Dzieje się

Ciekawostki, wydarzenia, eventy. Z rynku, w galeriach, sieciach RTV i AGD, marketach budowlanych. Bądź na bieżąco!

Biedronka w służbie zdrowego odżywiania

Podczas IV Narodowego Kongresu Żywieniowego Instytutu Żywności i Żywienia Biedronka na specjalnym stoisku będzie zapraszać do degustacji swoich produktów dla najmłodszych, opracowanych z ekspertami ds. żywienia. W sobotę wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Rok 2018 w galeriach Klépierre

To przede wszystkim nowe marki oraz odświeżenia wnętrz.

Za Wrocław Fashion Outlet kolejny udany rok

Sprzedaż centrum w dniach handlowych 2018 r. wzrosła na tyle, by zrekompensować częściową utratę handlowych niedziel i zakończyć miniony rok z bardzo dobrym wynikiem.

Trwa budowa jednej z największych sieci parków handlowych w Polsce

Obiekty powstają w Głogowie oraz Płońsku.

Sypialniane rewolucje z IKEA

Tym razem sieć wraz z brytyjskim projektantem Tomem Dixonem postanowiła wnieść życie do sypialni, projektując mebel, który można uznać za jedyny niezbędny w codziennym życiu.

Rodzinne Arkady Wrocławskie

Należący do LC Corp obiekt konsekwentnie realizuje nową strategię rozwoju, która w centrum zainteresowanie stawia rodziny z dziećmi.

Galeria Północna, czyli 750 tys. klientów miesięcznie

Prawie 10 mln klientów, 20 nowych najemców oraz bogaty program atrakcji - Galeria Północna, pierwsze centrum handlowe na północy Warszawy, podsumowuje 2018 r., pierwszy pełny rok działalności centrum.

Galeria Kupiecka w Otwocku zapełnia się najemcami

Galeria Kupiecka, będąca największą prywatną inwestycją w Otwocku, ma kolejnych najemców wśród których jest sieć Top Market. Prace inwestora postępują zgodnie z planem a termin otwarcia to listopad 2019 r.

Strefa coworkingowa w Galerii Sfera

W bielskiej Galerii Sfera, największym centrum handlowym na Podbeskidziu, do dyspozycji klientów oddano bezpłatną strefę coworkingową. Nowoczesne, komfortowe wnętrze ma służyć pracy klientom, ale także najemcom Galerii.

Nadwaga u psów, tak jak u ludzi, skraca życie

Mars, producent m.in. takich marek, jak Whiskas, Pedigree czy Perfect Fit wraz z Uniwersytetem Liverpoolskim przeprowadziły badania pod kątem związku pomiędzy wagą zwierzęcia a oczekiwaną długością jego życia.

Ferie w mieście, czyli lodowisko w Zielonych Arkadach

Od 14 do 27 stycznia mieszkańcy Bydgoszczy i okolic będą mogli bezpłatnie ślizgać się na lodowisku w Zielonych Arkadach.

} }