Handel

Najnowsze informacje ze świata handlu. Dowiedz się więcej, bądź na bieżąco!

W lipcu ruszą wypłaty 500 zł na każde dziecko

Pierwsze wypłaty świadczenia 500 plus na pierwsze dziecko - bez kryterium dochodowego - powinny nastąpić jeszcze w lipcu - oceniła w poniedziałek w Katowicach minister rodziny, pracy i polityki społecznej Bożena Borys-Szopa cytowana przez PAP.

Niedziele wolne od handlu to nie problem

Multipartnerski program bonusowy Payback w badaniu uczestników swojego programu zapytał ich o stosunek do ograniczeń handlu w niedziele i okazuje się, że aż 23% osób odzwyczaiło się już od niedzielnych zakupów w ogóle. Coś jednak budzi obawy ankietowanych. Sprawdź, co konkretnie.

Lidl ma Wittchena, Biedronka Puccini

Od 17 czerwca w sklepach sieci Biedronka dostępna jest kolekcja walizek i torebek damskich znanej polskiej marki Puccini. Limitowana linia, której przyświeca hasło "Gdziekolwiek Jesteś", powstała z myślą o podróżujących kobietach.

Leroy Merlin w Katowicach

Nowy Leroy Merlin Katowice Baildona powitał już pierwszych klientów. Jest to 64. sklep sieci w Polsce i 10. na mapie województwa śląskiego. Sklep łączy w sobie funkcję marketu i atrakcyjnego miejsca spotkań.

Storytelling w reklamach napojów

Historie to świetne narzędzie, aby zbudować długofalową więź z konsumentem. Klasycznym przykładem marek stosujących tzw. storytelling są producenci napojów, w tym piwa.

Lidl zadba o zdrowy sen

Od 17 czerwca w zarówno w sklepach stacjonarnych sieci jak i na www.lidl-sklep.plsklep dostepny jest tzw. trener snu.

Nowy Komfort, czyli od a do z

Sieć uruchomiła w Warszawie swój pierwszy wielkopowierzchniowy sklep, w którym można znaleźć m.in. kuchnie i łazienki, a nie tylko drzwi i podłogi.

Moya Winnica ... na stacji benzynowej

Pojawił się nowy koncept stacji paliw Moya.

Butelkomat w Sainsbury’s

Brytyjski detalista w swojej placówce Lincoln Superstore testuje automat do którego klienci mogą zwracać plastikowe butelki do recyklingu.

Lidl lideruje na Węgrzech

Żadna inna sieć nie rozwija się nad Balatonem tak szybko jak niemiecki dyskont. To m.in. efekt sprytnego marketingu.

Aldi: schron przeniesiony

Schron przy ul. Dąbrówki w Rybniku, odkryty na początku roku na placu budowy nowo powstającego sklepu Aldi został wykopany z ziemi, podniesiony i przygotowany do osadzenia w docelowej lokalizacji. W piątek trwały prace związane z wykonaniem podbudowy i wytyczeniem terenu.

} }