Handel - centra handlowe

Rok pod znakiem wolnych niedziel

- Rok 2018 był dla zarządów centrów handlowych czasem wyzwań - ocenia Yoram Reshef, dyrektor generalny warszawskiego centrum handlowego Blue City.

Grupa Saller poszerza portfolio

Firma nabyła właśnie Park Handlowy w Łomży.

Auchan Bydgoszcz z prądem

Od 14 grudnia przy centrum handlowym działa szybka ładowarka samochodów elektrycznych sieci Greenway.

Magiczne święta z Tulipanem

Jeszcze tylko do 21 grudnia w łódzkim centrum handlowym trwa kolejna edycja Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Otwarcie Metro Park Koło już 20 grudnia 2018 r.

Jeszcze przed świętami w Kole (woj. wielkopolskie) otwarty zostanie nowy park handlowy.

Grudzień w centrach handlowych: obroty rosną o 100 proc.

Według danych Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) odwiedzalność centrów handlowych w Polsce w grudniu rośnie o prawie 25 proc. w stosunku do innych miesięcy. Oznacza to, że w tym miesiącu wszystkie centra handlowe w Polsce mogą osiągnąć około 180 mln odwiedzin.

Dobry rok dla sektora nieruchomości handlowych

Podaż powierzchni handlowej w Polsce przekroczyła już 14 mln mkw., a rynek w samym 2018 r. wzbogacił się o około 417 tys. mkw. nowej powierzchni w ramach wszystkich formatów - firma doradcza JLL podsumowała 2018 r. na rynku nieruchomości handlowych w Polsce.

Trei Real Estate podwaja inwestycje

Polska pełni kluczową rolę w strategii rozwoju sieci Vendo Parków. Deweloper tylko w przyszłym roku zainwestuje dodatkowe kilkadziesiąt mln euro w budowę obiektów handlowych.

Niedziele osłabiły wyniki centrów handlowych

W ciągu ostatnich 4 tygodni 130 centrów handlowych monitorowanych przez Retail Institute odnotowało 33,5 miliona wizyt, tj. o 0,18% więcej niż rok temu. Jest więc mało prawdopodobne, aby wynik grudniowy skompensował im straty spowodowane wprowadzeniem zakazu handlu w niedziele.

Centrum handlowe w Żorach z nowymi wnętrzami

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Dzięki kilkumiesięcznym pracom remontowym klienci mogą korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu i toalet.

} }