Handel - centra handlowe

Magiczne Pasaże Tesco

Z początkiem grudnia te centra handlowe startują z kampanią.

Auchan Produkcyjna po renowacji

Zakończyła się modernizacja CH Auchan Produkcyjna w Białymstoku. Od 1 grudnia odwiedzający mogą korzystać, m.in. z nowych miejsc do wypoczynku, specjalnej przestrzeni do pracy oraz nowoczesnej strefy restauracyjnej. Obiekt zyskał również nową identyfikację wizualną.

Foodcourt w skandynawskim stylu

Modernizacja foodcourtu w Centrum Handlowym Bielawy w Toruniu dobiegła końca. Miejsce zmieniło się wizualnie, ale nie zabrakło też udogodnień dla rodzin z dziećmi.

Centra handlowe bardzo istotne dla gospodarki

W 2017 r. szacunkowa wartość sprzedaży w centrach handlowych odpowiadała 18% wielkości sprzedaży detalicznej w Polsce, podczas gdy udział sprzedaży online 4,7% - wynika z raportu PRCH i EY.

Śląska wersja Black Friday z rekordem w Galerii Katowickiej

Ponad 84 tys. osób wybrało się w piątek 23 listopada, na zakupy do Galerii Katowickiej. To nowy rekord dziennej odwiedzalności i najlepszy wynik od czasu otwarcia katowickiego centrum handlowego we wrześniu 2013 r.

"Pasaż Tesco. Twoje magiczne święta"

Pod takim hasłem z początkiem grudnia ruszyła świąteczna kampania centrów handlowych.

Galeria Metro Kwidzyn z pozwoleniem na budowę

Już w przyszłym miesiącu planowane jest rozpoczęcie prac.

Avenida Poznań wzmacnia ofertę gastronomiczną

Do grona najemców centrum handlowego dołączyła azjatycka restauracja Express Oriental. Została również rozbudowana i przearanżowana znana klientom restauracja McDonald’s.

Factory Poznań po renowacji

Centrum outlet zyskało nową przestrzeń zakupową z dominującymi jasnymi kolorami i zmienioną ekspozycją witryn. Neinver rozszerzył też dodatkową dla klientów.

Vis à Vis Wilanów już działa

Prace na budowie czwartego centrum handlowego realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management zakończyły się i obiekt przywitał już pierwszych gości.

} }