Zawarte jest w niej wszystko, czego potrzebują, aby zadbać o swoją skórę – zachować jej jędrność, zdrowy wygląd i świetną kondycję bez rozstępów.

Produkty są bezpieczne już od pierwszego trymestru ciąży oraz w trakcie karmienia piersią, a seria otrzymała pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.

Każdy z nich czerpie z leczniczych właściwości naturalnych składników, potwierdzonych badaniami. To seria oparta na Cica – wąkrotce azjatyckiej, leczniczym ziole o niezwykłym spektrum działania: regeneruje skórę, przyspiesza gojenie ran i blizn, koi, ujędrnia i uelastycznia. Składnik Cica był używany do tej pory w dermokosmetykach, a w medycynie tradycyjnej znany jest jako "tygrysia trawa".

W skład serii wchodzą: Krem do ciała przeciw rozstępom, Maść ujędrniająca skórę piersi, Olejek przeciw rozstępom oraz Probiotyczny żel do higieny intymnej.

Jak zapewnia producent produkty są w 100% wegańskie, a wykorzystywane przy ich produkcji opakowania nadają się do recyklingu i są przyjazne dla planety. Wszystkie można znaleźć w sklepach sieci Rossmann i dobrych drogeriach.

Zdjęcie: Materiały prasowe Yope