Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Właściciel Pepco potroi liczbę sklepów

Chodzi jednak o inną sieć Pepcor Europe działającą m.in. w Polsce i wprowadzoną na nasz rynek przed ponad rokiem sieć Dealz.

Powracają Mokotowskie Spotkania

Już 18 lipca do Placu Unii odbędą się targi, które skupiają lokalną społeczność wokół rodzimych producentów.

Leroy Merlin ze sklepem na Pomorzu Zachodnim

Nowy sklep sieci powstanie w aglomeracji szczecińskiej i będzie to już trzeci market w tym regionie Polski.

Galeria Morena z udogodnieniem dla osób niewidomych

W gdańskim centrum handlowym zainstalowano system znaczników TotuPoint, który wspomaga orientację przestrzenną i zwiększa poziom bezpieczeństwa osób niewidomych oraz niedowidzących.

Rusza letnie kino przed Galerią Krakowską

Seanse, które ruszają 13 lipca będzie można oglądać w każdą sobotę wakacji na placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego o godzinie 21:00.

Henkel na rzecz równego dostępu do edukacji

Koncern wraz z Fundacją Polki Mogą Wszystko (do niedawna Fundacja Przyjaciółka) inicjują już 12-stą edycję programu "Wiem, że warto się uczyć", w ramach którego przyznawane są stypendia naukowe wychowankom domów dziecka oraz podopiecznym rodzin zastępczych.

Sieć rządzi życiem nastolatków. Z każdym rokiem bardziej

Nastolatki nie rozstają się ze smartfonami. Ogólnopolskie badania przeprowadzone przez Państwowy Instytut Badawczy NASK wśród uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych pokazują, że młodzież korzysta z internetu częściej i dłużej. Niezależnie od wieku, typu szkoły i płci. Czego tam szukają?

Poznańska Półwiejska 2 z sieciami Pepco i Dealz

Jesienią tego roku w poznańskiej inwestycji Półwiejska 2 zagoszczą dwie nowe marki: sieć Pepco i dyskont Dealz. Lokale Pepco i Dealz znajdą się na parterze.

TEDi debiutuje w Gliwicach

Najnowsza placówka sieci została uruchomiona w CH Forum.

Kino letnie w centrach handlowych Carrefoura

Podobnie jak w poprzednich latach, tak i w te wakacje Carrefour, właściciel i zarządca centrów handlowych, zaprasza na darmowe seanse kinowe w ramach "Samochodowego kina letniego". Pierwszy seans już 5 lipca. Sprawdź szczegóły.

Pierwszy Empik w Pabianicach

W ostatni weekend czerwca w Pabianicach otwarte nowe centrum handlowe - Tkalnia. Jest kompleks zbudowany w starej fabryce w sercu miasta. Wśród licznych atrakcji i sklepów znalazł się m.in. Empik.

} }