E-commerce

Informacje e-commerce. Bądź na bieżąco ze światem sprzedaży przez internet.

Empik stawia na rozwój B2B

Grupa Empik uruchomiła stronę internetową dla kontrahentów.

Mądry Polak na zakupach

Jak wynika z badania Payback Opinion Poll, Polacy chętnie kupują online, korzystają z promocji i porównywarek cenowych oraz czytają opinie użytkowników wybranych produktów.

Ceneo.pl: ceny akcesoriów dla kibiców drastycznie spadały

Słaba gra Biało-Czerwonych podczas mundialu negatywnie odbiła się na sprzedaży on-line produktów związanych z piłką nożną.

Allegro z czatem

Największa polska platforma e-commerce będzie pierwszą w Polsce dużą marką z obsługą przez WhatsApp. Właśnie otwiera kanał dla klientów i sprzedawców w tej popularnej aplikacji komunikacyjnej.

eBay: świat się zmienia, my też

eBay świętuje 10 lat aplikacji mobilnej i ponad 400 mln pobrań. W Polsce również padają rekordy.

JedenŚlad rozpoczął współpracę z Pyszne.pl

Firma została wyłącznym dostawcą skuterów elektrycznych, oferowanych przez platformę dla restauracji partnerskich.

Livro.pl z punktem odbioru zamówień

Od teraz kupujący w tej księgarni internetowej mogą za darmo odbierać swoje zamówienia w samym centrum Warszawy, w podziemnym pasażu handlowym przy Metrze Świętokrzyska.

DaWanda kończy działalność

Pracownicy i partnerzy DaWandy, platformy sprzedaży z kategorii handmade i design, zostali poinformowani o zamknięciu firmy.

Przy e-zakupach szybki przelew to podstawa

Trzy najchętniej wybierane metody płatności przy zakupach w internecie to: szybki przelew (33 proc. wskazań), przelew tradycyjny (32 proc.) oraz płatność kartą (31 proc.) - wynika z raportu e-Izby "Omnicommerce. Kupuję wygodnie."

Allegro i długo nic...

Najlepiej rozpoznawalną platformą handlu elektronicznego w Polsce pozostaje Allegro. Kolejna marka - Olx - ma połowę mniej wskazań.

Prawie co 4. internauta kupuje w zagranicznych e-sklepach

To ponad dwa razy tyle co dwa lata temu - wynika z najnowszego raportu "E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce Polska".

} }