Handel - dyskonty

W dyskontach siła. Przyciągają klientów towarami o obniżonej cenie zapewniając szybką zbywalnośc towarów.

Aldi stawia na lokalność

Obecnie w asortymencie sieci jest ponad 1200 produktów oznaczonych logotypem z biało-czerwoną flagą, kupowanych po sąsiedzku od lokalnych producentów.

Ruszył najmniejszy Lidl na świecie [ZDJĘCIA]

Sklep o którym mowa jest najmniejszym z ponad 11 000 marketów Lidl na świecie. Powstał w Danii. Jest wyjątkowy ze względu na powierzchnię, ale nie tylko.

Biedronka tradycyjnie nie zwalnia tempa

Z pandemią czy bez Biedronka każdego roku poprawia wyniki sprzedaży. Sieć otwiera nowe sklepy, przebudowuje "stare", inwestuje - w tym roku także w mniejszy format sklepów - i zarabia. Jeronimo Martins, operator sieci, opublikował wyniki za pierwszą połowę 2021 r.

Już 50 sklepów Netto otwartych w miejsce Tesco

Od końca maja w wyniku konwersji co tydzień w czwartek otwieranych jest w Polsce sześć kolejnych placówek Netto. Jedna trzecia założonego planu jest już wykonana.

Szarża Lidla na Poznań - otwarcie 27. sklepu

Już w czwartek, 29 lipca, Lidl uruchomi swój nowy obiekt w Poznaniu - w Centrum Handlowym Avenida przy ul. Matyi 2. Otwarcie nastąpi o godzinie 6:00.

Mere jest dla mnie zagadką [FELIETON]

Litrowe mydło w płynie za 2,52 zł, karma dla psa 1250 g za 3,25 zł czy kilogram makaronu za 2,91 zł - ceny rzeczywiście są atrakcyjne. Ale czy to wystarczy, aby przekonać do siebie klienta? Odwiedzając radomski sklep Mere mam wątpliwości.

Biedronka otwiera się na klientów z Litwy i Niemiec

Jako pierwsi napisaliśmy, że Biedronka ruszyła z komunikacją w języku litewskim i zmieniła zasady swojego programu lojalnościowego tak, aby można się było w nim rejestrować na litewskich numerach telefonów. Teraz sieć potwierdza ten kierunek rozwoju oraz wskazuje kolejny - nad Odrą.

Drugie Mere w Radomiu: krok od otwarcia [GALERIA]

Miał być otwarty już w czerwcu, ale sala sprzedaży drugiego radomskiego Mere wciąż stoi pusta. Na miejscu spróbowaliśmy ustalić, do kiedy tak będzie.

Lidl wraca ze sklepem polowym

Po dwuletniej przerwie powraca Pol’and’Rock Festival, który w tym roku odbędzie się zarówno w wersji online, jak i offline. Już po raz 11. Lidl otworzy tu swój polowy sklep pod nazwą Rockowa Wyspa Lidla.

Lidl ograniczy emisję CO2 aż o 80%

W tym celu sieć będzie zachęcać własnych dostawców do proekologicznych działań.

Przybywa Mere w Polsce

Rosyjski dyskont Mere zwiększa u nas liczbę placówek. Trwa rekrutacja na stanowisko kierownika sklepu w Zabrzu. Marka ma pojawić się również w Radomiu. Sama sieć - tradycyjnie - milczy, ale w ogłoszeniu rekrutacyjnym pisze o "szybkim rozwoju w Polsce".