własne urządzenie do obsługi przesyłek wbudowane w przestrzeń sklepu, usługa "Zamów i odbierz" we wszystkich sklepach czy pawilon w Wiśle, który powstał dla turystów tuż przed wybuchem pandemii. W Żabce trwa wielkie testowanie nowych usług.

GK Specjał rozdaje 250 tys. zł

Firma rozpoczęła właśnie przekazywanie ponad 800 nagród klientom, którzy zrealizowali największe zakupy targowe podczas XXIII edycji Targów Biznes Żywność Medycyna Auto Flota w listopadzie ubiegłego roku.