Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

E.Leclerc zastąpił sklep pod szyldem Frac

W Stalowej Woli powstał sklep E.Leclerc. Podkarpacka placówka wcześniej przez kilkanaście lat funkcjonowała pod szyldem sieci Frac.

Lewiatan podpowiada, jak reagować na potrzeby klienta

Konsument jest coraz bardziej świadomy swoich potrzeb. O tym, kim jest klient przyszłości i jak odpowiadać na jego oczekiwania opowiada Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu w Lewiatan Holding.

Spar rozdaje naklejki

16 listopada rusza akcja promocyjna skierowana do klientów sklepów Spar. Potrwa do 31 stycznia 2019 r. lub wyczerpania zapasów.

Pierwszy Bricomarché w Dąbrowie Górniczej

Nowy supermarket typu "dom i ogród" Bricomarché, będący pierwszym sklepem tej sieci w mieście oraz 154. w Polsce, rozpoczął działalność w środę 14 listopada br. przy ul. Legionów Polskich 38B.

Żabka we spólnej akcji z Allegro

Klienci, którzy zamówią paczki na Allegro Smart i wskażą Żabkę jako punkt odbioru w dniach 14-28 listopada br. otrzymają kupon, uprawniający do odbioru w sklepie darmowego napoju Pepsi, Lipton Peach, Green i Lemon 0,33 l.

Intermarché rozwija stacje paliw

Sieć supermarketów Intermarché, działająca w ramach Grupy Muszkieterów, 7 listopada uruchomiła obiekt w Chodzieży.

Świąteczna loteria Spara

Spar zorganizował pierwszą w swojej historii loterię - rusza już 15 listopada.

Intermarché wspiera lokalne schroniska

Już po raz piąty klienci sieci sklepów mogą pomóc bezdomnym zwierzętom.

Lewiatan zachęca do gotowania

13 listopada w sklepach sieci rusza akcja promocyjna, w której na klientów czeka ponad 300 tys. interaktywnych książek kucharskich "Gotuję z Lewiatanem".

Specjał rośnie w detalu

- Do końca 2018 r. planujemy mieć 7500-8000 tys. sklepów franczyzowych, a do 2020 r. 10 tys. - zapowiada Krzysztof Tokarz (na zdjęciu), prezes Grupy Kapitałowej Specjał.

Carrefour przyspiesza z rozwojem ajencji

Od początku roku Carrefour prawie dwukrotnie zwiększył liczbę sklepów ajencyjnych w stolicy i w październiku po raz pierwszy otworzył nowe placówki poza Warszawą - w Krakowie i Łodzi. Na tym nie koniec - zapowiada operator.

} }