Handel - dyskonty

W dyskontach siła. Przyciągają klientów towarami o obniżonej cenie zapewniając szybką zbywalnośc towarów.

Biedronka przejmuje pięć lokalizacji po Piotrze i Pawle

A to dopiero początek. Jak przyznaje sieć Piotr i Paweł, jest to dopiero pierwszy etap współpracy pomiędzy Jeronimo Martins, a grupą Piotr i Paweł.

Otwiera się Lidl w Wolsztynie

27 września o godzinie 7 przy ul. Komorowskiej 2A otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Wolsztynie. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie specjalna oferta produktów w promocyjnych cenach.

Z wizytą w Jack's

Dwa pierwsze dyskontowe sklep Grupy Tesco pod szyldem Jack's ruszyły 20 września. W Chatteris była analityczka LZ Retailytics Lisa Byfield-Green. Oto jej relacja.

Biedronka połączyła tradycję z nowoczesnością [GALERIA]

W samym sercu stolicy, u zbiegu Al. Jerozolimskich i ul. Kruczej, w budynku Centralnego Domu Towarowego znanego jako DH Smyk, od 20 września działa nowy sklep Biedronka w najnowocześniejszym formacie, jaki obecnie prowadzony jest w ramach tej sieci, czyli 2.0.

2,3 mld zł - Lidl podsumowuje polski eksport

Współpraca z międzynarodową siecią sprzedaży to ogromna szansa na rozwój. Przekonali się o tym dostawcy Lidl Polska, którzy dzięki tej relacji handlowej weszli na zagraniczne rynki i znacznie rozwinęli swoje przedsiębiorstwa.

Pierwszy dyskont Grupy Tesco już działa!

Medialne spekulacje i pogłoski stały się faktem: w Wielkiej Brytanii ruszył pierwszy sklep dyskontowy uruchomiony przez Tesco.

Heidi Klum powróci w sobotę do Lidla

W sobotę 22 września Heidi Klum i Lidl zaprezentują swoją kolejną wspólną kolekcję "Esmara by Heidi Klum".

Nowy Lidl w Gdańsku

W czwartek 20 września przy ul. Kartuskiej 455 zostanie otwarty szesnasty sklep sieci Lidl w Gdańsku.

Lidl otworzy 20 dodatkowych sklepów

W 2019 r. niemiecki dyskonter chce uruchomić w Rumunii 20 dyskontów, a do końca 2018 r. jeszcze pięć.

W każdej Biedronce można już płacić telefonem

Od 17 września br. we wszystkich sklepach Biedronka w całej Polsce można już korzystać z Blika. Dzięki temu rozwiązaniu sieć akceptacji Blika poszerzy się o prawie 3 tys. punktów stacjonarnych.

Jest decyzja sądu w sprawie w sprawie Ukrainki, która w pracy dostała wylewu

Jak informuje rmf24.pl, sąd w Środzie Wlkp. umorzył warunkowo postępowanie karne wobec Jędrzeja C. Mężczyzna w styczniu nie udzielił pomocy pracującej u niego Ukraince - Oksanie. Kobieta doznała wylewu.

} }