Handel - centra handlowe

Wszystko o centrach handlowych. Gdzie powstają, co planują, jak się zmieniają?

Rok 2018 w galeriach Klépierre

To przede wszystkim nowe marki oraz odświeżenia wnętrz.

Za Wrocław Fashion Outlet kolejny udany rok

Sprzedaż centrum w dniach handlowych 2018 r. wzrosła na tyle, by zrekompensować częściową utratę handlowych niedziel i zakończyć miniony rok z bardzo dobrym wynikiem.

Trwa budowa jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce

Obiekty powstają w Głogowie oraz Płońsku.

Poszukiwany inwestor

Już 5 lutego pójdzie pod młotek centrum handlowe w szkockim Kirkcaldy. Cena wywoławcza wynosi… 1 funt. Chodzi o jedno z największych centrów w 47-tysięcznym szkockim mieście Kirkcaldy.

Rodzinne Arkady Wrocławskie

Należący do LC Corp obiekt konsekwentnie realizuje nową strategię rozwoju, która w centrum zainteresowanie stawia rodziny z dziećmi.

Polskie sieci umacniają pozycję na rynku

Rodzime sieci handlowe są jednymi z kluczowych najemców galerii i z powodzeniem konkurują z zagranicznymi markami, wynika z analiz Polskiej Rady Centrów Handlowych (PRCH) i firmy doradczej EY.

Avenida Poznań zaświeci się na różowo

21 stycznia Avenida Poznań zaświeci na różowo. Centrum chce w ten sposób wyrazić solidarność z kobietami chorującymi na nowotwór szyjki macicy i wesprzeć projekt Pink Lips, czyli akcję edukacyjną organizowaną w trakcie Europejskiego Tygodnia Profilaktyki Raka Szyjki Macicy (21-27 stycznia).

Galeria Północna, czyli 750 tys. klientów miesięcznie

Prawie 10 mln klientów, 20 nowych najemców oraz bogaty program atrakcji - Galeria Północna, pierwsze centrum handlowe na północy Warszawy, podsumowuje 2018 r., pierwszy pełny rok działalności centrum.

Wyraź siebie na zakupach

Pod takim hasłem w dniach 18-19 stycznia w Focus Parku w Rybniku odbędzie się akcja, w której do zgarnięcia są zaprojektowane specjalnie dla rybnickiej galerii torby zakupowe.

Galeria Kupiecka w Otwocku zapełnia się najemcami

Galeria Kupiecka, będąca największą prywatną inwestycją w Otwocku, ma kolejnych najemców wśród których jest sieć Top Market. Prace inwestora postępują zgodnie z planem a termin otwarcia to listopad 2019 r.

Dobra rada na niedziele bez handlu

Centra handlowe starają się zapewnić klientom coraz więcej rozrywek, by przyciągnąć ich w niedziele niehandlowe. Obroty najemców może też zwiększyć usługa dowozu jedzenia.

} }