Handel - centra handlowe

Dobra rada na niedziele bez handlu

Centra handlowe starają się zapewnić klientom coraz więcej rozrywek, by przyciągnąć ich w niedziele niehandlowe. Obroty najemców może też zwiększyć usługa dowozu jedzenia.

Strefa coworkingowa w Galerii Sfera

W bielskiej Galerii Sfera, największym centrum handlowym na Podbeskidziu, do dyspozycji klientów oddano bezpłatną strefę coworkingową. Nowoczesne, komfortowe wnętrze ma służyć pracy klientom, ale także najemcom Galerii.

Rodzinne Arkady Wrocławskie

Należący do LC Corp obiekt konsekwentnie realizuje nową strategię rozwoju, która w centrum zainteresowanie stawia rodziny z dziećmi.

Polskie sieci umacniają pozycję na rynku

Rodzime sieci handlowe są jednymi z kluczowych najemców galerii i z powodzeniem konkurują z zagranicznymi markami, wynika z analiz Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) i firmy doradczej EY.

Avenida Poznań zaświeci się na różowo

21 stycznia Avenida Poznań zaświeci na różowo. Centrum chce w ten sposób wyrazić solidarność z kobietami chorującymi na nowotwór szyjki macicy i wesprzeć projekt Pink Lips, czyli akcję edukacyjną organizowaną w trakcie Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy (21-27 stycznia).

Galeria Północna, czyli 750 tys. klientów miesięcznie

Prawie 10 mln klientów, 20 nowych najemców oraz bogaty program atrakcji - Galeria Północna, pierwsze centrum handlowe na północy Warszawy, podsumowuje 2018 r., pierwszy pełny rok działalności centrum.

Wyraź siebie na zakupach

Pod takim hasłem w dniach 18-19 stycznia w Focus Parku w Rybniku odbędzie się akcja, w której do zgarnięcia są zaprojektowane specjalnie dla rybnickiej galerii torby zakupowe.

Poszukiwany inwestor

Już 5 lutego pójdzie pod młotek centrum handlowe w szkockim Kirkcaldy. Cena wywoławcza wynosi… 1 funt. Chodzi o jedno z największych centrów w 47-tysięcznym szkockim mieście Kirkcaldy.

Za Wrocław Fashion Outlet kolejny udany rok

Sprzedaż centrum w dniach handlowych 2018 r. wzrosła na tyle, by zrekompensować częściową utratę handlowych niedziel i zakończyć miniony rok z bardzo dobrym wynikiem.

Trwa budowa jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce

Obiekty powstają w Głogowie oraz Płońsku.

} }