Handel - centra handlowe

Centra IV generacji

Centra handlowe stały się nieodłącznym elementem współczesnych aglomeracji, niejako wpisanym w tkankę miejską. Odwiedzanie ich już niekoniecznie oznacza zakupy.

Forum Gdańsk rozbłysło na święta

Inspirowana różą wiatrów, najprawdopodobniej najwyższa w Polsce 28-metrowa choinka ozdobiona gwiazdami i diamentem stanęła w Forum Gdańsk. Przez ostatni weekend świąteczną iluminację w Forum odwiedziło 150 tys. gości.

Punkt szybkiej obsługi pacjenta w Galerii Bronowice

Sieć aptek Dr.Max przenosi na polski grunt format 'walk in clinic', a więc punkty szybkiej porady medycznej działające przy aptekach, od lat bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych.

Libero zaprasza na Weekend Gwiazd

W najbliższy weekend w Libero pojawią się m.in.: Maja Sablewska, Daria Ładocha, Patrycja Kazadi, Jankes, Qczaj, Tomasz Zimoch i Krzysztof "Igła" Ignaczak.

Iluminacja w Posnanii

Blisko milion światełek, pół kilometra świątecznych girland, 15-m choinka, podświetlone renifery i jelonki - rozbłysną w sobotę 1 grudnia o godzinie 17.00 w Posnanii.

Park Handlowy w Żorach finiszuje

Rozbudowa należącego do Grupy Saller obiektu u zbiegu ul. Jana Pawła II i Al. Zjednoczonej Europy znajduje się na ostatniej prostej.

Małe centra straciły na Black Friday 2018

Choć anglosaska tradycja Czarnego Piątku coraz bardziej zakorzenia się na polskim rynku, nie wszyscy detaliści na niej zyskują. I to mimo wysłanych w tym dniu łącznie 9,5 mln SMS-ów do klientów! To o połowę więcej niż rok temu.

W ten weekend Świąteczna Zbiórka Żywności

W dniach 30 listopada - 1 grudnia w całej Polsce, w ponad 3 tysiącach sklepów w 600 miejscowościach odbędzie się Świąteczna Zbiórka Żywności, organizowana od ponad 20 lat przez Banki Żywności.

Galeria Łomianki zbiera prezenty

Dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej .

Mikołajki w Galerii Wileńskiej

W sobotę 1 grudnia w godzinach 12:00-20:00 na terenie warszawskiego centrum handlowego odbędą się mini koncerty wokalne oraz mini koncerty orkiestry. Inspiracją dla stylizacji artystów będą prascy muzycy.

} }