Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

CH Auchan z doładowaniem

Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska.

Punkt adopcji roślin w Galerii Łomianki

Można do niego oddać niechciany kwiat, bądź stworzyć nowy dom.

Avenida Poznań zadba o zdrowie

Tym razem w ramach akcji "Skonsultuj z Farmaceutą - nadciśnienie".

Kobieca wystawa w Klifie

W gdyńskim Klifie trwa do końca marca wystawa malarstwa "Kobieta, Spojrzenia i pragnienia". Odwiedzający galerię mają okazję zapoznać się z twórczością Jacka Juriewicza, który słynie z barwnych i wyrazistych obrazów przedstawiających kobiety.

Outlet w Sosnowcu to nie tylko moda

Designer Outlet Sosnowiec to największy outlet i na razie jedyny w województwie śląskim. W jego ofercie jest ponad 100 sklepów, ale i unikatowe wydarzenia, które pozwalają ciekawie spędzić czas.

Sprawdź, gdzie pomogą ci rozliczyć PIT

W sobotę, 16 marca w kilku centrach handlowych pojawią się specjalne stanowiska, gdzie będzie można sprawdzić, poprawić, zaakceptować i wysłać roczne zeznanie podatkowe.

Styl i wizaż w Złotych Tarasach

Warszawskie centrum handlowe poszerza usługę "Zakupy ze stylistą" o bezpłatną konsultację profesjonalnego wizażysty, w zakresie pielęgnacji cery oraz makijażu.

Niedziele nie spowolniły inwestycji w centra handlowe

Przyrost nowoczesnej powierzchni handlowej, wysoki poziom wynajmu, historycznie wysoka aktywność inwestycyjna, niewielki spadek odwiedzalności oraz obrotów w obiektach handlowych - oto wnioski z podsumowania drugiej połowy ub.r., dokonanego przez Polską Radę Centrów Handlowych.

Auchan Gliwice wkrótce w nowej odsłonie

Klienci centrum handlowego od kwietnia będą mogli korzystać z odnowionych wnętrz, w których znajdą się nowe miejsca do odpoczynku oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Po zakończonym remoncie obiekt zyska również nową identyfikację wizualną.

Modernizacja Poznań Plaza dobiega końca

Prace remontowo-budowlane w centrum handlowym są na zaawansowanym etapie, dzięki czemu już wkrótce wnętrza obiektu zyskają nowe oblicze.

Dzień Kobiet z Klifem

Sztuka, konkursy, warsztaty i porady oraz stylizacje Piotra Sałaty to atrakcje, które gdyńskie centrum handlowe przygotowało dla pań z okazji ich święta.

} }