Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Blisko czterdzieści nowych marek w Galerii Młociny

Od otwarcia najmłodszej warszawskiej galerii do stale powiększającej się listy najemców dołączyło prawie 40 światowych i rodzimych marek.

Atrium Koszalin zmienia się w Forum Koszalin

Zmiana nazwy to początek ewolucji, jaka czeka pierwsze największe centrum handlowe w mieście - tuż po zmianie właściciela i zarządcy obiektu.

Angry Birds w Tulipanie

Film "Angry Birds 2 Film" będzie miał swoją premierę 20 września. Z tej okazji 14 września łódzkie centrum handlowe zaprasza na wydarzenie bogate w atrakcje - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Carrefour rozbuduje Sonata Park

Carrefour Polska, właściciel i zarządca Sonata Park w Sochaczewie, rozpoczął rozbudowę liczącego obecnie ponad 11 tys. mkw. obiektu. Pierwsze prace oraz proces komercjalizacji nowej części galerii ruszą jeszcze w tym roku.

Wokół CH Czyżyny pojawiły się rośliny przyjazne pszczołom

Otoczenie krakowskiego centrum Czyżyny staje się coraz bardziej zielone. Wszystko za sprawą nowej aranżacji przestrzeni.

Gang Kliffiego od września w Galerii Klif

Galeria Klif zaprasza od wtorku 10 września na cotygodniowe, godzinne zajęcia dla najmłodszych. W każdym tygodniu będzie to inna propozycja.

W Łomiankach powstaje obiekt handlowy

Prochownia - bo o niej mowa - będzie położona przy ul. Warszawskiej.

Rośnie sieć Vendo Parków

Trei Real Estate, międzynarodowy deweloper i zarządca nieruchomości komercyjnych oraz mieszkaniowych z Niemiec rozpoczął budowę obiektów w Kobyłce (woj. mazowieckie) oraz Jaworze (woj. dolnośląskie).

Krajobraz po Galerii (Młociny)

Według raportu Colliers International na koniec czerwca br. w ośmiu największych polskich miastach działało 215 centrów handlowych o łącznej powierzchni 6,7 mln mkw. GLA.

Via Jurmala Outlet Village czeka na dystrybutorów z Polski

Wiosną 2020 r. zostanie oddany do użytku I etap Via Jurmala Outlet Village, pierwszego łotewskiego miasteczka outletowego usytuowanego niedaleko Rygi. Inwestor stara się pozyskać wiele znanych marek, których licencje dystrybucyjne na Łotwę należą do polskich firm.

CH Arkadia zmienia nazwę

Od września warszawskie centrum handlowe ma nosić nazwę Westfield Arkadia.

} }