Handel - centra handlowe

Galeria w Koronowie przywitała pierwszych klientów

Operatorem spożywczym obiektu został Polomarket. Klienci mogą zrobić zakupy również w sklepach takich sieciach jak: KiK, Rossmann, Media Expert, Świat Prasy i piekarnio-cukiernia Pychatka.

Forum Gdańsk odwiedziło ponad 6 mln osób

Działająca od kilku miesięcy galeria handlowa w 2019 r. nie zamierza zwalniać tempa. Ma być nie tylko najlepszym miejscem na zrobienie zakupów, ale także centrum kultury, sztuki i miejscem spotkań z rodziną czy przyjaciółmi.

W Wola Parku ruszyły zimowe wyprzedaże

W warszawskim centrum handlowym rabaty sięgają nawet do 70%.

Smyk w Wągrowcu

Sklep sieci dołączył do grona najemców jedynego centrum handlowego w tym mieście.

Arkady Wrocławskie - to był dobry rok

Ostatni kwartał był dla należącego do LC Corp centrum handlowego czasem zmian i rekomercjalizacji.

Neinver obejmuje zarządzanie Silesia Outlet

Neinver, lider rynku centrów wyprzedażowych w Polsce i Hiszpanii oraz wiodący operator tego segmentu w Europie, objął zarządzanie powstającego na Śląsku Silesia Outlet. Nowe centrum ma zostać otwarte wiosną tego roku w Gliwicach.

Galeria Dominikańska ma nowego zarządcę

Grupa Atrium, właściciel wrocławskiej Galerii Dominikańskiej, od 1 stycznia br. jest również zarządcą obiektu. Do tej pory funkcję tę pełniła firma ECE, od której zostało zakupione centrum w 2013 r.

Niehandlowa niedziela? To czas na klocki!

Galeria Jurajska w Częstochowie znalazła ciekawy pomysł na przyciągnięcie klientów w niehandlowe niedziele. W najbliższy weekend zaprasza na "Hocki-klocki", czyli niezwykłą zabawę z klockami różnych rozmiarów w roli głównej.

Ferie w mieście, czyli lodowisko w Zielonych Arkadach

Od 14 do 27 stycznia mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli bezpłatnie ślizgać się na lodowisku w Zielonych Arkadach.

Galeria Kupiecka w Otwocku zapełnia się najemcami

Galeria Kupiecka, będąca największą prywatną inwestycją w Otwocku, ma kolejnych najemców wśród których jest sieć Top Market. Prace inwestora postępują zgodnie z planem a termin otwarcia to listopad 2019 r.

} }