Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Leroy Merlin szuka pracowników

Sieć rozpoczęła właśnie rekrutacje do powstającego przy ul. Floriana Krygiera w Ustowie sklepu.

Dealz w Galerii Malta

Sieć dyskontów wzmocni ofertę poznańskiego centrum handlowego.

100 dni do świąt a konsumenci już kupują prezenty

Połowa rodzimych konsumentów kupuje świąteczne prezenty jeszcze przed grudniem - wynika z najnowszego badania Mastercard. Średnia kwota, jaką wydadzą na upominki, przekroczy 1500 zł. 7 na 10 osób kupi prezenty w internecie.

Kwiaty za elektrograty w Castoramie

Akcja ma na celu propagowane postaw proekologicznych wśród społeczeństwa w kwestii obchodzenia się z zużytym sprzętem elektrycznym i elektronicznym w trosce o środowisko naturalne.

Blisko czterdzieści nowych marek w Galerii Młociny

Od otwarcia najmłodszej warszawskiej galerii do stale powiększającej się listy najemców dołączyło prawie 40 światowych i rodzimych marek.

Angry Birds w Tulipanie

Film "Angry Birds 2 Film" będzie miał swoją premierę 20 września. Z tej okazji 14 września łódzkie centrum handlowe zaprasza na wydarzenie bogate w atrakcje - zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Nestlé Waters promuje recykling

W ramach kampanii "Działaj z imPETem!", prowadzonej przez Rekopol Organizację Odzysku Opakowań z inicjatywy m.in. producenta ruszyła mobilna wystawa interaktywna pokazująca, że butelki PET to nie odpady, a wartościowe surowce, którym można dać drugie życie.

Wokół CH Czyżyny pojawiły się rośliny przyjazne pszczołom

Otoczenie krakowskiego centrum Czyżyny staje się coraz bardziej zielone. Wszystko za sprawą nowej aranżacji przestrzeni.

Gang Kliffiego od września w Galerii Klif

Galeria Klif zaprasza od wtorku 10 września na cotygodniowe, godzinne zajęcia dla najmłodszych. W każdym tygodniu będzie to inna propozycja.

McDonald’s w Color Parku

Nowa restauracja sieci wraz ze strefą kawiarnianą McCafé powstanie na terenie największego na Podhalu, regionalnego centrum handlowo-rozrywkowego w Nowym Targu.

W Łomiankach powstaje obiekt handlowy

Prochownia - bo o niej mowa - będzie położona przy ul. Warszawskiej.

} }