Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Kobieca wystawa w Klifie

W gdyńskim Klifie trwa do końca marca wystawa malarstwa "Kobieta, Spojrzenia i pragnienia". Odwiedzający galerię mają okazję zapoznać się z twórczością Jacka Juriewicza, który słynie z barwnych i wyrazistych obrazów przedstawiających kobiety.

CH Auchan z doładowaniem

Do końca roku przy Centrach Handlowych Auchan zostanie zainstalowanych 12 szybkich ładowarek samochodów elektrycznych należących do GreenWay Polska.

Outlet w Sosnowcu to nie tylko moda

Designer Outlet Sosnowiec to największy outlet i na razie jedyny w województwie śląskim. W jego ofercie jest ponad 100 sklepów, ale i unikatowe wydarzenia, które pozwalają ciekawie spędzić czas.

Hulajnogi w Warszawie

W drugim kwartale br. operator udostępni do wypożyczenia hulajnogi, które na początek pojawią się w Warszawie.

Mastercard walczy z fałszywymi wnuczkami

Mastercard przygotował kampanię mającą na celu ochronę seniorów przed oszustwami "na wnuczka". Aby ich przed tym ostrzec, w najnowszym numerze "Tele Tygodnia", czasopisma popularnego w grupie wiekowej 65+, opublikował specjalną krzyżówkę.

Castorama stawia na digital i doświadczenia zakupowe

Poprzez wzmocnienie działań w obszarach zarządzania doświadczeniem klientów w sklepach i w kanałach digital firma chce ich wspierać i inspirować.

Auchan Gliwice wkrótce w nowej odsłonie

Klienci centrum handlowego od kwietnia będą mogli korzystać z odnowionych wnętrz, w których znajdą się nowe miejsca do odpoczynku oraz udogodnienia dla rodzin z dziećmi. Po zakończonym remoncie obiekt zyska również nową identyfikację wizualną.

Modernizacja Poznań Plaza dobiega końca

Prace remontowo-budowlane w centrum handlowym są na zaawansowanym etapie, dzięki czemu już wkrótce wnętrza obiektu zyskają nowe oblicze.

Barbie to już dojrzała babka, ma 60 lat

Firma Mattel świętuje urodziny najsłynniejszej lalki na świecie. W Polsce Barbie inspirowaną swoim wyglądem miała już Martyna Wojciechowska; w tym roku otrzyma ją Iwona Blecharczyk, zawodowy kierowca ciężarówki.

Jaguary zawitały do Galerii Krakowskiej

W dniach 7-23 marca w centrum handlowym zaparkuje 20 modeli tej kultowej marki samochodów.

RTV Euro AGD na You Tubie

Z początkiem marca RTV Euro AGD uruchomiło na YouTube kanał poradnikowy dla klientów pt. "Jak mogę pomóc?"

} }