Handel - dyskonty

W dyskontach siła. Przyciągają klientów towarami o obniżonej cenie zapewniając szybką zbywalnośc towarów.

Smaki Ukrainy w Biedronce

Sieć zaprasza w podróż na wschód i przybliża produkty jednego z naszych sąsiadów.

Aldi z maskami

Od 23 stycznia w ofercie sieci po raz pierwszy dostępne są profesjonalne neoprenowe maski antysmogowe wielokrotnego użytku z wymiennym filtrem w dyskontowej cenie 49 zł.

Biedronka poszukuje menedżerów

Sieć ruszyła z rekrutacją do programu Operations Management Trainee.

Biedronka z rozbudowanym centrum dystrybucyjnym

Po dwóch latach rozbudowy i modernizacji Centrum Dystrybucyjne sieci Biedronka w Kostrzynie, w woj. wielkopolskim, zostało oddane do użytku. Miejsce to zaopatruje ponad 150 sklepów Biedronka, położonych w promieniu 120 km.

Związkowcy Biedronki bronią referendum

W sklepach tej największej sieci dyskontowej w Polsce trwa referendów strajkowe. Problem w tym, grzmią związkowcy, że zarząd im je utrudnia a nawet uniemożliwia.

Otwiera się 675. Lidl

24 stycznia przy ul. Naramowickiej 142 otwarty zostanie 24. sklep Lidl w Poznaniu. Sieć instaluje przy nim stację do ładowania samochodów elektrycznych.

Opakowanie ma znaczenie

Przy tak dużym wzroście udziału marek własnych w sprzedaży, rośnie także rola innowacji w kreowaniu tych produktów, jak i designu opakowań, które muszą odpowiednio wyróżniać się na sklepowej półce.

Dni Babci i Dziadka w Lidlu

Nie tylko kwiaty i słodkie upominki, ale też bielizna w atrakcyjnych cenach to propozycja Lidla na prezenty dla seniorów.

Pieczywo Bio Organic w stałej ofercie Lidla

Wydawać by się mogło, że po zakup pieczywa bio trzeba iść do specjalistycznych, ekologicznych sklepów. Nic bardziej mylnego - ich duży wybór jest już m.in. w stałej ofercie sklepów Lidl.

Piórko po raz piąty

Rusza kolejna edycja konkursu Biedronki na najlepszą książkę dla najmłodszych.

Jeronimo Martins w chlubnym indeksie

Grupa Jerónimo Martins została jedynym portugalskim detalistą, który został włączony do indeksu Euronext Vigeo-Eiris Europe 120, listy 120 najbardziej zaawansowanych europejskich firm pod względem praktyk zrównoważonego rozwoju.

} }