E-commerce

Informacje e-commerce. Bądź na bieżąco ze światem sprzedaży przez internet.

Vollmart: kolejny hard dyskont już w kwietniu

W kilka pierwszych dni mieliśmy stałą liczbę zrealizowanych paragonów, która przekraczała tysiąc dziennie - mówi w wywiadzie dla handelextra.pl Robert Łobko, dyrektor marketingu sieci Vollmart, którego poprosiliśmy o podsumowanie pierwszego tygodnia działalności sklepu w Siedlcach.

Allegro nie widzi odpływu klientów do Amazona

Wejście przed dwoma dniami - 2 marca - Amazona do Polski na razie nie odcisnęło piętna na naszym rynku.

Allegro z rekordem w czwartym kwartale 2020 r.

Wartość sprzedanych produktów (GMV) na platformie Grupy Allegro w czwartym kwartale 2020 r. wyniosła 10,85 mld zł, co oznacza wzrost rok do roku o 57,5%.

Powołano nowego CEO Barbory w Polsce

Andrius Mikalauskas, były CEO Barbory w krajach bałtyckich, objął stanowisko CEO Barbory w Polsce. Zastąpił tym samym Andriusa Jurgelevičiusa, który tymczasowo pełnił obowiązki szefa spółki. Na naszym portalu jest już wywiad z nowym prezesem.

Allegro postawi własne automaty paczkowe

Allegro wybrało dostawcę automatów paczkowych do odbioru i nadawania przesyłek. Klienci skorzystają z nich jeszcze w tym roku. Dostawcą będzie polska firma.

Analitycy dla handelextra.pl: Amazon.pl niczym nie zaskoczył

Ruszył Amazon.pl. Według analityków na razie nie stanowi konkurencji dla Allegro. Powód? Niczym nie zaskoczył.

Amazon.pl w Polsce [KOMENTARZE]

Amerykański gigant udostępnienia swoją platformę zakupową krajowym sprzedawcom internetowym. Oto jak to wydarzenie komentują przedstawiciele czołowych polskich firm z branży e-commerce.

Amazon.pl już wystartował!

We wtorek 2 marca wystartowała strona Amazon.pl. Ale nie obyło się bez problemów. W godzinach porannych strona już miała awarię, choć dość szybko usuniętą.

E-sklep: od czego zacząć e-marketing [WYWIAD]

Aktywności związane z pozycjonowaniem, założenie fanpage’a w mediach społecznościowych, uruchomienie reklam na Facebooku oraz w Google - Dorota Kika, senior SEM Specialist w DevaGroup, wskazuje pierwsze kroki mające na celu poinformowanie wirtualnego świata o powstaniu nowego e-sklepu.

Barbora: nie będzie już powrotu [WYWIAD]

- Nie uważamy pandemicznego wzrostu sprzedaży online za jednorazowe wydarzenie. To znaczący skok i po Covid-19 nie będzie już powrotu do poprzednich poziomów e-sprzedaży - uważa Andrius Mikalauskas, CEO, Barbora, nowego e-sklepu w Warszawie.

Kurierów poparzył kwas siarkowy z uszkodzonych paczek

Dwóch pracowników firmy kurierskiej z obrażeniami ciała trafiło do szpitala, po tym, jak w piątek w sortowni przesyłek w Nowym Sączu z jednej z uszkodzonych paczek, wylał się kwas siarkowy.