Handel

Najnowsze informacje ze świata handlu. Dowiedz się więcej, bądź na bieżąco!

OneMulti dla Empiku

Agencja została wybrana w wyniku przetargu i odpowiada m.in. za doradztwo komunikacyjne, kompleksowe działania public relations - korporacyjne i produktowe oraz wybrane akcje specjalne.

Przewodnik: płatności po 14 września 2019

Za niecały miesiąc wchodzi w życie dyrektywa PSD2, która zmienia sposób, w jaki klienci będą płacić za zakupy. Nowe przepisy mają zwiększyć bezpieczeństwo finansów płacących w dobie postępującej cyfryzacji. Mastercard przygotował przewodnik o zmianach.

ID Logistics o największych wyzwaniach rynku dedykowanej logistyki kontraktowej

Co dziś jest największym wyzwaniem dla operatorów logistycznych specjalizujących się w dedykowanej logistyce kontraktowej? Komentarz Sylwii Dunn, business development director, ID Logistics Polska.

Pepco w Galerii Malta

Sklep sieci w poznańskim centrum handlowym zajmie powierzchnię ponad 500 mkw., a jego otwarcie planowane jest na jesieni br.

Moya wprowadza aplikację mobilną Moya Firma

Mogą z niej skorzystać wszyscy biznesowi użytkownicy kart paliwowych sieci stacji Moya.

Primark szykuje się do debiutu w Galerii Młociny

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w końcu zawita również do Polski. Znana na całym świecie irlandzka sieć Primark już niedługo otworzy swoje podwoje w Galerii Młociny w Warszawie. Sklep z bogatą ofertą odzieży damskiej, męskiej oraz dziecięcej będzie dwupiętrowy.

Makro zaprasza na kulinarną wędrówkę

Do współtworzenia kulinarnych historii w ramach kulinarnego szlaku w Zakopanem, sieć zaprosiła 8 szefów kuchni z Podhala.

Ustawa o marnowaniu żywności podpisana

Prezydent RP Andrzej Duda podpisał ustawę o przeciwdziałaniu marnowaniu żywności. Nakłada ona na jej sprzedawców obowiązek zawarcia umowy z organizacją pozarządową o nieodpłatnym przekazywaniu artykułów spożywczych spełniających wymogi prawa żywnościowego.

Lidl podsumowuje rockowy sklep

Sieć po raz 9. wraz ze swoim polowym sklepem towarzyszyła festiwalowi Pol’and’Rock w Kostrzynie nad Odrą.

Odnowiony MediaMarkt w łódzkim M1

Sklep sieci został gruntownie przebudowany. Placówka zaprasza do nowej przestrzeni handlowej i z tej okazji przygotowała dla klientów ofertę promocyjną, dostępną od 20 sierpnia. W ostatni weekend sierpnia zaprasza na piknik technologiczny i festyn dla rodziny.

Dzięki Mastercard Elbląg z mniejszą "szyldozą"

W drugiej edycji projektu to Elbląg zdobył najwięcej głosów internautów, dzięki czemu witryny sześciu sklepów i lokali usługowych w tym mieście przeszły metamorfozę.

} }