Handel

Najnowsze informacje ze świata handlu. Dowiedz się więcej, bądź na bieżąco!

Filip Chajzer rzuca wyzwanie sieciom

I niemal natychmiast zyskuje pozytywny odzew. Ofiarowanie żywności dla powstańców zadeklarowały już m.in. Lidl, Biedronka, Żabka, Carrefour i Kaufland. Do akcji włączyli się też producenci, m.in. Dawtona, Dr. Oetker czy Herbapol.

Lidl ma plan na Litwę

Sieć niemieckich dyskontów podpisała umowę z helsińskim bankiem na finansowanie ekspansji na Litwie.

Biedronka dla kuracjuszy

W Ciechocinku ruszy nowa Biedronka. Ma 750 mkw. powierzchni i 5 kas. Zostanie otwarta w czwartek 13 grudnia, przy ul. Bema.

Muszkieterowie inwestują w Ostrowie

Sklepy Intermarché i Bricomarché w Ostrowie Wielkopolskim zmieniły lokalizację.

Factory Poznań po renowacji

Centrum outlet zyskało nową przestrzeń zakupową z dominującymi jasnymi kolorami i zmienioną ekspozycją witryn. Neinver rozszerzył też dodatkową dla klientów.

PIH apeluje do premiera o Track & Trace

Polska Izba Handlu wysłała do prezesa Rady Ministrów pismo z prośbą o przyspieszenie prac nad projektem ustawy, która ma wdrożyć system śledzenia ruchu i pochodzenia wyrobów tytoniowych. Zgodnie z dyrektywą UE system Track & Trace musi zacząć działać u nas od 20 maja 2019 r.

Vis à Vis Wilanów już działa

Prace na budowie czwartego centrum handlowego realizowanego przez Grupę Capital Park oraz Real Management zakończyły się i obiekt przywitał już pierwszych gości.

Pasaże Tesco tworzą Wspólną Przestrzeń

To cykl wydarzeń podczas których organizacje pozarządowe mogą zaprezentować się wśród społeczności lokalnych w 9 polskich miastach.

Sushi Royal otwiera wyspę w Złotych Tarasach

Od 7 grudnia w warszawskim centrum handlowym działa kolejna lokalizacja marki.

Grycan pomaga na słodko

Już po raz kolejny marka włączyła się w doroczny program dożywiania dzieci w Polsce - Świąteczny Stół Pajacyka.

Orlen porozumiał się ze związkowcami

Zarząd PKN Orlen i organizacje związkowe podpisały porozumienie w sprawie zmiany Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy. Pierwszy raz w historii firmy obie strony porozumiały się w sprawie wzrostu wynagrodzeń w roku poprzedzającym ich realizację.

} }