Handel - centra handlowe

Libero na Śląsku startuje

15 listopada w samo południe pierwsi klienci przekroczą prób Libero, czyli najnowszego kompleksu handlowo-rozrywkowego na Śląsku.

Rozbłyśnij na jesień

W najbliższy weekend (16 i 17 listopada) Posnania zaprasza na drugą edycję Hello Beauty - wydarzenia poświęconego pielęgnacji i urodzie.

Rosną Pasaże Tesco

Pasaże Tesco systematycznie zdobywają nowych najemców. Część z nich dodatkową przestrzeń zyskują dzięki pomniejszaniu hal sprzedaży hipermarketów Tesco.

Transformersy w 3 Stawach

17 listopada w katowickich 3 Stawach fani serii filmów "Transformers" nie będą się nudzić.

Moda na modę

Szybki wzrost PKB, niskie bezrobocie i rosnące płace napędzają boom na modę w Europie Środkowej i Wschodniej - zauważa Colliers International w swoim najnowszym raporcie "ExCEEding Borders - the fashion sector in the CEE-14 countries" (Przekraczając granice - sektor mody w 14 krajach CEE).

Pod Warszawą powstaje Prochownia Łomianki

W Łomiankach pod Warszawą powstanie Prochownia Łomianki, najnowszy projekt handlowy Ghelamco. Zakończenie inwestycji jest planowane na I półrocze 2020 r. a za jego komercjalizację odpowiedzialna jest firma doradcza JLL.

Blue City rozbłysło na święta

Od kilku dni w warszawskim centrum handlowym Blue City panuje świąteczny nastrój. Bożonarodzeniową iluminację tworzy kilkadziesiąt specjalnie zaprojektowanych elementów i dwieście tysięcy świateł LED.

Wirtualne przygody Misia Pierwszego w M1

Od 19 listopada w Krakowie, Bytomiu, Zabrzu, Radomiu i Łodzi, a od 6 grudnia w Markach, Poznaniu, Częstochowie i Czeladzi będzie można wziąć udział w grze opartej na tzw. rozszerzonej rzeczywistości i zdobyć nagrody.

Świąteczna magia w Forum Gdańsk

24 listopada centrum handlowe rozświetli 28-metrowa choinka a instalacje w postaci sześciometrowego renifera i interaktywnego galeonu mają wprowadzić mieszkańców w magiczny czas Bożego Narodzenia.

3, 2, 1 start!

23 listopada przypada długo wyczekiwany Czarny Piątek. W wielu centrach handlowych wyprzedaże będą trwały jednak dłużej, bo przez cały weekend, czyli do (handlowej) niedzieli włącznie. Na klientów czekają też dodatkowe atrakcje, jak choćby koncert Michała Szpaka w warszawskim Blue City.

} }