Handel

Najnowsze informacje ze świata handlu. Dowiedz się więcej, bądź na bieżąco!

Eurocash za lokalnością

- Rozpoznawalność, zaufanie otoczenia, dobre relacje z klientami z pewnością przyczyniają się do tego,że dany sklep jest chętniej wybierany jako miejsce zakupów - mówi Jacek Owczarek, członek zarządu Grupy Eurocash.

Rusza pierwszy Lidl w Kudowie-Zdroju

23 sierpnia przy ul. Głównej 42 B otwarty zostanie pierwszy sklep sieci Lidl w Kudowie-Zdroju. Z okazji otwarcia operator zaprasza do udziału w specjalnie przygotowanych atrakcjach, w tym pokazach kulinarnych oraz na zakupy w promocyjnych cenach.

Szkolna wyprawka z Biedronką

Biedronka ruszyła z kolejną odsłoną oferty szkolnej. Od 20 sierpnia w ramach akcji "Piątka na powitanie. Wszystko do szkoły!" można nabyć artykuły, akcesoria i gadżety szkolne oraz biurowe.

Czwarta kolekcja Heidi Klum w Lidlu

22 września br. Lidl & Heidi Klum zaprezentują kolejną już kolekcję "Esmara by Heidi Klum" - #LETSSHAKEITUP. Składać się ona będzie z ubrań typu basic m.in. w kolorach różowym, czerwonym i jagodowym.

Cold Brew Coffee debiutuje w Lidlu

Kawa "parzona na zimno" po raz pierwszy trafiła do sieci dyskontowej.

Grupa Saller nabyła Park Handlowy w Radomsku

Obiekt o powierzchni około 2 600 mkw. zlokalizowany jest u zbiegu ulic Fabianiego oraz Wyszyńskiego.

Green Caffè Nero wyciąga wnioski

Ta popularna sieć kawiarni wstawia w swoich kawiarniach nowe witryny chłodzące, dzięki którym tegoroczna historia z zatruciami klientów ma się nie powtórzyć.

Polomarket inwestuje w nową flotę

Polska sieć supermarketów Polomarket zainwestowała ponad 12 mln zł w nowe zestawy ciężarowe marki Mercedes. Tym samym rozpoczęła pierwszy etap wymiany całej floty.

Paysafecash w salonikach Kolportera

Sieć saloników poszerza ofertę produktów płatniczych dla internautów. Od czerwca br. w punktach Kolportera można finalizować płatności realizowane w nowym systemie: Paysafecash.

Powstaje nowy magazyn przy fabryce Intersnacka

Panattoni Europe rozpoczął realizację inwestycji magazynowej dla Intersnack Poland, właściciela marek Felix, Crispers oraz Przysnacki. Obiekt powstanie w Nysie obok istniejącego zakładu produkcyjnego firmy. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na marzec 2019 r.

Kolejny Media Markt zamiast Saturna

Największy sklep z elektroniką i sprzętem gospodarstwa domowego na terenie łódzkiej Manufaktury zmienia szyld. Dotychczas przy rynku mieścił się sklep Saturn, teraz będzie tu Media Markt.

} }