E-commerce

Informacje e-commerce. Bądź na bieżąco ze światem sprzedaży przez internet.

ExpertSender: lubimy spersonalizowane oferty

W ostatnim czasie wiele firm przeniosło dużą część swojej działalności do internetu, przez co konkurencja znacznie wzrosła. Te, które chcą utrzymać się na rynku, muszą postawić na działania marketingowe i analizę danych o aktualnych i potencjalnych klientach - donosi ExpertSender.

Amazon podnosi pensje dla pracowników

Amazon ogłosił podwyżkę stawek godzinowych w Polsce dla wszystkich zatrudnionych w pełnym i niepełnym wymiarze godzin. Współpracujące z Amazon agencje pracy tymczasowej także podniosą stawki dla pracowników sezonowych. Zmiany będą obowiązywały od 1 lipca 2021 r.

Marketplace Morele: wzrost ofert o 700%

1000 sprzedawców i 2 mln ofert - marka Morele w intensywnym tempie rozwija swój marketplace. Po dwóch latach działalności przyszedł czas na podsumowanie.

Allegro "zasadziło" pierwsze ekologiczne automaty paczkowe

Tym samym rozpoczęło budowę sieci automatów paczkowych zasilanych zieloną energią. W Poznaniu i Warszawie właśnie stanęły cztery pierwsze urządzenia, do końca tego roku będzie ich 1500.

Pandemia przeniosła klientów do internetu [RAPORT]

W sieci kupuje już 84% internautów a ci, którzy jeszcze się do tego nie przekonali i tak wykorzystują sieć do realizacji różnych aktywności okołozakupowych, m.in. poszukiwania inspiracji, opinii i informacji o produktach, lokalizacji sklepów oraz promocji.

Olza Logistic: w e-commerce granica jest szansą

Pomysł na firmę zajmującą się logistyką transgraniczną zrodził się w głowach Szymona Ciahotnego i Witolda Biernata dekadę temu, w jednej z cieszyńskich restauracji. Obecnie naturalnym krokiem w rozwoju e-biznesów jest poszukiwanie klientów za granicą. Jak w związku z tym rozwija się Olza Logistic?

Amazon.pl startuje z wyprzedażą

Rusza letni Festiwal Okazji na Amazon.pl. Użytkownicy serwisu mogą wybierać spośród tysięcy "atrakcyjnych" ofert m.in. w takich kategoriach jak zabawki, uroda, elektronika użytkowa, gry, dom.

Barbora rezygnuje z plastikowych toreb

Obecnie wszystkie zamówienia są realizowane w torbach papierowych.

InPost uruchamia lodówkomaty w kolejnym mieście

I to na razie tyle. Więcej lodówkomatów w tym roku nie będzie.

Amazon postawi apteki?

Amerykańskie media spekulują na temat możliwości budowania stacjonarnych aptek przy sklepach Whole Foods. Przypomnijmy, że jesienią internetowy gigant uruchomił aptekę online.

Amazon kupuje studio filmowe z Hollywood

Amerykański potentat sprzedaży internetowej jest bliski zakupu studia MGM - tego samego, które ma licencję na filmowe bondy.