Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Bosman przeznacza 550 tys. zł na rozwój regionu

Marka zaprasza lokalne organizacje i instytucje użyteczności publicznej do udziału w nowym konkursie grantowym.

RTV Euro AGD z nową dyrektor marketingu

Z początkiem stycznia Sylwia Kocon objęła stanowisko dyrektor marketingu w RTV Euro AGD i odpowiada za strategię oraz całość działań marketingowych sieci - ATL, BTL, social media, e-mail marketing i CRM.

Badanie: Polacy i ich smartfony

Często mamy już więcej niż jeden smartfon, a w szufladach leży nawet kilka urządzeń mobilnych. Wciąż najczęstszym uszkodzeniem telefonu jest rozbity wyświetlacz, a najwięcej wypadków telefonów zdarza się w domu - wynika z badania "Smart Barometr, czyli Polacy i ich smartfony".

Nowa kampania aplikacji Praca za Rogiem

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiej kampanii promującej należącą do LMC aplikacji mobilnej Praca za Rogiem. To rozwiązanie rekrutacyjne służy do wyszukiwania ofert pracy oraz kandydatów z wykorzystaniem kryterium odległości oraz poziomu wynagrodzenia.

Green Generation - pokolenie, które nie nadchodzi

Dane z badania Green Generation wyraźnie pokazują, że Polacy wciąż w małym stopniu interesują się tematem stanu środowiska i ekologii. Informacje dotyczące zmian środowiska śledzi tylko 32% internautów. Co więcej, Polska jest obszarem zagrożonym ekologicznie w oczach tylko 47% z nich.

Ceetrus Polska podsumowuje 2019 rok

Spółka rozpoczęła prace nad nowymi projektami w Góraszce i w Wilanowie, kontynuowała modernizacje centrów handlowych, wzbogacała portfolio najemców, a także włączała się w działania na rzecz lokalnych społeczności. To był również pierwszy rok, gdy firma działała pod nową nazwą.

RTV Euro AGD ma już prawie 300 sklepów

Sieć sklepów ze sprzętem agd. i rtv powiększyła się w ubiegłym roku o 15 nowych placówek, a 18 już istniejących poddała gruntownemu remodelingowi.

Jak zmieniają się wnętrza galerii handlowych [ANALIZA]

Szeroki wybór lokali gastronomicznych, wyspy wypoczynkowe, przestrzeń coworkingowa, automaty do ładowania telefonów - takie udogodnienia oferują swoim klientom nowoczesne centra handlowe. Dzięki modernizacjom do ich grona dołączyły kolejne cztery.

Galeria Północna podsumowuje 2019 rok

Motylarnia i tężnia solankowa w ogrodzie na dachu, to jedne z ubiegłorocznych inwestycji, którymi może się pochwalić warszawska Galeria Północna. Nie zabrakło też nowych sklepów i licznych udogodnień dla klientów.

Primark rekrutuje! Na razie na stanowiska kierownicze

Sieć, która swój pierwszy sklep w Polsce planuje otworzyć wiosną br. w warszawskiej Galerii Młociny właśnie uruchomiła stronę internetową i rozpoczęła poszukiwanie pracowników.

Niebezpieczne kubki w IKEI

Detalista wycofuje ze sprzedaży kubek podróżny Troligtvis. Powód? Niezgodność z wymogami sieci.

} }