Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Wawel nawiązał współpracę z Festiwalem Kolorów

Jako partner tytularny imprezy marka pojawi się we wszystkich miastach na trasie wydarzenia, organizując specjalne strefy ze słodyczami. Pierwsza impreza już 25 maja w Rzeszowie.

Joanna Krupa na otwarciu Galerii Młociny

W samo południe EPP i Echo Investment otworzyły podboje Galerii Młociny. Budowa tego gigantycznego centrum handlowego rozpoczęła się w październiku 2016 r. i pochłonęła 642 mln zł. Inwestorzy szacują, że może ją odwiedzać nawet 1 mln osób miesięcznie.

Bądź eko z Avenidą

Poznańskie centrum handlowe przygotowało akcję, w której można zdobyć karty podarunkowe, rowery, hulajnogi elektryczne oraz zestawy eko.

Grupa Slow: minimalizuj zakupy i kupuj ubrania wysokiej jakości

Przemysł modowy generuje rocznie 92 miliony ton odpadów. Slow fashion to trend, który ma szansę realnie ograniczyć negatywny wpływ branży modowej na środowisko.

Forum Gdańsk jest eko

Centrum handlowe nie wyrzuca banerów ​do śmieci, ale daje im drugie życie zamieniając je w stylowe torby wielokrotnego użytku.

Designer Outlet w Piasecznie z usługą dla obcokrajowców

Centrum handlowe pod Warszawą jako jedyne umożliwia klientom spoza Unii Europejskiej natychmiastowy zwrot podatku za zakupy na miejscu, w w znajdującym się w nim kantorze.

LPelektronik zmienił się w Rebel Electro

Znajdujący się w łódzkim centrum handlowym Guliwer salon wraz ze zmianą nazwy przeszedł metamorfozę.

Empik zaskakująco promuje czytelnictwo

Rozbity samochód pod Pałacem Kultury i Nauki, pościelone łóżko w parku, stara wanna na chodniku - to efekt akcji realizowanej w Warszawie przez Empik. Marka w ten sposób pokazuje, że literatura jest wszędzie i zaprasza na zbliżający się Apostrof - Międzynarodowy Festiwal Literatury.

W Galerii Młociny ogromna strefa coworkingowa

CitySpace, operator elastycznych biur, otworzy 23 maja w Galerii Młociny CitySpace Club Młociny - miejsce coworkingowe zaaranżowane w pięciu kontenerach. W III kw. dołączy do nich 450-metrowa przestrzeń z 60 biurkami i salami spotkań.

Cresa: po 15 latach w Unii mamy w Polsce dojrzały rynek handlowy

Przez 15 lat w UE rynek handlowy przeszedł długą drogę, osiągając pełną dojrzałość w okresie o połowę krótszym niż kraje Europy Zachodniej, w których trwało to zwykle 25-30 lat. O zmianach na rynku mówi Szymon Łukasik (na zdjęciu), dyrektor działu reprezentacji najemców handlowych w Cresa Polska.

IKEA Kraków daje drugie życie przedmiotom

W tym celu stworzyła w Forum Wydarzeń "Przestrzeń Pełną Dobra". Tu wszyscy zainteresowani będą mogli przynosić rzeczy, którymi chcą się podzielić. Akcja trwa od 16 do 19 maja.

} }