Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Żabka wprowadza karty przedpłacone

Dzięki partnerskiej współpracy pomiędzy siecią sklepów, Santander Bank Polska, brytyjskim fintechem DiPocket oraz Mastercard na rynek wchodzi usługa płatnicza - starter bankowy up and go.

Spar International: jesteśmy przekonani, że polskie sądy nas poprą

- Orzeczenia dotyczące zabezpieczeń udzielonych przez sądy w Rzeszowie, Katowicach i Kielcach nie są ostateczne i będą przedmiotem postępowań przed Sądami Apelacyjnymi - informuje Spar International.

Spar Polska zdobywa punkt w sporze ze Spar International

Sąd Okręgowy w Rzeszowie cofnął wcześniejszą decyzję o zakazie korzystania ze znaku towarowego Spar przez Spar Polska - poinformowała spółka.

Spar Polska swoje, a Spar International swoje

Spar Polska znów poinformował o korzystnym dla siebie wyroku sądu w naszym kraju. Spar International twierdzi natomiast, że rozstrzygnięcia nad Wisłą go nie interesują.

Chorten rozszerza współpracę z marką Delikatesy u Chłopców

18 lipca w Białymstoku przy ul. Wesołej 17/1 nastąpi otwarcie nowego sklepu pod tym szyldem.

Żabka testuje dostawczy samochód elektryczny Volkswagena

Przez kolejnych kilka tygodni Żabka testować będzie w Poznaniu dostawczy samochód elektryczny przekazany przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe.

Marka O ... Dobre. Pewne. Twoje! z nowymi lodami

Należąca do Polskiej Grupy Supermarketów, marka O ... Dobre. Pewne. Twoje! wprowadziła do sklepów Top Market, Delica i Minuta8 nowe lody na patyku oraz sandwiche lodowe, poszerzając tym samym portfolio lodów marki własnej.

Spar Polska nie odwoła się od wyroku sądu w Amsterdamie

Firma tłumaczy, że holenderski wyrok nie ma znaczenia, bo wcześniej udało jej się uzyskać zabezpieczenie od sądów w Polsce.

PGS mocniej zaznacza swą obecność na północy kraju

Polska Grupa Supermarketów poszerza swoje wpływy na północy Polski. Do Grupy dołączyło w czerwcu sześć nowych placówek na Pomorzu oraz Mazurach.

Sąd w Amsterdamie przyznaje rację Spar International

Sąd w Amsterdamie w tym tygodniu całkowicie odrzucił roszczenia Spar Polska przeciwko Spar International w związku z rozwiązaniem umowy licencyjnej z dnia 22 lutego 2019 r.

Żabka w Krakowie, jakiej jeszcze nie było

Żabka uruchomiła sklep na krakowskim Kazimierzu przy ul. Szerokiej 31. Nawiązując do historycznego charakteru lokalizacji w placówce zamieszczono reprodukcję ryciny XIX-wiecznego Krakowa. Wyemitowano również specjalny znaczek pocztowy.

} }