Super Koszyk

Drogeria

Rynek kosmetyczny ma swoje 5 minut. Tu znajdziesz wszystko: nowości produktowe, trendy, wiadomości z rynku i najciekawsze promocje poszczególnych drogerii.

Hebe: nowe otwarcia w nowym roku

Właśnie ruszyła drogeria Hebe o powierzchni 265 mkw. zlokalizowana w CH Janki (koło Warszawy). Wcześniej, bo 17 stycznia, miało miejsce otwarcie drogerii Hebe, która zaczęła działać w pasażu handlowym Retail Park przy ul. 3 Maja 27 w Bielawie.

Rusza 10. edycja Sephora Beauty Lab

Wraz z końcem stycznia rozpocznie się całoroczny i ogólnopolski cykl spotkań z ekspertami dla klientów Sephora.

LifeStyle by Super-Pharm: w 9 tygodni ponad 100 tys. użytkowników

Rozbudowana aplikacja mobilna drogerii dedykowana programowi lojalnościowemu Klubu LifeStyle spotkała się z aprobatą konsumentów. A na tym nie koniec. Sieć zapowiada, że w 2020 r. planuje wprowadzić szereg kolejnych usprawnień.

Kontigo debiutuje w Łodzi

Do grona najemców Manufaktury dołączyła debiutująca w Łodzi marka Kontigo.

Super-Pharm szuka franczyzobiorców

O kilkunastu kolejnych punktach, rozwoju w mniejszych miastach i trendach w kosmetykach, które decydują o zawartości półek drogerii, rozmawiamy z Adamem Kołodziejczykiem, prezesem Super-Pharm Poland.

Mario Dedivanovic dla Sephory

W wyniku nawiązanej współpracy sieci z makijażystą gwiazd w drogeriach pojawi się limitowana linia pędzli do makijażu.

Premiera kwartalnika sieci Jawa

Sieć Drogerii Jawa wprowadza bezpłatny kwartalnik "Piękno by Jawa", który ma być dla klientek źródłem inspiracji oraz przewodnikiem po metodach skutecznej pielęgnacji i najnowszych trendach. Pierwszy numer magazynu pojawił się w drogeriach 6 grudnia br.

Rossmann zebrał 5 mln zł

Zakończyła się 3. edycja akcji "Pomagamy jak umiemy", w ramach której członkowie Klubu Rossmann mogli wesprzeć lokalne organizacje robiąc zakupy w drogeriach sieci i korzystając z aplikacji Rossmann PL.

Cztery nowe Hebe

28 listopada nowe drogerie sieci pojawiły się w Ostrowie Wielkopolskim, Działdowie, Łasku i Legnicy. Są to pierwsze placówki Hebe w tych miastach.

Black Week w Hebe

Od 25 do 30 listopada (a na hebe.pl do 1 grudnia) ponad 1000 produktów wielu marek z oferty drogerii będzie można kupić z 40-proc. i 50-proc. rabatem.

Włoska marka Comfort Zone od grudnia na Douglas.pl

Na początek w sklepie online sieci pojawi się 8 linii.

} }