Handel - dyskonty

W dyskontach siła. Przyciągają klientów towarami o obniżonej cenie zapewniając szybką zbywalnośc towarów.

Laureat tekstu w konkursie Biedronki Piórko 2019 wyłoniony

Została nim Katarzyna Wierzbicka, która pełną humoru opowieścią o małym królewiczu i jego niezwykłych przygodach zdobyła uznanie jury i 100 tys. zł nagrody.

Lidl wycofuje się ze sprzedaży wina online

Na razie w Holandii i Belgii. Na pierwszym z tych rynków odpowiednik Winnicy Lidla działał od września 2014 roku, na drugim - dwa lata krócej.

Biedronka w Galerii Młociny [GALERIA]

W czwartek 23 maja, od godz. 12.00, mieszkańcy warszawskich Młocin będą mogli robić zakupy w jednej z największych Biedronek w Polsce, mieszczącej się w Galerii Młociny, tuż obok stacji metra. Jest to 145. sklep tej sieci w stolicy.

Lidl edukuje producentów w Azji

Lidl inwestuje w poprawę warunków pracy i optymalizację standardów ochrony środowiska dla pracowników produkcyjnych poprzez wdrażanie programu szkoleniowego "Pure". Jest to projekt na rzecz ochrony środowiska i efektywnego zarządzania zasobami naturalnymi.

Biedronka premium we Wrocławiu [GALERIA]

Od 16 maja br. mieszkańcy wrocławskiego Psiego Pola mogą robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci Biedronka przy ul. Paprotnej 7, w Centrum Handlowym Marino.

Niemiecka sieć Aldi odkryła w Rybniku schron

Schron z II wojny światowej - odkryty na początku tego roku w Rybniku przy okazji budowy sklepu Aldi - zyskał miano zabytku. Mimo że waży około 150 ton możliwe okazało się jego przesunięcie, dzięki czemu nowa placówka sieci jednak w tym miejscu powstanie. Jej otwarcie planowane jest na 4 kwartał.

Aldi ponownie z Magdaleną Kordaszewską

Założycielka serwisu zabawkowicz.pl, terapeutka integracji sensorycznej, dzięki współpracy z siecią kolejny raz stała się mentorem zakupowym dla klientów sieci.

Netto wycofuje się ze Szwecji

Salling Group, właściciel dyskontowej sieci Netto, obecnej także w Polsce, sprzedał swoje szwedzkie sklepy.

Tydzień grecki w Lidlu

W Lidlu ruszył Tydzień Grecki. Na klientów czekają m.in. ser halloumi, lody jogurtowe, tzatziki, rybne specjały oraz wiele innych produktów.

Sentymentalne smaki lat 90. w Aldim

W ramach akcji w sklepach sieci dostępne są wyselekcjonowane kultowe produkty z tamtego okresu, w tym gumy Turbo, w której zamieszczane są ilustracje samochodów kolekcjonowane niegdyś przez najmłodszych.

Biedronka w Galerii Młociny

Już 23 maja długo wyczekiwana destynacja handlowa w stolicy powita pierwszych gości. Do otwarcia szykuje się też Biedronka, która w powstającym na Bielanach obiekcie uruchomi swój sklep. Jeden z największych w Warszawie.

} }