Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Castorama nabiera wiatru w żagle

Zakupy w Castoramie mieszkańcy Elbląga zrobią jeszcze w pierwszym kwartale 2019 r. Równolegle gruntowny remont przechodzi Castorama w Nowym Targu, a 11 lipca ruszy nowy sklep w Grudziądzu.

Na Facebooku świat się nie kończy

Polacy najmniej ufają serwisom plotkarskim, Facebookowi i TVP - wynika z badania ARC Rynek i Opinia. Najbardziej wiarygodne, według respondentów, są portale specjalistyczne.

Wakacje w centrum handlowym? To możliwe

Mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy w formie małpiego gaju - ruszyły wakacje w Silesia City Center w Katowicach.

Letnie kino dla zmotoryzowanych i nie tylko

Popularne produkcje filmowe zostaną zaprezentowane na parkingach sześciu centrów handlowych, których zarządcą i właścicielem jest Carrefour. Dla niezmotoryzowanych klientów przygotowane będą leżaki.

Ruszyły letnie wyprzedaże

Jak wynika z ankiet, przeprowadzonych z początkiem lipca w Galerii Bronowice, aż 73 proc. respondentów korzysta z wyprzedaży, a 67 proc. spędza na nich 2 godziny i więcej.

Pol’and’Rock Festival higienicznie

Przystanek Woodstock od tegorocznej edycji nazywać się będzie Pol’and’Rock Festival. Partnerem festiwalu został Tork, dostawca rozwiązań do utrzymania higieny dla restauracji, służby zdrowia, biur, szkół i przemysłu.

Handel poza centrami

Centra handlowe to dominujący format handlowy na rynku, ale przecież nie jedyny. Powstają parki handlowe, centra wyprzedażowe czy projekty wielofunkcyjne. Planowane są kolejne.

French Touch powraca

W lipcu rusza czwarta edycja kampanii, która ma zachęcić Polaków do odkrywania Francji.

IKEA Po Sąsiedzku

To sześć przestrzeni, które od początku lipca można odwiedzać na terenie sklepu sieci w Lublinie i centrum handlowego Skende Shopping przy al. Spółdzielczości Pracy 86-88.

Kino pod chmurką w Zielonych Arkadach

Znane tytuły filmowe, duży ekran i leżaki - tak będzie wyglądać kolejna już edycja kina letniego w Zielonych Arkadach w Bydgoszczy.

Galeria Krakowska dla miłośników teatru

Po raz trzeci w tym sezonie, w ramach współpracy z Teatrem Kto, teatr uliczny wyjdzie na plac Jana Nowaka-Jeziorańskiego przed krakowskim centrum handlowym.

} }