Handel

Najnowsze informacje ze świata handlu. Dowiedz się więcej, bądź na bieżąco!

Lidl podpowiada co kupić babci i dziadkowi

Z okazji Dnia Babci i Dziadka sieć przygotowała specjalną ofertę prezentów, która już dostępna jest we wszystkich sklepach.

PKN Orlen z nową platformą

Paliwowy gigant, prowadzący na swoich stacjach 1300 sklepów O!Shop uruchomił nową platformę marketingową, która ma ujednolicić komunikację koncernu.

Frontalny atak Coca-Coli

Kilka dni temu napojowy koncern z Atlanty wprowadził na europejskie rynki nową markę herbaty mrożonej. Zastosowano przy niej nową strategię.

Lego zawita do Focus Park Rybnik

Już w sobotę i niedzielę 27-28 stycznia w godzinach od 9:00 do 21:00 centrum handlowe zaprasza do rodzinnej zabawy najsłynniejszymi klockami świata.

Ikea wprowadza "Better Chicken Programme"

Dotyczy on zrównoważonej hodowli brojlerów w łańcuchu dostaw żywności do Ikei.

Sprzedaż żywności wzrosła głównie przez inflację

Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych w 2017 roku zwiększyła się o 7 proc. wobec roku 2016.

Spar rozwija koncept convenience

Po pozytywnie ocenionym pierwszym etapie testu krakowskiego sklepu przy ul. Stradomskiej, Spar Polska uruchomił w tym mieście kolejną placówkę w formacie convenience.

Babcia i Dziadek to sponsorzy

Z okazji Dnia Babci i Dziadka BIK portretuje współczesnych seniorów jako czujących się młodziej niż na swój wiek, aktywnych kulturalnie i sportowo, ale także dość zadłużonych. Ponad połowę ich zadłużenia stanowią kredyty konsumpcyjne.

Auchan Bydgoszcz przechodzi remodeling

Zarządzane przez Immochan Polska centrum handlowe na wiosnę zaprezentuje się w nowej odsłonie.

PepsiCo z ID Logistics

Producent wybrał tego dostawcę usług logistycznych na operatora zarządzającego swoim nowym magazynem konsolidacyjnym w Grodzisku Mazowieckim.

POHiD odpowiada premierowi

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji wydała oświadczenie w sprawie sprzedaży i promocji polskich produktów w sieciach handlowych, które zrzesza.