Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Wielka rozbudowa dróg wokół Libero

Prace przy przebudowie i rozbudowie układu drogowego w sąsiedztwie powstającego kompleksu handlowo-rozrywkowego w Katowicach wkraczają w decydujący etap. Inwestycja pochłonie 38 mln zł.

IKEA Po Sąsiedzku w nowej odsłonie

Domowe miejsce spotkań przy ul. Krakowskie Przedmieście 55 w Lublinie od początku lipca zacznie działać w zmienionej formie.

Już otwarty Prague The Style Outlets

Neinver, operator centrów outlet w Europie, otworzył Prague The Style Outlets. To pierwsze centrum wyprzedażowe Grupy w Czechach i 16. obiekt w jej rozwijającym się portfolio, liczącym już 300 tys. mkw. powierzchni handlowej. W praskim outlecie, na 20 tys. mkw. znalazło miejsce ponad 100 salonów.

Konkurs Złoty Tomasz dobiega końca

19 maja o godzinie 16:00 odbędzie się finał akcji zainicjowanej przez warszawskie centrum handlowe Złote Tarasy.

Remont galerii Madison w Gdańsku

Przebudowa działającego centrum handlowego to jeden z najbardziej skomplikowanych procesów rewitalizacyjnych. O tym jak bardzo, można zobaczyć na przykładzie Galerii Madison w Gdańsku, remontowanej przez Tétris.

Salvador Dali w CH 3 Stawy

Z okazji Nocy Muzeów, tylko przez jeden dzień, w Katowicach będzie można zobaczyć 70 magicznych, surrealistycznych dzieł jednego z największych i najpopularniejszych artystów XX wieku - Salvadora Dali.

Forum Gdańsk nie ruszy 16 maja

Multi Poland, główny inwestor Forum Gdańsk, zdecydował się przesunąć otwarcie kompleksu na późniejszy termin. Forum miało ruszyć 16 maja.

W Legnicy powstanie Park Handlowy

Grupa Saller z Wrocławia rozpoczęła budowę obiektu u zbiegu ulic Piłsudskiego i Sudeckiej.

Jarmark Regionalny w Tulipanie

W dniach 16-19 maja w łódzkim centrum handlowym odbędzie się kolejna z rzędu edycja tego wydarzenia.

Galeria Gryf wzmacnia ofertę

Dobiega końca remodeling szczecińskiej Galerii Gryf, rozwijana jest też jego oferta handlowa. Do grona najemców centrum, którego właścicielem i zarządcą jest Carrefour, dołączył sklep Pepco.

Miasto Mody w Silesia City Center

W dniach 11-12 maja katowickie centrum handlowe zamieni się w studio w klimacie talk-show, gdzie każdy będzie mógł posłuchać i zobaczyć, co w modzie piszczy.

} }