Super Koszyk

Drogeria

Rynek kosmetyczny ma swoje 5 minut. Tu znajdziesz wszystko: nowości produktowe, trendy, wiadomości z rynku i najciekawsze promocje poszczególnych drogerii.

Colgate-Palmolive z nowym prezesm

Z dniem 2 kwietnia funkcję tę obejmie Noel Wallace.

Rossmann wspiera Szlachetną Paczkę

"Podziel się miłością" to akcja wspierająca flagowy projekt Stowarzyszenia Wiosna.

Nowa Natura w Lubline

Nowa placówka to dziesiąta drogeria Natura w Lublinie, niemal trzysetna w Polsce, w tym czwarta prowadzona w modelu agencyjnym.

Zakochani w Douglas

Perfumerie rozpoczęły akcję walentynkową pod hasłem "Love is the greatest gift", której bohaterami jest para influencerów - Fitlovers.

Rusza Sephora Beauty Lab

24 stycznia w częstochowskiej Galerii Jurajskiej rozpoczyna się tegoroczna edycja bezpłatnych, dwuetapowych warsztatów z ekspertami najważniejszych światowych marek kosmetycznych.

Puma i Maybelline New York z nową kolekcją

Globalna marka sportowa i przodująca na świecie, międzynarodowa marka makijażu podjęły współpracę w zakresie wprowadzenia na rynek pierwszej specjalnej edycji Puma x Maybelline.

Hebe zasadza się na Rossmanna

Czy jest w stanie zdetronizować lidera drogeryjnego rynku?

5. urodziny Sephora.pl

E-sklep sephora.pl świętuje swoje piąte urodziny. Sephora.pl to perfumeria o największych obrotach w całej sieci, notująca rokrocznie dwucyfrowe wzrosty. W ostatnim roku liczba odwiedzin rosła w tempie 50%-60% rok do roku.

Zmieniamy się dla milenialsów i generacji Z

Rynek retail nie funkcjonuje w oderwaniu od rynku e-commerce i jest z nim coraz silniej zintegrowany - mówi Katarzyna Bielecka, dyrektor generalna Sephora Polska.

Zabłyśnij w karnawale z Kontigo

Profesjonalne konsultantki szkolone przez Harrego J., oficjalnego kreatora makijaży sieci, doradzą i zaproponują olśniewający, trwały make-up dzienny lub wieczorowy, dopasowany do cery i urody.

Rossmann planuje 200 nowych sklepów

Sieć niemieckich drogerii w 2018 r. przekroczyła swoje własne założenia: obroty wzrosły o 5,1% do 9,46 mld euro.

} }