Handel - dyskonty

W dyskontach siła. Przyciągają klientów towarami o obniżonej cenie zapewniając szybką zbywalnośc towarów.

Tydzień z euroliściem na bogato w Lidlu

28 września ruszył Tydzień Bio w Lidlu, podczas którego w sklepach sieci znajdziemy ponad 200 produktów bio.

Aldi szuka do pracy ok. 150 osób

Obecnie w naszym kraju operator daje pracę 3000 pracownikom przy czym obecnie chce zwiększyć zatrudnienie o 5%. Co istotne, kobiety zarządzają niemal połową sklepów Aldi w Polsce.

300-kg skrzynie pełne polskich jabłek w Lidlu

Z okazji Dnia Jabłka, który obchodzimy 28 września, we wszystkich ponad 700 sklepach Lidl pojawiły się jabłka Szampion prosto od polskich sadowników, sprzedawane bezpośrednio z 300-kilogramowych skrzyń sadowniczych.

Lidl zarabia, głównie u nas

W ubiegłym roku niemiecka sieć dyskontów znacząco poprawiła rentowność, i to pomimo strat na rynku amerykańskim. Nadrabia w Europie Środkowo-Wschodniej.

Netto przenosi wzorce z Polski do Niemiec

Duńska Sailing Group zdecydowała się na modernizację swoich niemieckich placówek Netto. W stronę supermarketów, a to na podstawie polskich doświadczeń.

Lidl: z helskich plaż sprzątnięto niemal tonę śmieci

Finał wspólnego przedsięwzięcia Procter & Gamble, Lidl Polska i Fundacji Nasza Ziemia za nami. W efekcie akcji sprzątania plaż i przylegających do nich terenów na Półwyspie Helskim zebrano 918 kg śmieci, w tym odpadów z tworzyw sztucznych.

Sadownicy pikietują pod Biedronką

Polscy producenci owoców, zwłaszcza jabłek, protestują w czwartek przeciw polityce cenowej sieci handlowych. Na swój cel wybrali największą z nich, Biedronkę.

Zwycięzca MasterChefa promuje gotowanie z Netto

Mateusz "Surfer" Zielonka wystąpił w serii filmów promujących nowy program lojalnościowy dla dla klientów sieci Netto. Jest także autorem porad kulinarnych oraz pomysłów na smaczne dania.

W Katowicach nowa Biedronka szykuje się do otwarcia

W drugiej połowie października na terenie Homepark Rawa w Katowicach pojawi się operator spożywczy - Biedronka.

Lidl ma już ponad 740 sklepów

24 września Lidl otworzy 4 nowe sklepy: w Józefosławiu, Bydgoszczy, we Wrocławiu i w Łodzi. Dzięki temu - według monitoringu serwisu HandelExtra.pl - operator będzie już u nas miał 743 sklepy.

Biedronka rusza z konkursem "Szkolne Przygody Gangu Fajniaków"

Od 21 września dzieci i nauczyciele mają szansę nie tylko pogłębić wiedzę o ekologii, ale i zdobyć nagrody.