Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Żabka testuje własne automaty do odbioru przesyłek

Automat funkcjonuje na razie tylko w jednym sklepie - Żabka w Poznaniu przy ul. Matyi. Urządzenie nie wymaga dużo miejsca, co oznacza, że może być zaadoptowane w niemal całej sieci sklepów Żabka.

Żabka: mamy 3 miliony nagród za ponad 8 mln zł

Firma zorganizowała akcję, w ramach której aż 100 osób może wygrać nagrodę główną, czyli 12 000 zł do wykorzystania na zakupy w sklepach Żabka. Padły już pierwsze wygrane.

Żabka rozdaje zdrapki

Jedna trzecia nagród głównych w loterii Żabki już rozdana.

Dawtona zacieśnia współpracę z Grupą Chorten

Polski producent produktów warzywnych i owocowych chce mocniej zaistnieć na półkach sklepów sieci i w koszykach ich klientów.

Spar nie zwalnia

Sieć sklepów 23 czerwca otworzyła drugą w tym miesiącu placówkę w Poznaniu.

Żabka rozstawia pawilony nad Bałtykiem

W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach, Żabka uruchamia sklepy pawilonowe w miejscowościach wypoczynkowych. Większość z nich jest już otwartych. Pozostałe ruszą do końca czerwca. Powstaną też sklepy stacjonarne, choć również działające sezonowo.

Żabka w Lublinie: przyniosła mu milion!

Szczęście dopisało klientowi sklepu Żabka w Lublinie. W ubiegłym tygodniu puścił tu zakład w punkcie Lotto i… wygrał milion złotych.

Carrefour rozwija sieć mimo pandemii

Otwarcie 100 sklepów do końca 2020 r. w różnych lokalizacjach zakłada strategia rozwoju sieci Carrefour. Wszystko wskazuje na to, że plan uda się zrealizować.

Chorten rozszerza współpracę z siecią Multi Food

Teraz sklepy w całej Polsce mogą korzystać z promocji dostępnych w ponad 30 hurtowniach specjalizujących się w obsłudze rynku mięsa i wędlin.

Spar na wzrostowej fali

W ubiegłym roku firma odnotowała sprzedaż w wysokości 37,1 mld euro, co stanowi wzrost o 4,35%.

Maseczki poszły w odstawkę, Żabka rusza z lodową ofertą

W sklepach sieci do wyboru są lody na patyku, w kubeczku, rożku, tubce, a nawet w formie kanapki w różnych wariantach smakowych. Pełna oferta pojawiła się w ślad ze zdjęciem przez rząd konieczności noszenia maseczek na ulicach.