Handel

Najnowsze informacje ze świata handlu. Dowiedz się więcej, bądź na bieżąco!

VIVO! Lublin z szerszą ofertą gastronomiczną

W centrum handlowym pojawiły się dwa nowe punkty.

W Biedronce o połowę taniej. Ale nie w każdej

Biedronka przecenia o połowę żywność z bliskim terminem przydatności. Akcja dotyczy 136 placówek z trzech tysięcy wszystkich, które działają w Polsce. Na razie operator jedynie testuje tego typu rozwiązanie.

Nowy Jork broni płatności gotówką

Radni miejscy w Nowym Jorku zagłosowali za zakazem dyskryminacji osób, które chcą płacić gotówką. Tym samym w handlu i usługach nie będzie możliwe przyjmowanie płatności wyłącznie w formie cyfrowej - donosi serwis cashless.pl.

Czy w niedzielę można bez przeszkód robić zakupy?

Nie. 2 lutego to niedziela bez dużego handlu.

Polski Lidl wzorem dla regionu

- Polska jest jednym z najtrudniejszych rynków dla Lidla i kolebką udanych podejść marketingowych, koncepcji asortymentowych oraz innowacji - pisze Sebastian Rennack z Lebensmittel Zeitung.

Z aplikacją Lidla darmowa dostawa

W najbliższy weekend 25-26 stycznia Lidl proponuje klientom, którzy zrobią zakupy przez internet, darmową dostawę. Warunkiem jest posiadanie aplikacji Lidl Plus.

W sobotę otwarcie pierwszego Bio Family w Warszawie

25 stycznia Bio Family otworzy swój kolejny sklep - tym razem w Warszawie u zbiegu ulic Powsińskiej i świętego Bonifacego. Jest to szósta placówka tej sieci.

Netto z trzema nowymi sklepami na Mazowszu

Warszawa i okolice - to obszar, od którego sieć handlowa Netto zaczęła ekspansję w 2020 r. Stołeczne Bielany, Gołków w powiecie piaseczyńskim i Grodzisk Mazowiecki - mieszkańcy tych trzech miast już od 23 stycznia mogą robić zakupy w nowo otwartych sklepach Netto.

Weekend z ciastkami u Grycana

W najbliższy weekend (24-26 stycznia) wypiekane we własnej pracowni cukierniczej ciastka do każdej kawy, herbaty lub czekolady będą dostępne w cenie 5,90 zł.

8 najważniejszych trendów wg Retail Institute

Początek roku to czas podsumowań i kreślenia planów na nowy rok. Retail Institute opracował trendy, które w najbliższym czasie w znaczącym stopniu wpłyną na działalność firm handlowych w Polsce.

Muszkieterowie wspierają finansowo medalistkę - szablistkę

Właściciele sklepów Bricomarché, prowadzący działalność w ramach Grupy Muszkieterów, zebrali blisko 50 tys. zł dla polskiej medalistki olimpijskiej. Zorganizowana zbiórka zapewnia Angelice Wątor fundusze niezbędne do startu w kolejnych zawodach.

} }