Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Centra convenience rosną w siłę

I zajmują coraz mocniejszą pozycję na polskim rynku retail. Pomagają w tym nowe inwestycje, ale także duże zmiany, jakie zachodzą w obiektach działających już od lat - uważają przedstawiciele Newbridge Poland.

Powrót akcji "Uszyj jasia"

Pomagać każdy może, a sukces majowej akcji charytatywnej "Uszyj jasia" jest tego niekwestionowanym potwierdzeniem. Kolejna edycja maratonu szycia poszewek w poznańskiej Avenidzie odbędzie się 9 listopada.

Masterchef Junior od dziś w Silesii

Gotowanie może być wspaniałą zabawą pełną smakowitych odkryć, niezależnie od wieku. Udowodnią to najmłodsi finaliści MasterChef Junior, którzy 7-9 listopada w obecności gościa specjalnego Mateusza Gesslera zadbają o podniebienia odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku.

Premiowane zakupy w piżamach w Galerii Młociny

Noc Zakupów to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w kalendarzu łowców trendów i okazji. Stołeczna Galeria Młociny słynąca z nieszablonowych pomysłów i tym razem postanowiła w piątek 15 listopada zorganizować Pyjamas Party Silent Disco.

Analiza: spektakularne centra handlowe

Wewnętrzne jezioro o powierzchni 12,5 tys. mkw. w Hiszpanii czy największe w Wielkiej Brytanii kasyno - europejskie galerie handlowe najnowszej generacji prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie klienta. Ekspert z Workshop.re analizuje jak na ich tle wypada Polska.

IKEA otworzyła showroom w Krakowie

Zlokalizowany w centrum handlowym M1 tymczasowy punt ma ułatwić mieszkańcom dzielnic Nowej Huty, Czyżyn, Bieńczyc, Mistrzejowic oraz Dąbia, zapoznanie się z aktualną ofertą mebli kuchennych szwedzkiej sieci.

Galeria Sfera już podsumowuje 2019 r.

34 przedłużone umowy, 13 nowych marek, powiększenia powierzchni i nowe koncepty sklepów, a także srebrna statuetka w branżowym konkursie, to tylko wybrane osiągnięcia największej galerii handlowej na Podbeskidziu.

Customer experience ma dziś szczególne znaczenie

Dynamiczny rozwój centrów handlowych i rozszerzanie ich kompetencji poza obszary stricte zakupowe wymagają kreatywności w konkurencji o uwagę klienta. Odpowiedzią firm może być sięganie po nieszablonowe pomysły, wykraczające poza standardy rynkowe, o czym świadczą wyniki Apsys Polska.

Trei rozpoczyna budowę kolejnych parków handlowych

Międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych z Niemiec, przygotowuje się do startu nowych inwestycji i rozpoczyna prace budowlane Vendo Parków w kolejnych lokalizacjach w Polsce, m.in. w Płocku i Częstochowie.

Galeria Rondo Wiatraczna ma nowego zarządcę

Colliers International została zarządcą warszawskiej Galerii Handlowej Rondo Wiatraczna o powierzchni 11 tys. mkw. To już 7. budynek objęty przez Colliers w zarządzanie w tym roku.

Galeria Północna rozszerza ofertę usług

W połowie października do grona najemców stołecznej galerii handlowej dołączyła kwiaciarnia Tajemniczy Ogród, a w listopadzie otworzy się pierwszy na północy Warszawy salon firmy Kray Grey, oferujący naprawę obuwia, dorabianie kluczy oraz usługi grawerskie i poligraficzne.

} }