E-commerce

Informacje e-commerce. Bądź na bieżąco ze światem sprzedaży przez internet.

Amazon inwestuje w Niemczech

Nowy obiekt amerykański gigant handlu detalicznego planuje otworzyć w tym roku w Niemczech - na drugim co do wielkości rynku po Stanach Zjednoczonych - i tym samym utworzyć ponad 2800 miejsc .

Amazon buduje centrum logistyczne na Dolnym Śląsku

Amazon ogłosił właśnie plany otwarcia nowego, siódmego już centrum logistyki w Polsce w Okmianach, k. Bolesławca. Na Dolnym Śląsku to trzecia inwestycja Amazona, która przyniesie ponad 1000 nowych miejsc pracy w regionie. Rekrutacja trwa.

Tureckie sklepy na Ceneo.pl

Porównywarka internetowa Ceneo.pl nawiązała współpracę z tureckim sklepami. Pierwsze dostawy z Turcji dotarły już do Polski. Wyłącznym partnerem logistycznym na terenie naszego kraju jest X-press Couriers.

Zalando poszerza współpracę z Topshop

Do oferty platformy zakupowej dołączają artykuły urodowe Topshop Beauty.

Lady Gaga na wyłączność Amazona

Piosenkarka ogłosiła, że wprowadzi na rynek linię kosmetyków dostępnych tylko na platformie zakupowej Amazon.

BDsklep: większy kapitał, nowy zarząd, nowa strategia

Bdsklep.pl, jeden z najstarszych polskich sklepów spożywczych online, ma nowego prezesa i strategię, która opiera się na powstaniu silnej marki własnej e-sklepu. Podjęto też decyzję o podniesieniu kapitału spółki z 25 mln zł do kwoty 33,4 mln zł.

Zakupy online za granicą? Niekoniecznie

Platforma OnBuy.com przeanalizowała zakupy Europejczyków w innych niż rodzimy krajach kontynentu. Polacy znaleźli się w grupie krajów najmniej skłonnych do zakupów przez internet poza swoją ojczyzną.

Allegro o tym, co trafia do wakacyjnych koszyków

Co się sprzedaje latem? Allegro odpowiada: wszystko, co kojarzy się z wypoczynkiem - od akcesoria pielęgnacyjne, przez hulajnogi, po książki Remigiusza Mroza i Blanki Lipińskiej.

Allegro z usługą callback

Usługa pozwala klientom i sprzedającym zamówić rozmowę telefoniczną z doradcą platformy - natychmiast lub w dogodnym momencie.

E-sklep od kuchni [ANALIZA]

W najtańszym wariancie, w którym wybieramy prosty sklep internetowy oparty o rozwiązanie typu SaaS, możemy rozpocząć działalność inwestując zaledwie kilkaset złotych miesięcznie.

Klienci Frisco.pl zrobią zakupy z pomocą Asystenta Google

Frisco.pl to pierwszy supermarket internetowy w Polsce, który rozwija się w obszarze voice commerce wprowadzając możliwość głosowego zamówienia zakupów z dostawą do domu. Rozwiązanie w postaci Asystenta Google będzie dostępne dla klientów sklepu już od września tego roku.

} }