Handel - dyskonty

W dyskontach siła. Przyciągają klientów towarami o obniżonej cenie zapewniając szybką zbywalnośc towarów.

Prezes polskiego Lidla awansował do zarządu centrali sieci

Maksymilian Braniecki, dotychczasowy prezes spółki Lidl Polska, dołączył do zarządu Lidl Stiftung & Co. KG. Od marca 2020 r. zastąpi go Włodzimierz Wlaźlak, dotychczasowy członek zarządu Lidl Polska.

Certyfikowane wielokrotki w Lidlu. Co to?

Lidl wprowadza do sprzedaży wielokrotki - wielorazowe torby na zakupy z certyfikatem Blue Angel. Dzięki nim sieć wyeliminuje z rynku do 2000 ton plastiku w ciągu roku.

Do Lidla trafiły pomylone opakowania lodów Hӓagen-Dazs

Spółka Lidl ze względu na bezpieczeństwo konsumentów z alergią na gluten lub z jego nietolerancją podjęła decyzję o wycofaniu z rynku lodów Hӓagen-Dazs o smaku Strawberry Cheescake, 460 ml, z datą minimalnej trwałości 11.06.2020 - poinformowała Państwowa Inspekcja Sanitarna.

Pierwszy nowy Lidl w tym roku

Dziś o godz. 7 Lidl otworzył nową, szóstą placówkę w Bielsku-Białej przy ul. Partyzantów 65. Według wyliczeń serwisu handelextra.pl jest to 715. sklep sieci.

Biedronka zdrowo edukuje

W ramach programu "Celuj w zdrowie" dzieci sprawdzają składy produktów dostępnych w sklepach sieci pod kątem zdrowego odżywiania.

Wysokie loty Biedronki: sieć ma już ponad 3000 sklepów

Według wstępnych wyników za 2019 rok największa sieć w Polsce zwiększyła sprzedaż o 8,8% i uruchomiła 102 nowe sklepy. Łącznie Biedronka ma w naszym kraju już 3002 placówki.

Biedronka najemcą Stop Shop

Placówka sieci w powstającym w Siedlcach parku handlowym zajmie powierzchnię prawie 1 100 mkw.

Batony FreeYu w Lidlu

Produkty współtworzone przez koszykarza Marcina Gortata dostępne będą do 14 stycznia w wybranych sklepach sieci.

Lidl coraz bliżej e-sklepu w Wielkiej Brytanii

Według Lebensmittel Zeitung brytyjski Lidl uruchomi w tym roku e-sklep z winami, alkoholami oraz produktami przemysłowymi. Lidl zaprzecza.

Lidl świętuje rekordy po świętach

W ciągu czterech tygodni zakończonych 29 grudnia Lidl odnotował w Wielkiej Brytanii wzrost sprzedaży o 11% rok do roku. Dobrze powiodło się także Aldiemu.

Netto stawia na skrzynie wielokrotnego użytku

Sieć Netto wprowadziła do swoich sklepów skrzynki wielokrotnego użytku na warzywa i owoce. W ten sposób wdraża zasady gospodarki w obiegu zamkniętym. Operator szacuje, że dzięki rezygnacji z jednorazowych skrzynek uda się zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 40%.

} }