Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Bohaterowie "Krainy Lodu 2" w CH Olsztyn

Każdy, kto odwiedzi centrum handlowe Olsztyn w najbliższą sobotę (18 stycznia), będzie mógł doświadczyć na żywo magii filmu.

Jak zmieniają się wnętrza galerii handlowych [ANALIZA]

Szeroki wybór lokali gastronomicznych, wyspy wypoczynkowe, przestrzeń coworkingowa, automaty do ładowania telefonów - takie udogodnienia oferują swoim klientom nowoczesne centra handlowe. Dzięki modernizacjom do ich grona dołączyły kolejne cztery.

Influencerzy na ratunek zwierzętom z Australii

Polscy influencerzy połączyli swoje siły, by ratować zwierzęta cierpiące w płonących lasach Australii. Już 17 i 18 stycznia w Galerii Młociny odbędzie się wyjątkowa wyprzedaż. Wtedy będzie można kupić ich ubrania i dodatki.

Wyniki Blue City poszły w górę, mimo niehandlowych niedziel

Prawie 10% wzrost odwiedzin, mimo większej liczby niedziel niehandlowych, odnotowało w ub.r. stołeczne centrum Blue City. Natomiast liczba klientów przychodzących do centrum w niedziele z zakazem handlu wzrosła nawet dwukrotnie. To efekt rozszerzania oferty rozrywkowej, gastronomicznej i handlowej.

Galeria Gryf z nagrodami

Szczecińskie centrum handlowe, którego właścicielem jest Carrefour Polska, organizuje konkurs.

Avenida z pierwszym w Poznaniu sklepem Action

W poznańskiej Avenidzie ruszył pierwszy w tym mieście sklep międzynarodowej sieci dyskontów niespożywczych Action.

W ciągu 3 lat nie powstanie żadne nowe duże centrum

W 2019 r. oddano do użytku około 300 tys. mkw. powierzchni handlowej, dzięki czemu zasoby polskich centrów handlowych przekroczyły granicę 12 mln mkw. - wylicza Katarzyna Michnikowska, dyrektor w dziale doradztwa i badań rynku Colliers International. W tym roku już tak optymistycznie nie będzie.

Vendo Park w Kobyłce

To piętnasty w Polsce park z portfolio dewelopera - firmy Trei Real Estate i piąty w województwie mazowieckim. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 5,6 mln euro.

Centrum handlowe Karuzela w Ełku już w tym roku

A w nim największy w regionie hipermarket spożywczy bi1 z grupy Schiever, który jest franczyzobiorcą Auchan.

Posnania ugościła ponad 2 tys. współpracownikow

Poznańskie centrum handlowe postanowiło podziękować swojej załodze na wielką skalę organizując bożonarodzeniowe spotkanie dla ponad 2 tys. współpracowników i ich rodzin.

Neinver wzmocnił portfolio marek w Factory

Nowe marki z segmentu premium oraz ciekawe debiuty na polskim rynku - Neinver, operator outletów w Europie, podsumowuje mijający rok w centrach w Polsce.

} }