Super Koszyk

Drogeria

Rynek kosmetyczny ma swoje 5 minut. Tu znajdziesz wszystko: nowości produktowe, trendy, wiadomości z rynku i najciekawsze promocje poszczególnych drogerii.

Drogeria Natura w Legionowie zrobi zakupy za klienta

Drogeria znalazła sposób, by ograniczyć ilość klientów przebywających w sklepie.

Sephora.pl z nową platformą e-commerce

Klienci mogą z już niej korzystać i robić zakupy.

Detaliści a koronawirus: Rossmann

Sieć drogerii wprowadza premie dla pracowników.

Douglas podnosi standard zakupów online

Sieć wdrożyła narzędzia z rodziny SAP Customer Experience: SAP Commerce Cloud i SAP Marketing Cloud, których głównym zadaniem jest usprawnienie ścieżki zakupowej klientów drogerii.

Super-Pharm działa i zabezpiecza

Drogerie i apteki sieci są otwarte dla klientów i działają zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Rozwoju oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Rossmann zachęca do bezpiecznych zakupów

W tym celu sieć drogerii zwraca się do klientów, aby przestrzegali pewne zasady i wykorzystywali nowoczesne technologie.

Trwa czwarta edycja programu "Pomagamy jak umiemy"

Od 13 marca klubowicze Rossmanna będą mogli wybierać organizację z całej Polski, której chcą przekazać zbierane podczas zakupów punkty. Pod koniec roku Rossmann zamieni te punkty na produkty warte 3,5 mln zł. Trafią one do 157 instytucji charytatywnych w kraju.

Rossmann i Hebe reglamentują zakupy

Dwie popularne sieci drogerii - Rossmann i Hebe - wprowadziły ograniczenia w sprzedaży wybranych produktów - np. papieru toaletowego można kupić maksymalnie 3 sztuki na raz.

Szkocja wprowadza darmowe podpaski i tampony

To pierwszy kraj, który zdecydował się na taki krok.

Super-Pharm: w 2020 r. kilkanaście nowych lokalizacji

Super-Pharm uruchamia nowe centrum dystrybucji i przekazuje zakres usług logistycznych firmie ID Logistics. Wszystko w związku z rozwojem sieci - i to zarówno w sklepy stacjonarne (koncept 4w1), jak i sprzedaż internetową.

Sephora wspiera kobiety

Z początkiem marca na sephora.pl i w wybranych perfumeriach sieci ruszyła nowa akcja.