Super Koszyk

Drogeria

Rynek kosmetyczny ma swoje 5 minut. Tu znajdziesz wszystko: nowości produktowe, trendy, wiadomości z rynku i najciekawsze promocje poszczególnych drogerii.

Lajuu rusza ze sprzedażą

Spółka, która wspólnie z Weroniką Rosati chce podbić rynek kosmetyczny naturalnymi, wegańskimi produktami pielęgnacyjnymi, skrupulatnie realizuje założony plan rozwoju. I zdradza, że kolejnym krokiem jest wejście na giełdę i nowe serie kosmetyków.

Właściciel Stokrotki, Euro-Aptek i Barbory otworzył u nas e-drogerię

Azeta - właściciel drogerii internetowych na Litwie, Łotwie i w Estonii - uruchomił e-drogerię w Polsce. Firma jest częścią holdingu, który tworzy m.in. sieć sklepów Stokrotka, Euro-Aptek i e-sklep spożywczy Barbora.pl.

Kosmetyki dla mężczyzn idą po crowdfunding

FerrumLabs, właściciel nowej marki pielęgnacyjnej premium dla mężczyzn - True men skin care - zapowiada na czerwiec emisję crowdinvestingową.

Henkel startuje z nową platformą poradnikową

Ask Team Clean - bo o niej mowa - właśnie wystartowała na polskim rynku pod adresem www.askteamclean.com/pl.

Avon Garwolin inwestuje 100 mln zł

Środki finansowe zostaną przeznaczone na rozbudowę parku maszynowego, proekologiczne rozwiązania techniczne oraz digitalizację procesów produkcyjnych.

Sephora z nowym magazynem centralnym

Sephora połączyła siły z Arvato Supply Chain Solutions - jednym z wiodących usługodawców w zakresie one stop e-commerce, logistyki omnichannel i retail. Dzięki zmianie operatora, skróceniu ulegnie m.in. czas dostawy zamówień do klientów Sephora w Polsce i w Czechach.

Biedronka chce zmniejszyć ubóstwo menstruancyjne kobiet

Sieć uruchamia program "Razem zacznijmy okres zmian".

Flagowa drogeria Super-Pharm już działa

Sklep zlokalizowany jest w warszawskiej Galerii Mokotów.

Zakupy w Rossmannie jeszcze łatwiejsze

Wszystko dzięki nowej funkcji w aplikacji Rossmann PL "Produkt znajdziesz…", która ułatwi znalezienie szukanego produktu.

Rossmann gotowy do szczepień

Pracownikom, którzy zaszczepią się w maju i czerwcu Rossmann przyzna dzień wolny od pracy. Drogeria jest też gotowa do uruchomienia firmowych punktów szczepień.

Kosmetyki z Avon Garwolin trafią na wszystkie kontynenty

Produkty z linii Body Butters są już produkowane przez spółkę Avon Operations Polska, a następnie będą sprzedawane konsumentom z całego świata.