E-commerce

Informacje e-commerce. Bądź na bieżąco ze światem sprzedaży przez internet.

Frisco.pl notuje 4-krotną dynamikę sprzedaży

Jak podkreśla prezes tego internetowego supermarketu spożywczego, firma stara się być fair wobec konsumentów i usuwa z portfolio te produkty, które mają zawyżone ceny.

Szopi.pl za darmo dostarcza zakupy pracownikom służby zdrowia

Firma pragnie w ten sposób podziękować pracownikom służby zdrowia za codzienną walkę z COVID-19. Akcja potrwa do 30 maja br.

Carrefour i Glovo dowiozą zakupy w mniej niż godzinę

Dzięki nawiązaniu współpracy pomiędzy siecią a aplikacją mobilną konsumenci otrzymają błyskawiczne dostawy niezbędnych artykułów spożywczych z Carrefour Express w 7 miastach: Warszawie, Gdańsku, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Katowicach.

RL9 Coffee rozwija dystrybucję o kanał e-commerce

Od 6 kwietnia cały asortyment marki dostępny jest w sklepie internetowym foodsbyann.com, którego współwłaścicielką jest Anna Lewandowska.

Primavera Parfum ułatwi wejście na chiński rynek polskim markom

Sprzedawca i dystrybutor kosmetyków do pielęgnacji ciała, włosów i makijażu oraz perfum oferuje usługę wprowadzenia polskich marek na rynek chiński - nawet w ciągu dwóch tygodni.

Marcin Rosati wiceprezesem InPostu

Od początku kwietnia wiceprezesem zarządu i dyrektorem zarządzającym odpowiedzialnym za rynek polski w firmie InPost jest Marcin Rosati. To nowo utworzone stanowisko w firmie.

Czy koronawirus wykończy płatności za pobraniem? [ANALIZA]

Liczba zakupów online opłacanych za pobraniem spadła o jedną czwartą w ciągu ostatniego miesiąca, wynika z szacunków rynkowych. Dynamicznie za to rośnie udział płatności online. Na ich korzyść przemawia brak konieczności bezpośredniego kontaktu z kurierem i krótszy czas realizacji zamówienia.

Stokrotka otwiera sklep internetowy z usługą zamów-odbierz

Nowa formuła sklepu ma zapewnić wygodę robienia zakupów oraz w czasie epidemii koronawirusa, zwiększyć bezpieczeństwo klientów.

InPost rozpoczął współpracę z miastami

InPost oddał na potrzeby Urzędu Miasta Gorzowa Wielkopolskiego dwa nowe, specjalistyczne paczkomaty. Sprawdź do czego służą, zwłaszcza że to dopiero początek ekspansji nowych paczkomatów na rynku.

Rano Zebrano: wzrost sprzedaży o 1000%!

W marcu Rano Zebrano - internetowy targ żywności działający na terenie Warszawy - zanotował wzrost zamówień o 1000%! A mogłoby jeszcze więcej, jednak platforma potrzebowała czasu, by pogłębić asortyment i rozwinąć logistykę. Równie dobrze zapowiada się sprzedaż świąteczna.

InPost wprowadza obsługę klienta przez WhatsAppa

Od teraz klienci - wysyłając wiadomość na numer +48 722 444 000 w WhatsAppie - mogą zapytać m.in. o status przesyłki, najbliższy paczkomat, a także numer do kuriera.