Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Telefon z abonamentem w RTV Euro AGD

Dzięki nowej usłudze, tzw. freepak, w salonach sieci klienci będą mogli nie tylko wybrać smartfon, zakupić go za gotówkę lub w systemie ratalnym, ale także skorzystać z abonamentu telefonicznego Premium Mobile na preferencyjnych warunkach.

"#Każda koszula pomaga"

Omenaa Foundation we współpracy z marką E.Wedel realizuje kolejną edycję akcji charytatywnej.

Tenis stołowy w Atrium Reduta

Atrium Reduta, jedno z pięciu centrów handlowych w Warszawie należących do Grupy Atrium, popularyzuje zainteresowanie sportem i alternatywne sposoby spędzania czasu wolnego wśród ludzi młodych. W tym celu nawiązało współpracę z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego.

Cyfrowa rzeźba w centrum Warszawy

Dzięki połączeniu sztuki i najnowszych technologii w CH Plac Unii uruchomiono pierwszą w Polsce Symulakrę. Jest to forma rzeźby cyfrowej, którą w czasie rzeczywistym tworzą zmieniające się miasto i jego mieszkańcy.

Jysk po raz 9. rusza z akcją "Poduszka dla Maluszka"

Do 22 grudnia w całej Polsce w sklepach sieci przy kasach dostępne są puszki. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na wyposażenie oddziałów dziecięcych oraz zakup kolorowych poduszek dla przebywających w szpitalach dzieci.

Jutro finał loterii: mieszkanie za zakupy w Galerii Młociny

Wielkimi krokami zbliża się finał jesiennej loterii "M jak Mieszkanie" w warszawskiej Galerii Młociny. W sobotę 16 listopada br. o godzinie 17 poznamy nazwisko szczęśliwca, który wygra apartament na Bielanach.

Zmiany w zarządzie MediaMarktSaturn Polska

Nowym prezesem został Alpay Güner.

Segreguj śmieci! Nowa akcja resortu środowiska

"Piątka za segregację" to hasło przewodnie kampanii informacyjno-edukacyjnej Ministerstwa Środowiska, która ma na celu edukację społeczeństwa w zakresie prawidłowej segregacji odpadów.

Neonet świętuje 16. urodziny

Ogólnopolska sieć sklepów ze sprzętem agd, rtv, IT i GSM obchodzi właśnie 16. urodziny. Z tej okazji zmienia system identyfikacji wizualnej, wzmacnia działania w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu oraz przygotowuje promocje jako urodzinowe niespodzianki.

Centra convenience rosną w siłę

I zajmują coraz mocniejszą pozycję na polskim rynku retail. Pomagają w tym nowe inwestycje, ale także duże zmiany, jakie zachodzą w obiektach działających już od lat - uważają przedstawiciele Newbridge Poland.

Masterchef Junior od dziś w Silesii

Gotowanie może być wspaniałą zabawą pełną smakowitych odkryć, niezależnie od wieku. Udowodnią to najmłodsi finaliści MasterChef Junior, którzy 7-9 listopada w obecności gościa specjalnego Mateusza Gesslera zadbają o podniebienia odwiedzających największe centrum handlowe na Śląsku.

} }