Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

W Łasku powstaje Vendo Park

To trzeci park handlowy pod tą marka w województwie łódzkim.

Joanna Krupa na otwarciu Galerii Młociny

W samo południe EPP i Echo Investment otworzyły podboje Galerii Młociny. Budowa tego gigantycznego centrum handlowego rozpoczęła się w październiku 2016 r. i pochłonęła 642 mln zł. Inwestorzy szacują, że może ją odwiedzać nawet 1 mln osób miesięcznie.

Bądź eko z Avenidą

Poznańskie centrum handlowe przygotowało akcję, w której można zdobyć karty podarunkowe, rowery, hulajnogi elektryczne oraz zestawy eko.

LPelektronik zmienił się w Rebel Electro

Znajdujący się w łódzkim centrum handlowym Guliwer salon wraz ze zmianą nazwy przeszedł metamorfozę.

Designer Outlet w Piasecznie z usługą dla obcokrajowców

Centrum handlowe pod Warszawą jako jedyne umożliwia klientom spoza Unii Europejskiej natychmiastowy zwrot podatku za zakupy na miejscu, w w znajdującym się w nim kantorze.

Forum Gdańsk jest eko

Centrum handlowe nie wyrzuca banerów ​do śmieci, ale daje im drugie życie zamieniając je w stylowe torby wielokrotnego użytku.

PRCH pracuje nad kodeksem RODO w handlu

Polska Rada Centrów Handlowych rozpoczęła prace grupy roboczej złożonej z przedstawicieli firm członkowskich, której celem jest wypracowanie Kodeksu postępowania dla centrów handlowych w Polsce w zakresie RODO. Pierwsze wnioski zostaną ogłoszone już 30 maja br.

W Galerii Młociny ogromna strefa coworkingowa

CitySpace, operator elastycznych biur, otworzy 23 maja w Galerii Młociny CitySpace Club Młociny - miejsce coworkingowe zaaranżowane w pięciu kontenerach. W III kw. dołączy do nich 450-metrowa przestrzeń z 60 biurkami i salami spotkań.

"Uszyj Jasia" w Avenidzie Poznań

300 metrów kolorowego materiału, 10 stanowisk do szycia, pomocne ręce - już po raz drugi w CH Avenida odbędzie się charytatywny maraton szycia, czyli akcja "Uszyj Jasia". Uszyte poszewki trafią do najmłodszych pacjentów Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM w Poznaniu.

Cresa: po 15 latach w Unii mamy w Polsce dojrzały rynek handlowy

Przez 15 lat w UE rynek handlowy przeszedł długą drogę, osiągając pełną dojrzałość w okresie o połowę krótszym niż kraje Europy Zachodniej, w których trwało to zwykle 25-30 lat. O zmianach na rynku mówi Szymon Łukasik (na zdjęciu), dyrektor działu reprezentacji najemców handlowych w Cresa Polska.

Czas na zmiany w Galerii Mazovia

Największe centrum handlowe w Płocku zyskało w ostatnim czasie nowych najemców. Z kolei w salonach marek obecnych od lat przeprowadzono modernizację i zwiększono ich powierzchnię. Metamorfozę przechodzi foodcourt.

} }