Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Xiaomi otwiera nowy Mi Store w stolicy Dolnego Śląska

Międzynarodowy producent elektroniki i smartphonów Xiaomi otworzy we Wrocławiu autoryzowany sklep i zaprezentuje polskim klientom dwa nowe produkty.

Ruszyły letnie wyprzedaże

Jak wynika z ankiet, przeprowadzonych z początkiem lipca w Galerii Bronowice, aż 73 proc. respondentów korzysta z wyprzedaży, a 67 proc. spędza na nich 2 godziny i więcej.

Wakacje w centrum handlowym? To możliwe

Mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy w formie małpiego gaju - ruszyły wakacje w Silesia City Center w Katowicach.

Letnie kino dla zmotoryzowanych i nie tylko

Popularne produkcje filmowe zostaną zaprezentowane na parkingach sześciu centrów handlowych, których zarządcą i właścicielem jest Carrefour. Dla niezmotoryzowanych klientów przygotowane będą leżaki.

Kino pod chmurką w Zielonych Arkadach

Znane tytuły filmowe, duży ekran i leżaki - tak będzie wyglądać kolejna już edycja kina letniego w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy.

IKEA Po Sąsiedzku

To sześć przestrzeni, które od początku lipca można odwiedzać na terenie sklepu sieci w Lublinie i centrum handlowego Skende Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

Startuje Posnania Fun Box

Strefa chilloutu, skate park oraz warsztaty kreatywne - tak będą wyglądały wakacje organizowane przez poznańskie centrum handlowe.

Galeria Krakowska dla miłośników teatru

Po raz trzeci w tym sezonie, w ramach współpracy z Teatrem Kto, teatr uliczny wyjdzie na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed krakowskim centrum handlowym.

Handel poza centrami

Centra handlowe to dominujący format handlowy na rynku, ale przecież nie jedyny. Powstają parki handlowe, centra wyprzedażowe czy projekty wielofunkcyjne. Planowane są kolejne.

Konkurs Moda Na Forum dobiega końca

Osoba zakwalifikowana do sobotniego finału będzie mogła wydać 10 tys. zł w ciągu 100 minut w sklepach na terenie Forum Gdańsk.

Dwucyfrowe wzrosty EPP w I kwartale

EPP, właściciel i zarządca centrów handlowych w Polsce, zakończył I kwartał 2018 r. z zyskiem do podziału na poziomie 23,7 mln euro. Oznacza to wzrost aż o 48 proc.

} }