Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Nagrody za milion w loterii centrów handlowych Atrium

W siedmiu centrach handlowych Grupy Atrium ruszyła loteria "Wyczaruj roczną pensję". Do wygrania jest 19 732 nagród o wartości ponad miliona złotych.

Marcin Matysiak na czele komercjalizacji Ceetrus Polska

Ceetrus Polska ma nowego dyrektora działu komercjalizacji. Od 1 września stanowisko to zajmuje Marcin Matysiak. Jego zespół odpowiada za budowanie i rozwój współpracy z najemcami w kilkudziesięciu obiektach handlowych komercjalizowanych przez Ceetrus Polska.

1 września najlepszy w centrach handlowych

Odwiedzalność w obiektach handlowych pierwszym tygodniu września wyniosła - w zależności od dnia - średnio od 78 do 109% ubiegłorocznych wartości w badanych centrach w dni handlowe - podaje PRCH.

Focus Park Rybnik rozdaje słuchawki bezprzewodowe

Klienci centrum handlowego będą mogli je otrzymać w ramach akcji "Włącz się w zakupy", która odbędzie się w dniach 11-12 września.

Raport: parki handlowe i convenience mają się dobrze

Parki handlowe mogą odpowiadać za nawet 40% nowej powierzchni handlowej oddanej w tym roku - wynika z najnowszego raportu "Parki handlowe i centra convenience w Polsce" JLL i Trei Real Estate Poland.

Cyfrowe przymierzalnie zagościły w Galerii Młociny [GALERIA]

W najmłodszym warszawskim centrum handlowym uruchomiono sklep, jakiego dotychczas nie było - bez wyeksponowanych w przestrzeni sprzedaży ubrań, za to z 21 specjalnie zaprojektowanymi terminalami cyfrowymi, dzięki którym klienci mają dostęp do niespotykanej dotychczas oferty, dostępnej na miejscu.

Zakończono przebudowę wokół Galerii Młociny

Działa już nowa organizacja ruchu wokół najmłodszego warszawskiego centrum handlowego. Wokół Galerii Młociny powstały nowe przejścia dla pieszych wyposażone w sygnalizację świetlną.

Wilanów Park - coraz bliżej budowy

Pod koniec września firma Ceetrus rozpocznie tzw. rozmowy sąsiedzkie, a następnie ogłosi konkurs na zaprojektowanie parku i otoczenia inwestycji Wilanów Park, który będzie organizowany wspólnie ze Stowarzyszeniem Architektów Polskich SARP.

Centra handlowe: ludzie celowo nie zakładają maseczek

- Coraz większa liczba klientów odmawia zasłaniania nosa i ust w miejscach handlu, zapowiadane są zorganizowane protesty, a odwiedzający nas klienci posługują się specjalnie przygotowanymi oświadczeniami - grzmi Polska Rada Centrów Handlowych (PRCH).

GfK nie wróży dobrze centrom handlowym

Jak wynika z raportu "Handel 2020. Wpływ Covid-19 na handel 2020/2021" redukcja liczby sklepów w branżach najbardziej dotkniętych kryzysem wciąż realną groźbą.

Łódzka Manufaktura w całkiem nowej odsłonie [GALERIA]

Firma budowlana Infine kończy właśnie wielką modernizację tego centrum handlowego.