Handel - franczyza i grupy zakupowe

Franczyza w Polsce rośnie w siłę. Nie przegap ważnych inicjatyw w tej części rynku FMCG.

Żabka będzie inwestować w marki własne

Obecny rok zapowiada się dla sieci Żabka równie intensywnie jak poprzedni. Powstanie co najmniej 600 nowych placówek, ale to nie jedyne plany tej najdynamiczniej rozwijającej się w Polsce sieci typu convenience. Szczegóły zdradza Adam Manikowski (na zdjęciu), wiceprezes Żabki.

Carrefour franczyzą stoi

W ubiegłym roku sieć otworzyła ponad 100 nowych sklepów.

Lewiatan rośnie mimo ustawy ograniczającej handel

Wejście w życie ustawy o zakazie handlu w niedzielę to zdecydowanie najważniejszy czynnik wywierający wpływ na działalność branży handlowej w 2018 r., w tym także dla sieci Lewiatan.

Siła polskiego kapitału

Polska Grupa Supermarketów kończy testowanie systemu kas samoobsługowych. Do końca 2019 r. chce wdrożyć to rozwiązanie w nawet 100 sklepach sieci Top Market.

Ponad milion złotych od Żabki dla WOŚP

To o niemal 350 tys. więcej, niż w roku ubiegłym.

Spar rozpycha się w Krakowie

Sieć otworzyła właśnie kolejną placówkę w tym mieście. Co ciekawe, sklep będzie czynny 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00. W weekendy jest zamknięty.

Nowe przekąski w Żabce

25 stycznia sieć wprowadzi do swojej oferty przekąski w postaci pikantnych precli Dr Gerard Pretzel salt & chili oraz ciastek wielozbożowych Dr Gerard Deli Grano w wersji z kalafiorem lub burakiem.

Spar na plusie, mimo wolnych niedziel

Sieć Spar kończy 2018 r. obrotem przekraczającym 1,12 mld zł netto, osiągając wzrost o 7,89% w porównaniu z 2017 r., pomimo negatywnie wpływającego na rynek spożywczy zakazu handlu w niedziele.

Słodka Żabka

Sieć poszerzyła ofertę słodyczy o czekoladę Lindt Dark Orange, a także batony: Lindt Nocciolatte i Lindt Edel Marzipan.

Gama otwiera nowy rok

Już na początku stycznia sieć uruchomiła nową placówkę w Bielsku Podlaskim.

Żabka po raz 20. z WOŚP

Od 7 do 13 stycznia sieć sklepów zbiera fundusze na rzecz chorych dzieci i zakup specjalistycznego sprzętu medycznego do szpitali dziecięcych.

} }